Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бг аддонс за Kodi Media Center

(2017-06-14, 08:37:02)Slackwere12 написа:  Влез в настройки/добавки намери fusion-a и му дай ръчно Стартирай. Чакай да се логне и след това влез в PVR и трябва да го има m3u файла. А иначе дал ли си отметката да се показват скритите файловр и папки от настройките на Коди

  Да,дал съм отметка за скритите файлове, но интересно защо в менюто на Фюзъна бутона Стартирай не ми е активен, изтеглих последния фюзън който има,не знам дали и това е правилното.
Цитирай
Аксесоари

Една снимка на настройките на fusiona ако може да качиш да видя защо не ти дава да натиснвш Стартирай
Цитирай

(2017-06-14, 08:51:07)Slackwere12 написа:  Една снимка на настройките на fusiona ако може да качиш да видя защо не ти дава да натиснвш Стартирай

Ще го направя,но като се върна от работа,понеже е на Андроид бокс, а не на таблет или телефон и по разбираема причина е в къщи.
Цитирай

Добре, а опитай с тази версия на fuaion, мисля че сега тя е единствената работеща добавка. https://github.com/DimitarCC/plugin.prog...master.zip
Цитирай

(2017-06-14, 08:59:14)Slackwere12 написа:  Добре, а опитай с тази версия на fuaion, мисля че сега тя е единствената работеща добавка. https://github.com/DimitarCC/plugin.prog...master.zip

   Пробвах с нея, но още при инсталацията на зип-файла ми дава, че модул-инпут мисля,че изписваше.
Цитирай

Все пак искам да попитам има ли някой от вас който да си е пуснал Булсата на Коди 17 и ако има би ли ми  казал с кой точно адон, ПВР и рекуест /за рекуеста явно трябва да 2.9.1,но ако има линк за изтеглянето му/. Правих опити с различни адони,но не стигам до плейлистата, а на някой още в началото при отварянето на зип-файла ми изписва "Modul  input".
Цитирай

(2017-06-16, 08:17:17)ROBERT написа:  Все пак искам да попитам има ли някой от вас който да си е пуснал Булсата на Коди 17 и ако има би ли ми  казал с кой точно адон, ПВР и рекуест /за рекуеста явно трябва да 2.9.1,но ако има линк за изтеглянето му/. Правих опити с различни адони,но не стигам до плейлистата, а на някой още в началото при отварянето на зип-файла ми изписва "Modul  input".


Цитат:1. Добавката, която се коментира в тази тема, работи с PVR Simple Client, Има отделна тема за TvHeadend и там добавката е друга (която ти си писал, че си инсталирал, е за TvHeadend, а ти се опитваш да я стартираш на PVR Simple Client, т.е. си ги пообъркал малко, коя добавка, за къде е!).
2. Логата можеш да добавиш по следните начини: 1. като изтеглиш от тук: https://mega.nz/#F!RBBnjTra!8FU72buV2DYEe5Tm-g9HrQ файла с логата (Bulsat channel Logo Fusion TV) после в Настройки -> ПВР услуги -> Меню/Екранно меню -> Пътека с икони на канали, посочваш пътя, където си ги свалил и разархивирал; 2. В PVR Simple Client, на Лога за каналите, слагаш следния адрес: http://www.factor2010.com/TVLogos/bulsatcom/
3. Добавката е универсална и работи на всякакви у-ва, на които има инсталирано Коди.
Източник: https://kodibg.org/forum/thread-339-post...ml#pid7575 и https://kodibg.org/forum/thread-339-post-24.html#pid24

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

Някой да каже от къде мога да намеря diema sport, инсталирах live serbian tv но от там дава грешка като се опитам да стартирам diema sport програмите.
Цитирай

Така поумря темата,живота не спира с Фюжън на Булсат и безплатното му ползване,благодарение на активното ползване на лайв сербиан и там ни отрязаха квитанциите и така. Но все пак темата е за добавки на Коди и искам да продължим . Коди 17 е бъдещето заради подръжката на https и подгонването на tvaddons,exodus,phoenix и сие. За радост Specto е още жива и добре действаща както и Eliseum . Няма да обяснявам тук как се инсталират просто напишете на чичко Гугъл how to install specto kodi,how to install eliseum kodi. От мен толкова. Погребете надежди за Булсат не си струва ядовете ,да върви като го настроиш както трябва ,но е далече от инстината .За това пък макар и да умряха някой супер добавки се появиха добри нови ,та гледането на филми и сериали онлайн все още е бързо и лесно - стига да знаеш как да настроиш .
Цитирай

(2017-05-23, 12:02:33)gelermo написа:  Работи през прокси(VPN) само.

За Serbian tv

huawei p30 pro
Цитирай

Какво му е на Булсат?

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

Колеги инсталирам Булсата, сменям рикуеста на 2.9.1 и всички канали тръгват. После  инсталирам Зелка, Замунда, Serbian TV и рикуеста се обновява въпреки,че съм му забранил. Добавките работят но пък Булсата спира. Как да ги накарам да работят всичките заедно.

huawei p30 pro
Цитирай

Здравейте наложи се да си ресетна таблета и трябваше да инсталирам коди 16.1 наново обаче немога да си добавя добавката exodus пробвах по стария начин с него няма връзка към сървъра . Пробвах и този https://seo-michael.co.uk/how-to-install...-for-kodi/ метод но и с него не се получава стигам до добавянето на URL adres. и след като го добавя казва че неможе да бъде осъществена връзка . Не работи ли вече exodus с тази версия новата не е съвместима с андроид 4.4 Кажете подобна добавка на exodus
Зарязваме таблета тегля на телефона последната версия оправих се с 300 зора и тръгна exodus.
Цитирай

Може да пробвате Elysium и Speco, същите като Exodus. Понякога в Elysium намирам по добро качество.
Цитирай

(2017-07-16, 10:49:55)Slackwere12 написа:  Може да пробвате Elysium и Speco, същите като Exodus. Понякога в Elysium намирам по добро качество.
работят ли на старата версия 16 ?
Цитирай

Може да сложиш Poseidon и Flixnet, същите са като Ексодуса и Елизеум
Цитирай

Аз съм със 16.1 работят си идеално.
Цитирай

Exodus не се поддържа от известно време. Изглежда че, тази добавка Covenant ще е заместника му.

EDIT: Прегледани набързо - не виждам разлики във функциалността и базите данни между Covenant и Elysium.

Sony Ericsson Xperia Ray(Root), ASUS MemoPad HD 7, LG G2 mini, Samsung J500F (Root), TV Box Sunvell T95M (Root), Mecool Amlogic S912 Android TV Box (Root), Redmi Note 9 Pro (Root)
Цитирай

Сложех си Elysium същата е като exodus за субтитри сложех Opensubtitles тъй като subsunacs не се инсталирва вече.
Цитирай

Subsunacs вчера го инсталирах без никакъв проблем.
Нещо при теб явно се бърка.

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай

Здравейте колеги, инсталирах си и аз Kodi на телефона, преди малко му инсталирах, fusion-a , exodus сложих субтитри, всичко си тръгна. Въпроса ми е , колко интернет изразходва. Да речем пуснал съм на мобилни данни да гледам някой филм 2 часа, горе долу колко МБ изразходва ?
Цитирай

(2017-07-19, 17:03:48)Slackwere12 написа:  Здравейте колеги, инсталирах си и аз Kodi на телефона, преди малко му инсталирах, fusion-a , exodus сложих субтитри, всичко си тръгна. Въпроса ми е , колко интернет изразходва. Да речем пуснал съм на мобилни данни да гледам някой филм 2 часа, горе долу колко МБ изразходва ?
Зависи от това с какво качество е филма но минимум 1 -2 ГБ
Цитирай

Не е малко. А телевизията, би трябвало да хаби по малко.
Цитирай

Е докато не стане масова h265 компресията,при която наистина файловете и сътветно видео потоците са малки няма да стане с 4г ,да не говорим че телефона или таблета трябва да има достатъчно оптимизиран софтуер. Засега употребявай вкъщи по лана и уайфи и така. Булсата е компресиран зверски , 640 на 360 резолюция ,битрейт 1000 е няма как по малко ,то дори на по голям екран дразни качеството ,но за телефон толкова стига . Пък и за самото Коди,хубаво е ,че го има на всички платформи но поначало е замислен за десктоп платформи като се почне от XBOX(от там и първото му име XBMC)
Цитирай

Здравейте,
   Някой би ли могъл да обясни малко по схематично как се сменя AP-то на андроид бокса в Коди. В адона "Live TV Serbia" има клип който го разяснява как точно вместо България да бъде Хърватия или Сърбия, но поне за мен е направен така,че не мога да схвана как точно и в каква последователност става това. Това е необходимо обаче за да могат да се отворят доста канали на адона. Благодаря ви.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)