Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бг аддонс за Kodi Media Center

Stremio си има български субтитри с добавката open subtitles. Не са толкова много като subunacs/subsab за коди, но има. Въпросът е, че инсталацията на stremio, movian, mobdro, torrent stream и popcorntime мога да я обясня и по телефона на приятел, който току що си е купил tv box и не му разбира, за kodi си трябва на място. HBO и Cinemax трудна работа - учете английски и пак не е гаранция. Да се намерят пак хора с връзки, пари и желание да зарадват всички нас като telenet, трудна работа. HBO GO може да е това, което да наклони везните в крайна сметка към договор с Теленор вместо Виваком при мен.

Nokia 1.4 Android Go е много лек, така че реално 2гб рам стигат. 


Цитирай
Аксесоари

Недей пък ти бе ..няма невъзможни неща... Ще те зарадват ,тия ХБо са балъци,това че някой дълго време си плащаха други да си затварят очите...съшите тези пирати утре ще гледаш да ти говорят против пиратството. Лошо няма, гурутата на ИТ технологиите като млади са хаквали телефонни централи с свирки от пакетчета със зърнени храниSmile. Но са били кадърни и са попаднали на точното място и точния момент. Няма такъв пазар в България ,че и по света да направи Хбо или Нетфликс безплатни и издържащи се от реклами. ТВ България ,защото те пускаха хбо(явно с протекции) направиха това само да си продадат технологията. ХБО Го България е все още само за мобилен телефон и таблет и дори не е хд,вече има международно ХБО ХД ,но скоро няма да го бъде в България.
Цитирай

На мен ми е добре HBO да не е HD - по-малко трафик, батерия и RAM хаби. Но ако имах по-хубав телефон и план...
По-добре да е без реклами - така няма да се налага да изкривяват и спират съдържание, за да се харесат на рекламодателите. Напълно наясно съм, че затова се плаща. Като ни го даваха аванта, защо да не си го вземем обаче? Но нямаме право сега да ревем, че го няма. Трябва да пораснемнай-сетне и да си ги изкараме тия пари.
Както каза Джон Оливър по HBO 3 и в YouTube, за който знае английски:
"Линията на бедността се определя от това дали плащаш за HBO, или го крадеш."

P.s. Пак сме офтопик, ама като няма развитие по българските добавки, какво да правим.

Nokia 1.4 Android Go е много лек, така че реално 2гб рам стигат. 


Цитирай

Имате ли добавки, които не ви работят с Kodi 17?

Nokia 1.4 Android Go е много лек, така че реално 2гб рам стигат. 


Цитирай

Здравейте, имате ли проблем с булсата в Коди, защото при мен постоянно прекъсва и буферира. Свързването с интернет е с кабел и връзка 70Mbit/s и се чудя къде е причината. Ако някой знае как се оправя ще съм му много благодарен.

Изпратено от моят SM-N7505 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-02-08, 08:44:31)na_ti_sq написа:  Здравейте, имате ли проблем с булсата в Коди, защото при мен постоянно прекъсва и буферира. Свързването с интернет е с кабел и връзка 70Mbit/s и се чудя къде е причината. Ако някой знае как се оправя ще съм му много благодарен.

Изпратено от моят SM-N7505 с помощта на Tapatalk

A c официалното приложение има ли проблем?

Иначе опитай с тия настройки:
http://www.alphr.com/software/1002925/ho...-streaming

Nokia 1.4 Android Go е много лек, така че реално 2гб рам стигат. 


Цитирай

(2017-02-08, 09:46:49)tzincbg написа:  A c официалното приложение има ли проблем?

Иначе опитай с тия настройки:
http://www.alphr.com/software/1002925/ho...-streaming
Сега като го пробвам от прижелието и Коди няма проблем. Може проблема да се получава защото ползвам един акаунт на четири устройства.

Изпратено от моят SM-N7505 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Изключи хардуерното ускорение на видеото.

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

Понеже ще преинсталирам телефона,някой знае ли коя папка да си архивирам и после да си я възтановя за да избегна хамалогията после.

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

Инсталирай си добавката Backup от официалното Kodi репо и си направи архив.

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

(2017-02-08, 13:28:51)Topper написа:  Изключи хардуерното ускорение на видеото.

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk
Изключих хардуерното ускорение, създадох файла за изчистване на кеша и пак същото, на лаптопа телефона и ТВ бокса постоянно буферира

Изпратено от моят SM-N7505 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-02-08, 16:02:27)badjo написа:  Понеже ще преинсталирам телефона,някой знае ли коя папка да си архивирам и после да си я възтановя за да избегна хамалогията после.

Ползвам аналог на коди и приложението от репо не ми върши работа.Ползвам Jesus box media.

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

Би трябвало да направиш нова тема за Jesus box media, тук е за Kodi.


Цитирай

Корена на програмата е на Коди.

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

А адоните на Коди стават ли за него?


Цитирай

(2017-02-09, 19:38:52)eleena написа:  А адоните на Коди стават ли за него?

Да.

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

Значи и Backup адона трябва да стане. Или не всички тръгват? И защо не минеш на Коди, май по- лесно ще ти е. Макар че с новата 17-та версия доста добавки не тръгват.


Цитирай

Търся някой адон да има в него Скайовете,по специално ме интересува SkySport F1

Оправих се,намерих ги в Sport Devil
Цитирай

Друг мирър за Bes IPTV:
https://ftp.acc.umu.se/mirror/addons.sup....BES-IPTV/

Nokia 1.4 Android Go е много лек, така че реално 2гб рам стигат. 


Цитирай

Айде, май вече наистина го прецакаха тоя Fusion. Отново имам само 9 канала, опитах от настройките като променя от Samsung на PC не става. Опитах да обнова приставката, да инсталирам Fusion OLD пак не става. Ако някой намери начин да пише.
Цитирай

При мене не вървеше сега като написа,но сложих рикуеста,после стария Фюжън и тръгна,в момента всичко ми върви.Имам 158 канала,пробвай пак.
Цитирай

(2017-03-16, 17:44:24)sasata написа:  При мене не вървеше сега като написа,но сложих рикуеста,после стария Фюжън и тръгна,в момента всичко ми върви.Имам 158 канала,пробвай пак.

   Рикуеста ми е 2.91, но незнам кой от многото вече стари Фюжъни да сложа. От тия които ги имам се инсталират ограничения брой програми - 63 с радиата. Ще бъда благодарен, ако ми пратите работещия адон за Фюжън със всички канали по заявения си план в Була на лична или тук.
Цитирай

Трябва да се промени Referer в bsc.py от ..../IPTV.php на ..../televizia.php


Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

(2017-03-17, 16:15:28)Topper написа:  Трябва да се промени Referer в bsc.py от ..../IPTV.php на ..../televizia.php


Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

   В кое меню на Коди е това, че не го откривам
Цитирай

Във файловете на адона е, файла е bsc.py, написал съм.

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)