Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

Има една програмка в маркета lg phone from

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
Аксесоари
#52

8.7.2014 Е произведен колега унгарски е бил мерси за посочената програма и на мен ми беше любопитно.
Цитирай
#53

колеги телефона е вече при мен и без да е отремонтиран gps-а не работеше предните дни,от вчера забелязвам,че бачка перфектно,намира спътници вкъщи (преди не можеше) и навън няма проблеми.Каква е разликата?При едни и същи условия всеки път е различно,на какво се дължи това?

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#54

Факторите са много .Метеорологичните условия са важен фактор за това какъв ще бъде сигнала и дали ще се намерят спътници .

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#55

искам да попитам т'ва където съм го оградил за какво е? защото при мен едното леко се счупи незнайно как.. като се опитах да го надигна.. смис малко по късо стана..


Прикачени файлове
.jpg 1.jpg Размер: 86.27 KB  Сваляния: 33

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#56

Някоя от антените беше или GPS или GSM. Купи си от ebay друг капак, аз си взех, че моя с това подлагане на хартийки само се ”надупчиха" контакторчетата на различни места и ефект нямаше, но с новия капак положението е много по-добро, макар и да не е оригинален, все пак е едно към едно с истинския. Ето линк:
http://www.ebay.com/itm/141503922292?_tr...EBIDX%3AIT

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#57

За сега не е гсм нито гпс.. по-напред ще си взема, че сега съм финансово затруднен.

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#58

Това трябва да е gps-a

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#59

Но си лови без проблем.. както и да е работи за сега. Пък и повече няма да го отварям.

### Офф топик

Искам да попитам как да премахна гласовите известия ,че току що ми каза че е 00:05 midnight...

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)