Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво ви е мнението за стъклените Screen Protectors.
#76

Тъкмо бях сменил дисплея и рамката на G2 и му взех стъклен протекрот от магазинче в Русе. След няма и седмица изтървах отгоре му G Pad-a Big Grin. Познайте какво стана.. Протекторът оцеля но се спука отново дисплеят, този път тъча работи без грешка. Вече няколко месеца карам със стъклен протектор и отдоло спукано.. Яко нали ?! Big Grin

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
Аксесоари
#77

Моят протектор е Mocolo, червена е опаковката взех го от Ali-то излезе ми 6 лева. Прилепна супер, нямах никакъв проблем при поставянето. Много е приятно при докосване, почти няма отпечатъци. Ще поръчам за жената и дъщерята от същия търговец. От Китай до летище София пътува 7 дни, от там  до пощата пак в София  18 дни  Bu.
Цитирай
#78

На мен нещо не ми се чакаше и си поръчах от някакъв БГ сайт, на друго място не открих да продават тези mocolo. Ще пиша отзиви. Става въпрос за Huawei P8 Lite.
Цитирай
#79

(2016-02-02, 21:09:36)bodonance написа:  mita6ki9 mocolo и те са Китайски ... Разликата между Китайски и Китайски е голяма ... Има китайски по долар, Има и по 10 долара които не се различават, че даже са по зле от тези от долар визирам Nillkin, както има и по 10 долара които са си на много високо ниво ... над 5 долара обикновено стават за употре*а, та mocolo ако са оригинал са си много читави ... различни цветове е опаковката според слоевете и покритията та и цената.
Моят е Nillkin и е перфектен. Идеално изрязан, не остават отпечатъци, досега не се е надраскал, нямам забележки. Имах и бъмпер за S5 Nillkin беше супер.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)