Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как се Root-ва HTC TATTOO
#51

Като имаш свободно време пиши да ми кажеш какво следва сега, аз съм на работа, online ще съм цяла нощ Big Grin

И мерси много, ако не е Be6i4 нищо да не съм направил, страшно Усложлив човек !!!
Цитирай
Аксесоари
#52

имам проблем не ми отваря http://hexrev.soaa.me/ какво да правя?

ALCATEL One Touch Idol 6030x
Цитирай
#53

dynamite09 написа:имам проблем не ми отваря http://hexrev.soaa.me/ какво да правя?
Ако ще инсталираш CyanogenMod 7.0.2 - не ти трябва Gold Image. Този ROM не изисква.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#54

Ant0n написа:Искам просто да попитам, дали някой е руутвал с рази апликация: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=761507 ? Слага се на телефона, инсталира се и пускаш, след което следваш инструкциите. Всички казват, че работи. Smile


ако си руутнал чрез описаното по горе , може ли да сложиш различна версия от 1.6 примерно 2.2 или 2.3 ?
Цитирай
#55

Пробвах доста пъти и все не става... Винаги дава "Damaged SD card" след като сложа картата в телефона. Някакви идеи?

update: (картата е с FAT32 файлова система)
Цитирай
#56

Според мен картата ти е заминала. Пробвай с друга карта. И 2 GB ще ти свърши работа.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#57

preslav91 написа:Пробвах стъпка 1 с AndroidSDK, вече един час се инсталира и е на половината, да не би да е от нета или от нещо друго?
Инсталира се и ми изписа това: List of devices attached ... ? след adb diveces.
Имам същия проблем.. Стартирам cmd-то и след List of devices attached нищо.. моля за помощ Cry
Цитирай
#58

Инсталирай HTC Sync

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#59

Проблема е, че от сайта не ми отваря линка, изписва ми "Bad Request".
Цитирай
#60

Ето:

http://www.htc.com/www/help/

Работи си.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#61

Проблем при HxD
като дам Extras -> Open disk
намирам картата обаче не мога да paste върху нея. Отдолу има изписано readonly и като дам ctrl+v, това премигва два пъти и нищо не се променя вътре в кода.
Цитирай
#62

cvetkov написа:Проблем при HxD
като дам Extras -> Open disk
намирам картата обаче не мога да paste върху нея. Отдолу има изписано readonly и като дам ctrl+v, това премигва два пъти и нищо не се променя вътре в кода.

Махна ли отметката на "Open as Readonly" ????? както е описано в ръководството!
Стартира ли HxD като администратор???
Цитирай
#63

Да, стана работата всичко е ок.
Цитирай
#64

някой може ли да качи другаде програмата за рутване , че мегаъплоуд едва ли ще има вече.. мерси предварително
Цитирай
#65

https://rapidshare.com/#!download|41l32|...B53A49|0|0
Цитирай
#66

Здравейте!Изпълних всичко както е описано,стана от 2 път,стигам до rootTattoо ,всичко минава както трябва,рестартира се и би трябвало да имам роот, но нямам Sad .
Качих си Root explorera ,но ми дава някаква грешка и не става и не става.
Моля за помощ!
Цитирай
#67

След като пуснеш rtattoo. Внимавай какво изплючва в cmd прозореца. Защото, ако има грешка - там ще я покаже.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#68

adb devices ми връща SH025..... :wall:
Цитирай
#69

Чудесно - минавай на 3та точка. Проблем е, ако не върне резултат.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#70

Ей това ми изкарва като пусна ртаттуу



А иначе имам супер юзер икона в менюто. Нямам идея как е станало и whoami връща нот фаунд
Цитирай
#71

1. Форматирай си картата и пробвай пак. (Формата трябва да е FAT32.
2. От телефона трябва да си избрал HTC Sync
3. Спираш задължително и Firewall (Windows defender,ако си с Win 7), както и Анти-вирусната.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#72

Dance Нямам идея какво и как направих пак изчетох всички теми и въпроси относно роот инстал и други такива и пробвах от всичко предложено от всеки......и вече съм горд собственик на тату с СМ7.1.0.1 Благодаря на всички които са чели и писали по въпроса.
П.П. Сега остана да се науча да го ползвам Smile
Цитирай
#73

Ако по някоя причина имате проблем с Recovery и не иска да се инсталира - инсталирайте оригинално Recovery и тогава ще можете да сложите ClockworkMod Recovery. Всичките файлове от зипчето се копират в папката rtattoo и се стартира Recovery.original.bat

Original Recovery

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#74

Kato slgam СДК Тоолс , тръгвам да го инсталирам и не ми открива Java SE , а съм го инсталирал , някой знае ли зао така ? Записъл съм Java SE 7.u3 за Win 7 64 бит
Цитирай
#75

Трябва ръчно да му окажеш пътя. Веднъж и на мен така ми се получи. Потърси в Google.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)