Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Asus Fonepad FE170CG dual sim
#26

Сим картата се щраква като SD карта и се прибира плътно.


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте1
Искам да ви попитам някой може ли да ми каже от къде мога да закупя горното стъкло малко по-изгодно????
Цитирай
#28

През интернет магазин. Алиекспрес, ибей и др.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#29

Здравейте, от скоро съм притежател на този таблет закупен от Виваком. Батерията му се разреждаше за денонощие при спящ режим, без да ползвам таблета. Качих батери доктор препоръчван за Асус таблети, която има възможност да изключва програми да не са във фонов режим. Вече батерията държеше два дни. Програмата показваше максимален капацитет на батерията 1700 милиамперчаса. А по спецификация трябва да е 3950 и това е една от причините за което се спрях на този модел.
С това оплакване го дадох в гаранционният сервиз. Днес го взех и казаха че са преинсталирали софтуера и това е било проблема. Батери доктор продължава да ми дава същите стойности. Не знам колко ще издържи.
Та въпроса ми е тези данни доколко са верни и има ли някакъв начин /програма или нещо друго/ да разбера действително каква батерия имам на таблета.
П.п. По разни ревюта е технически данни в спящ режим дават почти месец да държи батерията.
Цитирай
#30

Разкарай Доктора и пробвай без него тоз път.

 
Цитирай
#31

За разкарване, ще го разкарам. Лесно е. Сега в спящ режим пада бавно, но проблема доколко са верни данните на батери доктор за капацитета на батерията. Възможно ли е да показва почти три пъти по-малък капацитет от максималният по спецификация? Ще потърся нещо подобно на Аида.
Разкарването е лесно, но дори с него /а и без него един ден/ пада доста по-бавно в спящ режим от преди. Възможно е дефекта да е бил софтуерен. Питането ми имаше и втора страна. Възможно ли е доктора да показва нереални стойности /почти два пъти по-малко/ за пълният капацитет на батерията? Показва 1700 мили амперчаса, а по проспект е 3950. Също показанията за предполагаема издръжливост на видео, разговори т.н са по-малки от проспектите. С каква друга програма да проверя данните за батерията?
Цитирай
#32

Продължение на сагата с таблета. Оказа се, че е имало някакво окъсяване в дъното и това е било причината за бързото падане на батерията. Сменено дъно в гаранционният сервиз. Обаче отказа да зарежда и на зарядно батерията падна за 10 часа. Отново сменено дъно в сервиза и зарядното устройство. За сега от напълно заредена батерия за 5 дни е паднала до 60% . Вероятно ще изкара така до 12-15 дена в спящ режим, което е наполовина от заявената спецификация. Вероятно пак ще пътува към сервиза.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)