Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Power Bank оригинална ли е?
#51

Здравейте може ли малко помощ колебая се между тази батерия на xiaomi 16 000 и тази на samsung (http://www.samsung.com/my/consumer/mobil...N915BSEGWW).
Чета доста добри отзиви за тази на xiaomi но за батерията на samsung не намирам нищо.Ще съм ви благодарен ако ми дадете някакъв съвет коя от двете да си купя.
Благодаря предварително.

Ericsson>Simens m55>Sony Ericsson T360>Nokia 6660>Privileg zm90>Nokia n95 8gb>HTC dezire HD>Samsung Galaxy Note>Samsung Galaxy Note 2>Samsung Galaxy Note 3>Samsung Galaxy Note 4>Samsung Galaxy Note 8>Samsung Galaxy Note 10+>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#52

Колеги, поръчах си 16000 mAh от xiaomishop.bg и хората доставиха автентичен продукт веднага. Много коректно отношение - препоръчвам. В момента са им поизчерпани бройките от батериите, но ми казаха, че след 2 седмици ще имат още.
Цитирай
#53

Някой, който да е поръчвал от официалния сайт може ли да сподели дали имаше някакви допълнителни такси & данъци.

Samsung Nexus S → LG Nexus 5 → Samsung Galaxy S6
Цитирай
#54

За кой точно сайт става въпрос?

 
Цитирай
#55

Сайта е mi.com и пише, че цената е без данъци и такси. Не съм пазарувал, но като нищо може да таксуват или пък да минеш метър.

OnePlus 3T
Цитирай
#56

Ако доставят до България, можеш да пробваш. Ама не се е чуло да доставят засега.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#57

Като поръчваш ти ги пресмята от долу колко са таксите, но може да поръчваш от САЩ, Франция, Англия и Германия само.

едит: моя грешката, явно вече не пресмятат ддс-то което може да ти се начисли, дори и цената на транспорта не пише
Цитирай
#58

Здравейте!Аз също искам да си купя Power Bank и ще ви дам линк,където в момента има доста добри промоции да ми кажете мнението си дали мислите,че са надеждни..особено тези с голям заряд като 10000mah,16000mah,20000mah!Иначе телефона ми е Samsung S6,ако има значение какво е мобилното устройство!Това е линка - http://emagbg.com/index.php?route=produc...th=201_245
Цитирай
#59

Аз не бих пазарувал от сайт, който имитира друг популярен сайт с цел заблуда (лично мнение)! Тук говорим конкретно за Xiaomi PowerBanks, иначе избор голяма на пазара. От къде да купиш оригинална е писано доста.
Цитирай
#60

Здравейте колеги някои да знае от къде мога да си купя новата батерия на xioami(20 000mah).Аз е намерих на едно място (https://www.xiaomiforsale.com/en/accesso...56860.html) някои купувал е от този сайт дали са оригинални.

Ericsson>Simens m55>Sony Ericsson T360>Nokia 6660>Privileg zm90>Nokia n95 8gb>HTC dezire HD>Samsung Galaxy Note>Samsung Galaxy Note 2>Samsung Galaxy Note 3>Samsung Galaxy Note 4>Samsung Galaxy Note 8>Samsung Galaxy Note 10+>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#61

Продуктите от този сайт са оригинални. Аз си купих mi note от там. Действай смело!

Сърцето на глупавите е в устата, а устата на мъдрите е в сърцето!
Цитирай
#62

Аз съм пазарувал няколко пъти от тях (xiaomiforsale), продуктите им са оригинални! Последната поръчка около Коледа малко ми е объркаха и после ги чаках 1 месец, за да ми върнат парите, за телефона, който не ми изпратиха...но като цяло са точни!
Цитирай
#63

Здравейте колеги.Тези батерии оригинални ли ви изглеждат понеже мисля да си поръчам ? http://www.gearbest.com/mobile-power-ban...87685.html , http://www.gearbest.com/iphone-power-ban...27728.html
Цитирай
#64

10000 silver, съм поръчвал от gearbest, дойде оригинална за около 3 седмици
Цитирай
#65

Благодаря.Поръчвам две, така като гледам и коментарите пишат ,че е оригинална.Пък и нали имаше сайт за проверка на техните продукти Smile
Цитирай
#66

Не поръчвайте от xiaomiforsale така препоръчват от miui  .  bg

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#67

Става на въпрос за сайта xiaomiforsale нали така ? Защото аз поръчах от геарбест .
Цитирай
#68

от gearbest съм поръчвал 1, от xiaomiforsale преди това бях поръчал 2х 10400 и 2х 10000(2 поръчки), всичките бяха оригинални
едит: едната 10400 от xiaomiforsale, ми се прецака единия диод(само индикацията, батерията си работи добре), другите функционират коректно
Цитирай
#69

Здрвейте,дойдоха батериите и през сайта ми показва това http://prikachi.com/images.php?images/432/8765432Z.png .Означава ли че е оригинална ?
Цитирай
#70

Да, това означава.

Изпратено от моя XiaoMi Mi2S през Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#71

Здравейте!

В момента откъде може да се купи оригинална батерия на приемлива цена?

Samsung Galaxy Nexus, ROOT 4.4.4
Цитирай
#72

(2017-04-23, 16:35:06)Paint написа:  Здравейте!

В момента откъде може да се купи оригинална батерия на приемлива цена?

Сега видях - поръчах я от тук оригинална с калъф и лед фенерче за 18$ с безплатна доставка. Сега явно вече няма доставка до Бг, но се поогледай за подобни оферти в али-то.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#73

Някой може ли да помогне, от къде мога да поръчам оригинална батерия от България ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#74

(2019-01-30, 16:51:57)Rad0slaw написа:  Някой може ли да помогне, от къде мога да поръчам оригинална батерия от България ?
Jar, citytel

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
[-] 1 потребител изказва благодарност на slavkov за това мнение:
  • Rad0slaw
Цитирай
#75

Някой купувал ли е скоро външна батерия? Отворих 5-6 оферти в Алиекспрес, всичките НЕ доставят до България...? В Геарбест много неадекватни цени и отделно искат по 18 долара допълнително за доставка...

Ясно е, че с тези забрани за транспорт на батерии по въздуха бъркат бизнеса, но не може да няма доставка отнякъде?


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)