Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Индикация за батерия на А536

Ето ти apk файла за фм радиото

Xiaomi rebmi note 9 pro
Цитирай
Аксесоари

dzola написа:Ето ти apk файла за фм радиото

Благодаря! Оправиха се нещата, имам си вече радио.
Цитирай

Има нов ъпдейт,сега го инсталирах.
[Изображение: Screenshot2014-11-27-14-55-02.png]

Samsung A52S, A71,A03S
Цитирай

В събота инсталирах най-новата (вече старата S158) и преди малко батерията беше под 50% (40 и няколко %) и изведнъж падна на 0 и се изключи. Надявах се да са оправили проблема при тази версия, ама явно ще се надявам на най-новата...

Sony Xperia M4 Aqua --> Vernee Mix 2 --> Samsung Galaxy A70
Цитирай

gbg844 написа:Има нов ъпдейт,сега го инсталирах.
[Изображение: Screenshot2014-11-27-14-55-02.png]

И на тази версия показанието на батерията не е оправен. Вчера сложих новия ъпдейт и сега от 62% след рестарт падна на 21% .

edit: Днес телефона пак го върнах в сервиза.
Цитирай

Да попитам след актуализация трябва ли да се прави хард ресет.
Цитирай

Ми аз след ъпдейт винаги правя хард ресет.

Xiaomi rebmi note 9 pro
Цитирай

Ъпдейтнах го и сега за тази версия в магазина няма mxplayer,някакви идеи?
Цитирай

И моето смартфонче замина в сервиза. Причината е неправилна индикация на батерията.
Цитирай

И при мен е така с новия ъпдейт какво да го правя да го давам ли на сервиз ? Някой който го е дал за това да сподели има ли резултат или само отива хард резет и обратно ?
Цитирай

danity написа:И при мен е така с новия ъпдейт какво да го правя да го давам ли на сервиз ? Някой който го е дал за това да сподели има ли резултат или само отива хард резет и обратно ?

Аз го върнах вече втори път, като ми го върнаха в протокола пишеше, че телефона е тестван и е технически изправен. Но пак ми направи проблема с индикацията и го върнах пак в сервиз и сега чакам. Ако трябва ще го върна и трети път и тогава са длъжни или да ми сменят апарата или да ми върнат парите.
Цитирай

trynkata написа:
danity написа:И при мен е така с новия ъпдейт какво да го правя да го давам ли на сервиз ? Някой който го е дал за това да сподели има ли резултат или само отива хард резет и обратно ?

Аз го върнах вече втори път, като ми го върнаха в протокола пишеше, че телефона е тестван и е технически изправен. Но пак ми направи проблема с индикацията и го върнах пак в сервиз и сега чакам. Ако трябва ще го върна и трети път и тогава са длъжни или да ми сменят апарата или да ми върнат парите.

Ще следя с интерес какво ще стане! При мен след инсталиране на най-новия ъпдейт работи за първи път нормално но се усъмних на 80% и го рестартирах. След рестарта нямаше пропадане на %-тите на батерията но предполагам рестарта е помогнал. А и за първи път му взех акъла от интернет през WiFi, интернет 3G и разговори. Ако ми го направи пак и аз ще се разправям със сервизи! Успех и споделете какво е станало!

ПС

Някой разправял ли се е с Техномаркет? След ремонтите в сервиз има ли външни поражения по телефона?
Цитирай

Взех го от сервиза. Преинсталирали са му операционната система. Да видим сега как ще е.
Цитирай

Според мен този проблем може да се оправи с ъпдейт но просто не го оправят . Доколкото сервиза според мен те за да ти преинсталират телефона пак трябва да сложат официалната версия на тела и едва ли ще има промяна ,просто трябва FIX !!!
Цитирай

При мен също го имаше проблема със забиването на процентите до известна степен (забиваше на около 56 % и след рестарт падаше на около 37 %), но след последния ъпдейт A536_S161_141115_ROW нещата се оправиха, процентите си падат без забиване, колкото до времето за изтощаване на батерията, може би е с една идея по-добре (всяка вечер го зареждам, като го ровичкам често). Също така бъга с GPS-а се оправи. :thumbup:
Цитирай

Така ли GPS се оправи ? Моя продължава да не се връзва със сателитите .
Цитирай

В GPS test се свързва със сателитите и при настройка в Местоположение да използва само GPS-а без интернет с точност около 10 feet, преди изобщо не реагираше. Smile
Цитирай

Обаче при мен продължава проблема с процентите !!! Един ден го пробвах натоварен на макс никакъв проблем с % когато се натоварва постоянно ,но на следващия оставих го на 56 % така го намерих вечерта рестарт и 27 % просто нямам думи ко да го правя незнам .Нито да го рутнеш нито се оправя от ъпдейти дайте някакъв съвет моля !!!
Цитирай

И аз забелязах, че при почти постоянна работа с телефона батерията се държи добре.
Цитирай

Колеги хвърлил съм око на този А536 но проблемите с батерията ме отказват кажете в крайна сметка ре
ално какво е положението работи ли или не че изчетох разлечни мнения и се чудя

HTC Desire X (Black) Android 4.0.1 с HTC Sense 4.0 Update to Android 4.1.1 HTC Sence 4+  Wink
LG Optimus L5 (Black) Android 4.0.3 2Gb SD set
Цитирай

Индикацията на батерията замръзва след спящ режим.

Samsung A52S, A71,A03S
Цитирай

Оправи си изображението колега !!
Цитирай

Някой с някакво решение например как да спрем този спящ режим или да държим някак си телефона в напрежение за да не забиват % ??
Цитирай

Мъча го моя смартфон, но уви не става. Вече трети ден му държи батерията и днес от 72% падна на 41% след рестарт. Ползвам го предимно за телефон. Чудя се дали батерията не е разработена достатъчно или проблема е в софтуера. Купих си втора батерия и проблемът пак си остава. Време е вече да напиша едно писмо до Леново в което да се оплача!
Цитирай

Една седмица вече, както го взех втори път от сервиз, продължава проблема с процентите.И на мен са ми сложили нов софтуер ( каквото и да означава ). Не знам какво да правя.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)