Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MiBand - бърз "Unbox"-инг!

Ами както всеки друг крачкомер -ще измерва разклащанията с определена амлитуда, за да разбере дали е ходене, бягане или друго движение
Цитирай
Аксесоари

И какво ако ти показва с някоя друга крачка повече или по малко? До сега знаеше ли колко пратиш? На мен ми харесват повече нотификациите от колкото измерването на крачките. А и с каквато гривна или софтуер да ги мериш винаги има субективизъм

OnePlus 3T
Цитирай

Точно така. И аз главно заради нотификейшън я ползвам. Интересно ми е също съня как измерва, кога съм бил буден, в колко съм станал. Тихата аларма и така.
Цитирай

Ми съня ти го измерва по същия начин бре... не мърдаш ръката - заспал. Мръднеш леко...ааа лек сън. Станеш - много ясно има вече повече движения... Та ето ти как измерва тия работи. Тихата аларма също така действа - ако си спал кат пор дет се вика и не мърдаш по един начин, ако си се въртял ясна работата...

А относно субективизма - засега май S Health-а най-точно си ми отчита . Та тия гривни действително единствената им файда е нотификациите

CAT B15
Цитирай

Тази нощ направих проба, понеже няколко дни ми дава дълбок сън много малко. Махнах гривната през нощта и я оставих да не мърда. Сутринта синхронизирам и гледам, сън няма. Бре, явно е разбрало че съм я махнал
Цитирай

(2016-02-16, 15:11:35)mitkoandroid написа:  Тази нощ направих проба, понеже няколко дни ми дава дълбок сън много малко. Махнах гривната през нощта и я оставих да не мърда. Сутринта синхронизирам и гледам, сън няма. Бре, явно е разбрало че съм я махнал

Smart ;-)
Цитирай

Kупон за Mi Band 2 (версия без сензор за измерване на пулс и само с бели диоди): EDMIB2
В gearbest е офертата и от 12.99 я намалят на 11,49$
линк
Цитирай

Купувам Big Grin Ама на Marshmallow с MIUI дали ще работи като хората ?

Това е 1S

Поръчах я Smile
Цитирай

Не е 1S няма пулсомер

OnePlus 3T
Цитирай

Само за инфо гривната тръгна без проблем с lenovo S820 който е с КК 4.4.2 и BT 3.0.
Цитирай

Новото приложение е само на Китайски почти и е с нов по-грозен(според мен) дизайн. Версията му е 2.0.0 Да знаете, ако решите да не го слагате... Поне засега

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

При мен ъпдейт няма, но мерси все пак де
Цитирай

И кое е това приложение..... и от къде ?
Цитирай

Mi Fit

D_coffee
Цитирай

Да видях го,но само в китайския магазин . Вероятно скоро ще го преведат.
Цитирай

Моята гривна, която поръчах с купона от gearbest още не е пристигнала Sad Дано дойде Big Grin

Лошото е че телефона ми повече от 2 дена с 1 зареждане не може да изкара Sad Тъп андроид 6.0.1
Цитирай

Е кое му е тъпото на андроида? Ти хем искаш да си ползваш телефона хем да не зареждаш!? Даже и нокия с фенерче, която ползва, майка ми иска заряд поне веднъж седмично.

OnePlus 3T
Цитирай

Вече на английски език. Теглете от Ми Стора. :-)
Цитирай

И на мен не ми харесва новия дизайн на приложението. Засега ще си стоя на версия 1.8.711.

D_coffee
Цитирай

Дизайнът е добър, лично за мен, но му липсва опция да си настроиш от какво разстояние да хваща Bluetooth-a
Цитирай

А в старото приложение има ли такава функция? Аз не я виждам.
Новото има ли възможност да избираш кои приложения да имат нотификации, като моднатото?
Цитирай

^Да и да. То и в старото си избираш на кое искаш да има известия, обаче са ограничени до 3 бройки. В новото е същото.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

В новото са пет вече
Цитирай

Аз съм с моднатото 1.3.912 и колкото искам нотификации мога да слагам. Къде е функцията за разстоянието на блутуут обхвата?
Цитирай

Я го сподели това моднатото ако може?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)