Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Z3 compact (D58xx)
#51

Мисля, че вече за всички оператори си има добри приложения, няма такива настройки в самия апарат. На кой оператор си, за да помогна с конкретен линк?
Цитирай
Аксесоари
#52

Themrnicky, ако влезеш в сервизното меню със *#*#service#*#* през диалера, от там в тест на хардуера. Имаш опция Total call time, където ще ти покаже сумарно всички разговори.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#53

На Мтел съм и би трябвало да има приложение на мтел за разговорите но май няма а мен конкретно ме интересува колко мин съм изговорил защото имам определен брой безплатни минути и след това започва таксуване също така ако не съм ги изговорил ми се прехвърлят за следващия месец и така.
Цитирай
#54

Има тъкмо 2 приложения за тази цел:

1. https://play.google.com/store/apps/detai....bob.mbill
2. https://play.google.com/store/apps/detai...d.selfcare
Цитирай
#55

Първото е идеално за целта. Трябва ти регистрация в сайта и ще ти показва всичко за твоя план. Smile
Цитирай
#56

mazy написа:Първото е идеално за целта. Трябва ти регистрация в сайта и ще ти показва всичко за твоя план. Smile

И аз го ползвам от доста време, имам го като уиджет на екрана. Много е удобно.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#57

Нещо не мога да намеря онази лента с инструменти в графичните обекти :/
Цитирай
#58

Сигурно защото всичко е преместено в Бързи настройки.
Цитирай
#59

Здравейте, искам да попитам при някой друг получавало ли се е така както при мен viber да не го известява, когато е получено ново съобщение. Трябва да отключа телефона и чак тогава позванява, все едно току що е получено съобщението, а то може да е изпратено преди 1 час! Всичко по настройките на програмата ОК, но може би проблемът е в настойките на телефона.
Цитирай
#60

Да не си го включил в режим икономия?

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#61

mgalaxy написа:Здравейте, искам да попитам при някой друг получавало ли се е така както при мен viber да не го известява, когато е получено ново съобщение. Трябва да отключа телефона и чак тогава позванява, все едно току що е получено съобщението, а то може да е изпратено преди 1 час! Всичко по настройките на програмата ОК, но може би проблемът е в настойките на телефона.
Това е от STAMINA режима, влез в настройките в управление на захранването и там има режим STAMINA, като натиснеш върху него ти излиза да добавиш активни приложения в режим готовност, натискаш върху плюса и ти излзиат приложенията, маркираш всички, който искаш да са активни, когато ти е изключен екрана и натискаш готово.
Цитирай
#62

pavlinstoyanov, много ти благодаря Rock
Цитирай
#63

Има ли как да махна надписа "плъзнете за отключване" от локскрийна, без root?
Цитирай
#64

Здравейте днес го намокрих и в камерата се появи нещо като конденз на петна първоначално си помислих,че е надраскан но няма как в калафче е .Занесох го в магазин на Теленор казаха ми да изчакам до утре и да им го занеса.Иначе камерата работи ,но това много дразни някакви съвети какво да го правя.Опитах да го суша но ефект никаф
Цитирай
#65

Отвори капаците
Цитирай
#66

Колеги, някой може ли да сподели какво има в комплекта, който дават Мтел и Виваком? По-специално ме интересува шумоподтискащи слушалки дали има. А и дали Сони все още дават протектори?
Цитирай
#67

Bro0z3r написа:Колеги, някой може ли да сподели какво има в комплекта, който дават Мтел и Виваком? По-специално ме интересува шумоподтискащи слушалки дали има. А и дали Сони все още дават протектори?
Най обикновени слушалки, без протектор

Lg G7ThinQMate 10 pro, 
P20lite, Xiaomi Mi A1,Lg g3;Samsung S8;LG optimus G;LG G4;Xperia NEO ics;ASUS TF700T ICS-JB4.2.1; LGG2;Xperia Z1compact:Xperia Z3compact(Orange), Xperia z2, Huawei P9lite @posamkata
Цитирай
#68

Странен проблем с телефона :

https://www.youtube.com/watch?v=6M1MNjG1j4s

https://www.youtube.com/watch?v=B60caaAbz4M
Цитирай
#69

Превъртях около 300 снимки в галерията (имам само 3 екрана и там нямаше как да пробвам) и не засече нито напред, нито назад. Lol
Цитирай
#70

На тези нещо са им кекави пръстите ми се струва Big Grin
Цитирай
#71

Спрял съм се на модела, изчетох отзивите тук там, но пак ще питам, защото парите му не са малко да за се хвърля така изведнъж и да го купя колкото и да не ми се чака повече. Smile

Какво стана със забавянето от 2-3 секунди при отговор на входящо повикване, от настройките ли е последно, или е бъг?
Чертите по дисплея, погледнат отдолу нагоре, при всички ли се вижда или е до бройка?

Чупливостта ще я преглътна, и без това последните ми телефони са били стъклените iPhone 4 и 4S и съм свикнал да пазя, макар че един дисплей с дигитайзер е 40-60лв а на сонито е над 200-250. Huh Предполагам, че ако го опазя поне година, цените ще поспаднат.

 
Цитирай
#72

acronym написа:Спрял съм се на модела, изчетох отзивите тук там, но пак ще питам, защото парите му не са малко да за се хвърля така изведнъж и да го купя колкото и да не ми се чака повече. Smile

Какво стана със забавянето от 2-3 секунди при отговор на входящо повикване, от настройките ли е последно, или е бъг?
Чертите по дисплея, погледнат отдолу нагоре, при всички ли се вижда или е до бройка?

+ допълнителен въпрос: Дали си заслужава разликата от +200лв между Z1compact & Z3 compact ?

<--
Цитирай
#73

Z3 compact е z3 в по- малка опаковка. Без компромис в хардуера. В предишните компактни версии не е така.
Цитирай
#74

Колко предишни компакта е имало?

Z1 compact беше точно като Z1 в по-малка опаковка.

Z3 обаче не е само в по-малка опаковка, а с по-малка резолюция на дисплея от Z3 и с по-малко RAM от него.
Цитирай
#75

Грешката е моя. Не следя Сони след XPS.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)