Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бг аддонс за Kodi Media Center

Пробвай оттук,не съм го пробвал,но като нямаш алтернатива,това ти остава

http://vbulletin-mods.com/forum/showthread.php?t=6641

И аз имах проблеми с Freedom iptv,откъде ли не пробвах да го инсталирам и не ставаше,накрая дръпнах един зип файл и стана.

Пробвай тоя зип за freedom iptv

http://dox.bg/files/dw?a=b2eea72b84
Цитирай
Аксесоари

(2017-01-23, 10:27:08)tzincbg написа:  А на Коди 17 има ли проблеми?

Здрасти аз съм с  RC 3 на андроид 6 , няма проблем. Добавки може от хранилище и от зип. Облика може да смениш на Conflurnce.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

Здравейте,

Мъча се от няколко дни да подкарам fusion на булсата, но нещо немога. Имам user и pass, приложението на андроида си ми работи, но нямам платен fusion пакет. следвам стъпките по клиповете как се настройва но не ми се генерира  bulsat.m3u. Впроса ми е в мен ли е проблема и да продължавам да копая или е това, че нямам fusion пакет.
Цитирай

Здравейте , имам проблем с инсталирането на Fusion Bulsat на Android 6.0.1 на Samsung Galaxy S5. На лаптопа го оправих по описаният по горе начин , но на GSM тръгнах да го преинсталирам и не става, Може би до сега на десетина телефона съм го правил, но.... греда. Bu  В началото ,след инсталирането на repo.bg.plugins зипа , въвеждане на име и парола и конфигуриране застава в това положение и до там.     png1
След това ПВР-а при конфигурирането му не стига до M3U файла и не излиза в основното меню телевизия .                          png2
  Отметнал съм да се показват скритите файлове, разрешил съм телевизия,инсталирал съм script.module.requests-2.9.1, както е описано, но не става...Опитах и на Huawei P9 ,абсолютно същото. Ако може някой да даде рамо , ще съм много признателен ! Smile Smile Smile


Прикачени файлове Миниатюри
       

Smsung Galaxy S8 , Samsung Galaxy J7
Цитирай

M3U файла си го копирай от компа и го прехвърли в телефона.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

(2017-01-26, 15:38:15)Ивайло69 написа:  M3U файла си го копирай от компа и го прехвърли в телефона.

  Стана ,нямаше да ми хрумне. Сега си го записвам и на флашка за архив. Storstark Storstark Storstark

Smsung Galaxy S8 , Samsung Galaxy J7
Цитирай

Здравейте. Имам user и pass в булсата но не съм си платил fusion пакета, APK ми работи на телефона и от там си гледам. Искам да го подкарам на коди но нещо немога след четене по форумите стигнах до извод, че или проблема е в мен(много вероятен вариант) или нещо бъркам. Версията ми е 2.12 опитах downgrade както четох до версия 2.9.1.. не ми излезна в request. Четох да сваля от тук http://mirrors.kodi.tv/addons/gotham/scr...-2.9.1.zip свалих го но от тук на къде, че да ми излезне незнам.
Моля кажете има ли смисъм да продължавам да копая и ако има, моля за съдействие.
Цитирай

@hvorev222 Здрасти от добавки, инсталиране добавка от zip файл.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

Hvorev222

Вземи малко попрочети тук

http://kodibg.org/forum/forum-3.html
Цитирай

Има ли някъде детски филмчета с БГ аудио за Коди  ??

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

(2017-01-26, 18:23:39)venzimir написа:    Стана ,нямаше да ми хрумне. Сега си го записвам и на флашка за архив. Storstark Storstark Storstark
Безсмислено е, генерира се на всеки 8 часа.

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

Генерира, не генерира важното е, че работи!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Айде просто като толкова ви се иска направете си тема за Булсат стига спам тук. Има няма и все ще се появи някой дето по всички възможни форуми иска помощ без да чете директно да му се оправи проблема! Ивайло, след някой час като не слушаш пак ще пишеш.Жалко, че не се вслушваш в хората и пак отидоха няколко страници . Накрая след като Була решат да спрат услугата пак ще има не ми работи Булсата ,помагайте!!
Цитирай


SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Цитирам един много знаещ и човек ,защото само класиците заслужават цитиране . Който иска да чете,който иска да се запъва !
"Alkatrazbg
09-04-2016, 23:08
Не е много трудно да си генерираш листа със желаните от теб канали и да я запаметиш някъде на харда . Нали се сещаш ,че листата на булсат се обновява динамично"
Цитирай

(2017-01-23, 17:16:28)losh1 написа:  Здрасти аз съм с  RC 3 на андроид 6 , няма проблем. Добавки може от хранилище и от зип. Облика може да смениш на Conflurnce.

Пробвах.  Стана този път се ъпдейтнаха повечето аддони, макар и някои от втория път.  Този път не забива и с новия скин, за разлика от beta 5. Тъй че засега оставам с Kodi 17 Krypton RC 3. Smile


P. S. Да няма ново repo на UK Turk, че уж има ъпдейт, а не ще да се ъпдейтне?

Nokia 1.4 Android Go е много лек, така че реално 2гб рам стигат. 


Цитирай

(2017-01-28, 18:14:07)Ивайло69 написа:  Генерира, не генерира важното е, че работи!
Блажени са невежите. Помни го утре, като ревнеш пак.

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

Topper

Я ми покажи къде и кога за нещо съм ревял, обикновено аз съм този който помага независимо за какво става на въпрос. Невеж, идея си нямаш къде се забъркваш и не знам за кой път ще повторя, че няма невъзможни неща а има незнание как да ги постигнеш, така че не ме мисли мен дали или, притеснявай се за себе си.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Изключително съм притеснен. Под секрет - 5лв/месец правят всичко възможно.

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

Пичове, само да кажа, че откактосме се отплеснали офтопик, google е свалил темата доста назад в резултатите за "bgaddons kodi".

Nokia 1.4 Android Go е много лек, така че реално 2гб рам стигат. 


Цитирай

Ти пък, ужас.... Да платим за SEO?

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

Еми значи продължавам с офтопик- готиното на Stremio спрямо Kodi, освен че взима пъти по-малко място, е че с влизане в акаунта от кое да е устройство помни всички добавки моментално и докъде си гледал. Само телевизиите са малко. Може би и българските субтитри няма да ги има на някои филми, но на мен и английски ми вършат работа.

Nokia 1.4 Android Go е много лек, така че реално 2гб рам стигат. 


Цитирай

@tzincbg .Здрасти на Stremio върви ли Булсата или нещо като Free BG TVs.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

He. Там са само английските от Filmon tv - има CBS reality и Drama, Ftv, BBC, Al jazeera, Discovery, такива. Руски tv и стрийминг на руски торенти има в програмата Movian.
Ето тук има руски и английски тв, вкл. 3 за възрастни, и спорт: www.mobdro.com

Nokia 1.4 Android Go е много лек, така че реално 2гб рам стигат. 


Цитирай

Отдавна никой не беше писал за добра добавка под Коди затова ..Playbox HD-филми и сериали на корем с добро качество,няма автоматични субтитри на български като Ексодуса,но ръчно може. Как се инсталира,питай Гугъл не е трудно

Ех ех,stremio та stremio...Субтитри български докато не тръгнат няма как да стане хит. За уин приложението не е лошо има възможност дори да стриймне към андроид бокс със субтитри дори. Но за андроид си е бета, та дрънка. Да има си и добри и интересни канали ,но дотам. Ако е е за въпрос на предпочитания- Movian е отличен софтуер с добавки с всичко,но не е оптимизиран за андроид. Все пак сме български форум дори и за почитателите на ТЕД Smile Пък и темата е за коди и неговите добавки не кой какво предпочита ,айде отиде пак СЕО-то на форума Smile Генерирането на листите става засега само на Коди ,а като гледам развитието на добавката...ще става до време. За тия дето все повтарят девиза на опусумите...малко сладко възможно въпросче. Как вие гледате безплатно без проблем хбо и синемакс на български ? Светнете нас непросветените и неможещите и ще ви благославяме пожизнено.Може и на лични да не става достаяние на случайни люде ! Подчертавам следните условия-безплатно,хбо българия ,източник да не е работеща за ден два листа...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)