Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Alpha G850F
#76

Не, няма разлика в обхвата.
Dizle, пробва ли с възстановяване на фабричните настройки ?

SAMSUNG Galaxy S | JWB bodonance 9.08 |
SAMSUNG Galaxy Alpha | Android 4.4.4 |
Цитирай
Аксесоари
#77

(2015-03-12, 17:52:22)bafi написа:  Dizle, пробва ли с възстановяване на фабричните настройки ?

Принципно като го взех и го сетъпнах на следващия ден възстановил фабричните настройки и го сетъпнах наново, но снощи го ресторнах пак и всичко се оправи. Благодаря за бързия отговор и помоща Smile
Цитирай
#78

бкараванов, може би ще изчакам и мтел да благоволят да го пуснат тоя ъпдейт, и ако не се оправи ще им го връщам. Забелязах, че на airplane mode gps-a не се влияе от пипане по метала.
Цитирай
#79

Здравейте!Вчера изключих телефона от зарядното около 20:20/30 и към 1 забелязах, че батерията е издържала доста.Ще прекача скрийншот как се държала батерията.Това възможно ли е? Полвах го само през wi-fi, а яркостта малко по-малко от половината


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
#80

Ако ти е нова батерията, изчакай няколко цикъла "зареждане-разреждане", да се калибрира.

 
Цитирай
#81

Да нова е, но друг път не успявам да издържа и 3 часа и ме учуди доста.
Цитирай
#82


Колеги, ако някой си търси кейс за своя Galaxy Alpha - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=71941 

SAMSUNG Galaxy S | JWB bodonance 9.08 |
SAMSUNG Galaxy Alpha | Android 4.4.4 |
Цитирай
#83

Здравейте!Приложенията доста често почнаха да спират и това супер много ме дразни.Сега качвам информацията от него на компютъра и ще му върна едни фабрични, но ако това не помогне не знам.



Открих, че това става с приложения, в които се използват снимки.Помощ?
Цитирай
#84

Здравейте.Много съм се навил да си го купя този телефон, но ме интересува качеството на дисплея как е, понеже чета из интернет че като не е full hd се виждали пиксели и не бил с хубаво качество като цяло. Ще съм благодарен ако някой от собствениците сподели мнение за дисплея.

Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай
#85

Това с виждането на пиксели е абсолютна простотия. Реално на телевизор 32 инча, не може да видиш голяма разлика между full hd и hd ready, а какво остава за 4.7 инча. За мен екрана си е супер, качестовото е добро и пиксели не се виждат !

SAMSUNG Galaxy S | JWB bodonance 9.08 |
SAMSUNG Galaxy Alpha | Android 4.4.4 |
Цитирай
#86

(2015-03-21, 09:43:14)bafi написа:  Това с виждането на пиксели е абсолютна простотия. Реално на телевизор 32 инча, не може да видиш голяма разлика между full hd и hd ready, а какво остава за 4.7 инча. За мен екрана си е супер, качестовото е добро и пиксели не се виждат !

Ясно, мерси.Иначе като цяло доволен ли си от телефона.Камера,сърфирането из интернет как е, при разговори как е качеството и как се вижда дисплея на слънчева светлина.Предполагам телефона не лагва при ежедневна употреба.

Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай
#87

(2015-03-21, 13:16:46)perdido написа:  Ясно, мерси.Иначе като цяло доволен ли си от телефона.Камера,сърфирането из интернет как е, при разговори как е качеството и как се вижда дисплея на слънчева светлина.Предполагам телефона не лагва при ежедневна употреба.

Като цяло съм доволен от гледна точка на следните неща: дизайн - перфектен; бързина -  няма смисъл да коментирам; лаг - не съм усетил до сега, за близо 2 месеца телефона не е забил нито веднъж, лаг няма и при сърфиране в интернет; камерата - мен лично ме устройва, не снимам много; дисплея се вижда ясно на слънчева светлина. Не съм доволен единствено от това, че както тази, така и предната ми бройка (която смениха) имат така да го кажем дефект на дисплея - само на тъмно, при намалена яркост се вижда неравномерно разпределение на подсветката (на първият ми телефон беше нещо като петно, на сегашният са няколко вертикални линии).

SAMSUNG Galaxy S | JWB bodonance 9.08 |
SAMSUNG Galaxy Alpha | Android 4.4.4 |
Цитирай
#88

(2015-03-21, 14:04:54)bafi написа:  
(2015-03-21, 13:16:46)perdido написа:  Ясно, мерси.Иначе като цяло доволен ли си от телефона.Камера,сърфирането из интернет как е, при разговори как е качеството и как се вижда дисплея на слънчева светлина.Предполагам телефона не лагва при ежедневна употреба.

Като цяло съм доволен от гледна точка на следните неща: дизайн - перфектен; бързина -  няма смисъл да коментирам; лаг - не съм усетил до сега, за близо 2 месеца телефона не е забил нито веднъж, лаг няма и при сърфиране в интернет; камерата - мен лично ме устройва, не снимам много; дисплея се вижда ясно на слънчева светлина. Не съм доволен единствено от това, че както тази, така и предната ми бройка (която смениха) имат така да го кажем дефект на дисплея - само на тъмно, при намалена яркост се вижда неравномерно разпределение на подсветката (на първият ми телефон беше нещо като петно, на сегашният са няколко вертикални линии).

Ясно, благодаря ти много за мнението ти и за информацията.Надявам се като си го взема да няма такъв дефект дисплея.

Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай
#89

Все пак някой има ли идея какво мога да направя с въпроса със спирането на приложенията ? Smile 
Цитирай
#90

Дай за пример едно приложение, което спира....

 
Цитирай
#91

(2015-03-21, 21:53:30)NoMaD написа:  Дай за пример едно приложение, което спира....

Instagram, Snapchat, Messenger
Цитирай
#92

Пробвай с по-стари версии тогава..

 
Цитирай
#93

направи ли ресет? на мен никога не ми е спирало приложение за 2 месеца вече.
Цитирай
#94

(2015-03-22, 05:15:39)johny написа:  направи ли ресет? на мен никога не ми е спирало приложение за 2 месеца вече.

Да направих.
Цитирай
#95

Направи още веднъж ресет. И всички приложения си ги инсталирай ръчно от маркета.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#96

(2015-03-22, 16:21:06)tda написа:  Направи още веднъж ресет. И всички приложения си ги инсталирай ръчно от маркета.
 Това направих, но преди малко и viber спря, а дори не бях в него.
Цитирай
#97

Вчера се яви BOA2 за мтел - след инсталацията, се оправи жироскопа, или каквото е там - вертикалната позиция беше нае*ана и имаше само 2 положения - право и криво Lol . Обаче с гпс-а - никаква разлика. Ще се връща телефона...
Цитирай
#98

И при мен се случи няколко пъти да спре Unified Daemon и днес, след ъпдейт на приложението Карти, спря и то.

SAMSUNG Galaxy S | JWB bodonance 9.08 |
SAMSUNG Galaxy Alpha | Android 4.4.4 |
Цитирай
#99

Колеги, ако някой иска имам оригинален капак за безжично зареждане https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72201

Каквото дойде
Цитирай

Абе хора, за алфата ще видим ли някога андроид 5?Пише, че трябва да е излязло януари, а няма нищо.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)