Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ръководство[Kitkat 4.4.4] и фикс на малкото памет!

Здравейте колеги, пробвах да инсталирам последната и предпоследната версия на Vanir ROm, но нямах успех,само се рестартирваше и обновяваше приложенията и след около 15 мин. заби и до там ,сега се връщам на 4.4.4.Ако някой намери решение за проблема да пише.
Цитирай
Аксесоари

Кажете колеги кой ром на 4.4.4 е най-стабилен пробвах няколко но все не уцелвам
Цитирай

За мен няма такъв.
Цитирай

Инсталирах всичко, ром-а тръгна и стигнах до точката с обхвата.. не става и не става. В посоченият линк за ADB Shell кой от трите файла трябва да изтегля и да разархивирам? Помогнете, моля!

Гледах видео клип с подробно описание "Instal working vanir to samsung xcover 2", следвах го стъпка по стъпка, но отново нямам обхват. Какво да правя?

Както и да е.. Върнах оригиналния софтуер.
Цитирай

Всичко работи перфектно. Влючително и увеличаването на паметта. Дори недостатъка с по-малката чувствителност долу въобще не е толкова ясен. Рестартирането при първоначално включване пък въобще не е проблем за мен, още повече, че не се получава всеки път. След като тръгне нямам грижи. Най-после този телефон заприлича на смартфон. То досега какво беше - андроид, гугъл и самсунг и няма памет Smile Защо въобще го произвеждат така (то е ясно защо де Smile Сега с карта 32 ГБ (30 ГБ ext4) нека ми е зле. И работи засега учудващо леко и бързо. И след толкова време от пускането на първия пост има за кого да е полезен. Благодаря toni92!

(2016-01-31, 20:04:30)pi4man написа:  Инсталирах всичко, ром-а тръгна и стигнах до точката с обхвата.. не става и не става. В посоченият линк за ADB Shell кой от трите файла трябва да изтегля и да разархивирам? Помогнете, моля!

Гледах видео клип с подробно описание "Instal working vanir to samsung xcover 2", следвах го стъпка по стъпка, но отново нямам обхват. Какво да правя?

Както и да е.. Върнах оригиналния софтуер.

ADB Shell
Следваш внимателно описанието и става
Копираш реда, пеистваш в конзолата, потвърждаваш с Enter.
След последния ред се рестартира сам и готово Smile
Много е важно в началото (su) да се увериш (изпише), че си получил права. Успех!
Цитирай

Здравейте, пробвах се с това ръководство и имам частичен успех. Качих ром-а и нямам никакви грижи с него, дори не се наложи да  "оправям" нещо по обхвата...всичко работи. Проблема ми е с паметта. Правя всичко по описания начин с mounts2sd, но не става. Гледам лог файла и скрипта върви до някъде след което среща проблем с нещо, и връща всичко в първоначално състояние. Всякаква помощ е добре дошла. Мога да пробвам да кача лог-а от mounts2sd тук, ако някой може по него да разбере какъв е проблема...
Не знам дали версията която качвам не е по-нова и да няма init.d съпорт. Сложих програмата Universal Init.d, според която нямам init.d и да го активирам през нея...ем правя го, ама пак не работи mounts2sd
Благодаря предварително!
Цитирай

момчета здравейте!Изпробвах всички налични ромове да xcover 2 и се спрях на MIUI 4.4.4. има само един бъг-програмата за набиране и указателя не работят,но това се оправя бързо с изтеглянето на нови от гугъл плей.Иначе сега телефона работи супер,с cyanogen i vanir все имаше някви дребни дразнещи бъгове,а и смучеха батерията много бързо
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)