Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Индикация за батерия на А536

Може и така да е но нека някой който е с li-on батерия да каже има ли проблем.

Samsung S23+
Цитирай
Аксесоари

Моята батерия е Li-Ion имам проблем с нея от както е взет, много пъти съм оставал без телефон. Реших проблема като си взех външна батерия. (power bank)
Цитирай

(2015-06-14, 08:46:02)plamenppp написа:  Сложих vibe 2.0 и засега съм доволен. Така и не открих опция да ми показва %-ти на батерията, но си сложих програмка, която го прави. Процентите си падаха плавно и равномерно до около 20, като тази сутрин отново същия проблем - 20, 19, 18, 17 ... 6 и бързо в контакта!!! Но като цяло е много добре! Нямаше забиване на проценти. Ромът изглежда разчупен и забавен. Има някои неща с които трябва да свикна, но поне не ми забиват процентите.

Отново съшият проблем с 2.0 Vibe :Sad

ЗАБИВА!
Цитирай

Гледах в интернет в някакъв чужд сайт батерия BL 210 с капацитет 2850 mah ама колко е вярно и от къде и как може да се поръча не разбрах.
Цитирай

http://www.aliexpress.com/store/product/...86664.html - Влизала доста трудно, а дали наистина е такъв капацитета, един дявол знае.
Цитирай

Мисля да я поръчам.
Цитирай

Supported Devices : For Lenovo A770E A656E S650 A658T S820 a656 a776 for BL210

a536 ? няма
Цитирай

BL210 е за:  A536, S820, S820E, A750E, S650, A770E, A656, A766, A658T и други

ПП. Питай търговеца, ако ти каже изрично че става, а тя не стане спокойно можеш да искаш да ти върне парите. Idea
Цитирай

Аз моя го дадох на сервиза , преинсталирали го пише и му сменили батерията...за съжаление не се сетих да запиша данните на старата да сравня дали наистина са я сменили,но за сега само едно забиване ми стана от месец и половина, от днешния разговор с Lenovo Bulgaria, ми казаха да снимам с др.тел това нещо и да им го пратя...явно имат нещо на ум...Smile
Цитирай

Колко познато. Smile Във сервиза започват бизнеса с по две-три батерии от основните модели. Може да им занесеш телефон че е слаб звука в слушалките или нещо друго наречи го както искаш. Твоята батерия се взима, слага се друга, преинсталира се софтуера и телефона се връща, според марката и сервиза след 48 часа, седмица, месец или даже два, ако не пискаш. На следващият слагат твоята батерия. Ако не ти е писнало на вторият път може да направят нещо друго. Smile

ПП. Между другото купих протектор за А536 днес от МТел за 2 кинта и нещо. Не знам колко точно, но от 5 лева ми върнаха 2 и нещо.
Цитирай

Update.   Пълен ташак нищо ново..тия няма да пуснат Lollipop...
Цитирай

Както е тръгнало май наистина няма да го пуснат.Ще пуснат още няколко умрели ъпдейта от по няколко мегабайта още няколко месеца за отбиване на номера и ще ни от..ат!!!!Ма май....та му... На тях колкото не им дреме на мене дваш!!!

П.С. Относно Леново България мога да им кажа да дойдат у нас да си вземат Леновото и да си го заврат некаде барабар с калъфа и зарядното че да им е пълен ''комплекта'' Storstark Storstark Storstark Storstark
Цитирай
Smile 

Tongue Tongue Tongue
Цитирай

Аз си оправих проблема ,като спрях да му слагам динамични тапети , вече не ми замръзва индикацията на батерията...Smile
Цитирай

След последния ъпдейт, днес батерията ми пада плавно. За 21 часа е на 86%, като не е ръчкан много. Преди за това време си забиваше на 95/96 % и после рязко пада. Сега го тествах и с няколко рестарта и процентите не мърдат. Дано да са го оправили вече този проблем. Със сигурност ще можем да кажем дали е оправен след няколко зареждания - разреждания.
Цитирай

(2015-07-22, 10:23:41)jijinio написа:  
Аз си оправих проблема ,като спрях да му слагам динамични тапети , вече не ми замръзва индикацията на батерията...Smile

Никога не съм имал динамичен тапет, а индикаторът си замръзва.
Цитирай

(2015-07-22, 18:52:26)plamenppp написа:  
(2015-07-22, 10:23:41)jijinio написа:  
Аз си оправих проблема ,като спрях да му слагам динамични тапети , вече не ми замръзва индикацията на батерията...Smile

Никога не съм имал динамичен тапет, а индикаторът си замръзва.

Тогава имаш проблем с тела си, за мен така се реши...само да му сложа динамичен или видео тапет и замръзва
Цитирай

не съм имал динамичен тапет никога-индикаторът си замръзва.след последния ъпдейт промяна няма.за 36 часа средноинтензивна употреба слезе от 100 на 73%.след рестарт > 40%. Smile ма вече му свикнах и не ме дразни.

Siemens C35>Nokia 3310>Samsung X500>Nokia 6131>Nokia 6260>Nokia 6290>Nokia 6220>Sony Ericsson Xperia X10>Prestigio 4055>Lenovo A536>Lenovo P70>Redmi Note 3 MTK>Redmi Note 3 Pro>Redmi Note 4x>Mi 8 Lite>Mi 9 Lite
Цитирай

Мдаа, нищо не са оправили. От 70% падна на 44 % след рестарт.
Цитирай

Аз, колеги, си инсталирах Current Widget: Battery Monitor и следя нивото на батерията по волтажа, който се извежда на дисплея. 3606 mv отговарят на 9% от батерията и аз не падам под това ниво. Така си я следя и се моля да се оправи индикатора. Забелязах, че като го ръчкам върви добре, ама като "спи" и заспива и индикатора на батерията....
Цитирай

Аз нямам този проблем имам телефона от 13 януари досега не правил проблеми с замръзване Wink
Цитирай

Коя е последната ъпдейтната версия на андроида, която е на телефона ти?
Цитирай

Сякаш след последната актуализация проблема с батерията се оправи.
Цитирай

Не знам кое колко е оправено но батерията не е много издръжлива. Вчера например от пълна батерия за около половин час слушане на музика и два кратки разговора ми падна с 15% при изключени мобилни данни, местоположение и синхронизации.
Цитирай

Колега с какво слушаш музика на това дърво че аз като я пусна се чува че е в другия карай на стаята с едно ехо такова .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)