Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Cardboard VR дискусия
#51

Има ли някаква мини версия на това, което може да работи на телефона от подписа ми? (240 x 320 pixels, 3.0 inches)

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
Аксесоари
#52

Защо пък самсунг ?

Enduro
Цитирай
#53

Въпрос: Може ли да гледам клипове с това нещо и да симулира 3д? Говоря клипове в тубата. Още един въпрос: Защо само на самсунг гоогле вр-а симулира, че си като на кино?

Enduro
Цитирай
#54

Искам да ви попитам дали този http://www.ebay.com/itm/Black-Head-Mount...3a9888575c продукт има някаква разлика с тези по-горе в темата на цена от 4-5 долара? Защото в пайпал имам точно толкова пари и да знам дали направо да поръчвам.

Huawei P10 [Android OS 7.0]
Huawei P9 Lite [Android OS 6.0]
Samsung Galaxy S ІV White [Android OS 5.0.1]

HTC Desire X [Android OS 4.1.1]
Цитирай
#55

HTCX написа:Искам да ви попитам дали този http://www.ebay.com/itm/Black-Head-Mount...3a9888575c продукт има някаква разлика с тези по-горе в темата на цена от 4-5 долара? Защото в пайпал имам точно толкова пари и да знам дали направо да поръчвам.
Това не е ли само лента за закрепване към главата?

D_coffee
Цитирай
#56

mitko1pr написа:Това не е ли само лента за закрепване към главата?

Прав си, къде гледам и аз... Благодаря Smile

Huawei P10 [Android OS 7.0]
Huawei P9 Lite [Android OS 6.0]
Samsung Galaxy S ІV White [Android OS 5.0.1]

HTC Desire X [Android OS 4.1.1]
Цитирай
#57

rdlegy написа:Въпрос: Може ли да гледам клипове с това нещо и да симулира 3д? Говоря клипове в тубата. Още един въпрос: Защо само на самсунг гоогле вр-а симулира, че си като на кино?
Още не са ми дошли цаките и не мога да ти отговоря на първия въпрос. А за втория, предполагам защото колегата има самсунг. Със сигурност няма разлика между марките и това как виждаш youtube с Това приложениЕ. А точно за него колегите обясняваха, че все едно си в киното, а не все едно е 3Д.

А по първия въпрос, мисля че трябва да може да се гледа 3Д, понеже има такива приложения в маркетета, специялно за SBS и youtube.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#58

Моят Cardboard днес пристигна. Уж е Big Version, но не може много, много да побере Note 3. Побира го, ама малко стърчи. Tooth Сега чакам да ми пристигне и лентата за глава.

[Изображение: cf087560627bad5e.jpg]

D_coffee
Цитирай
#59

Честито колега! Моя го чакам м/у 31 този месец и 24 Ноември Tooth Изтеглих си няколко приложения и ги пробвах на TV'то...не е същото разбира се, защото нямам затворено пространство както ще е с тази джаджа а и има малко лаг от сигнала телефон-тв. Но изглеждат зарибяващи Smile

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай
#60

Моя картон трябва да дойде някъде към Вторник... нещо много се зарибих по тая вирутална реалност Tooth

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#61

smiley написа:Моя картон трябва да дойде някъде към Вторник... нещо много се зарибих по тая вирутална реалност Tooth
И ни мене първоначално много ми хареса идеята за този картон, но реално не е кой знае какво. Има някои добри приложения за него, но на мене бързо ми омръзнаха. Също така, ако телефона не е с FHD или QHD дисплей пикселите ясно се виждат. Все пак всичко това е нормално за нещо струващо $10.

D_coffee
Цитирай
#62

Е най-вероятно и на мен ще ми писне бързо, просто ми е интересно да го пробвам. Отделно че можеш да го ползваш с ютюб, което е доста яко. Има определени клипчета които искам да ги видя с картона Tooth

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#63

YouTube си има апликация в Cardboard и може да гледаш ОПРЕДЕЛЕНИ клипчета, не всичко...

:o

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#64

Oh damn it....

Тия които аз искам да гледам със сигурност ги няма Crazy Нищо де, мерси все пак за информацията (:

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#65

Има гласово търсене, ама дали ще намериш твойте клипчета незнам...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#66

Аз като получих моя преди доста време го изтествах за точно 10 минути и от тогава е в чекмеджето Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#67

Днеска дойде....10 минути иху-аху...после...сещате се... Big Grin тъпа работа. Много по добре е да си гледам на 3D телевизора от колкото на т'ва...но тези 10 минути бяха ОК :rofl:

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай
#68

И аз бях така. Първите 15-20 минути детска радост. Но след това го пенсионирах в шкафа. Tooth

D_coffee
Цитирай
#69

Тва го казвате, щото тамън си го поръчах, нали? Tooth Tooth

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#70

Аз моя нещо го прецаках и го сглобих горе-долу по българската там и видях за какво става въпрос, но не бях очарован. Изпуснах му и магнита, та се счупи и се ядосах и го изхвърлих Big Grin А иначе не ми работеше копчето отстрани нещо, така и не разбрах защо.
Цитирай
#71

Аз ще започна да го използвам когато има приложение за гледане за филми с подръжка на субове Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#72

Чрез VR Cinema for Cardboard - може да гледате абсолютно всяко едно клипче или филм, които поискате (не поддържат субтитри). Единственото условие, разбира се е да бъде качено на телефона, т.е. приложението е за offline използване.
https://play.google.com/store/apps/detai...s.vrcinema

А пък с - VR Youtube 3D Videos може да зареждате всяко едно клипче от Youtube! Има вградена търсачка дори. А, ако си го закупите се махат и рекламите.
https://play.google.com/store/apps/detai...vr3dvideos
[Изображение: Screenshot_2014-11-03-22-57-36.png]

Забелязвам, че все повече приложения се пускат в Play store за VR. Отначало бяха общо около 20, сега са над 100... Повечето са бета версии и т.н., но лека-полека всичко се нарежда и се пишат все повече. Ако си поиграете малко да подкарате и джойстик има доста зарибяващи игри. Wink
Цитирай
#73

cinizam написа:Чрез VR Cinema for Cardboard - може да гледате абсолютно всяко едно клипче или филм, които поискате (не поддържат субтитри). Единственото условие, разбира се е да бъде качено на телефона, т.е. приложението е за offline използване.
https://play.google.com/store/apps/detai...s.vrcinema
Благодаря за линка. Програмата е супер Smile
Само искам да знам, ако си сваля 3D филм, конвертиран в SBS стандарта, дали ще е 3D ако го гледам с Cardboard-a?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#74

ИванМатин написа:Само искам да знам, ако си сваля 3D филм, конвертиран в SBS стандарта, дали ще е 3D ако го гледам с Cardboard-a?


Не мога да тествам, в командировка съм. Но мисля, че бях чел някъде за подобен въпрос. Пробвай да пуснеш филма с този плеър:
https://play.google.com/store/apps/detai...tualCinema
(между-другото, в опциите пише, че подкарва и .srt)
------
Може и това да прочетеш, ако имаш време:
http://thebergerbits.com/?p=1097
Цитирай
#75

Ще тествам още днес...
Субтитри не ми трябват Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)