Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Z3 compact (D58xx)

Задръж едновременно бутон за включване и бутон за увеличаване на звук. Ще усетиш три бързи вибрации след няколко секунди. Телефонът ще бъде изключен.
Остави го няколко часа да са зареди.
След това старирай програмата Pc Companion и независимо, че не ти разпознава устройството, премини към рипеър на телефона

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
Аксесоари

Ами аз пробвах с пауър плюс намаляване, без резултат. Ще видя за увеличаването.
Цитирай

Задържане на бутон пауър и намаляване на звука, биха направили снимка на екрана, ако бе заредена операционната система.
Бутона за увеличаване и включване е решението.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Ами то не зарежда ОС-то. Като пробвам да звъня, дава че е изключен. Като го сложа да се зарежда(без да правя описаното от теб), включва, пали диода, вибрира 3 пъти, гаснат и телефонът и диодът. След малко ще пиша, да пробвам какво става.
Иначе ме съмнява да е пропуснал вода. Моята z3-ка като пропусна и същата вечер даде фира, започна безпричинно вибриране, честотата на картината се менеше, звук нямаше икакъв и т.н., а на нейния вчера си играх, песни пусках, звънях си, всичко изглеждаше наред. Има ли възможност да е останала вода в жака, въпреки, че вчера го поиздухах след банята?
Сега сравних кога за последно е била онлайн във viber и къде точно сме били на път - точно когато ми каза, че телефонът й е изгаснал.
Цитирай

Направи това, което казва колегата Monipeev!
Но най-вероятно си за сервиз!
Цитирай

Пробвах вече... Задържах нагоре и пауъра няколко пъти за по 10 секунди, няма никаква реакция. Като го пусна после да се зарежда, включва, извибрира, показва логото на Сони, светва диода в оранжево, после в зелено, вибрира още 2 пъти и умира пак. И така до безкрай. Колегата Monipeev ми каза да пробвам да натисна червеното копче - натиснах го - нищо.
Ще го носим във вторник в сервиз Smile
Цитирай

volume up + power би трябвало да стане, по спомени при мен ми трябваха около 10сек. така че пробвай с по-дълго задържане. Иначе вариант е да си бил с малко заредена батерия и да го изчакаш да си "умре", после с ПС компанион.  Мисля пак по-малко време (и средства) ще ти отнеме от колкото да го оставяш в сервиз.



Цитирай

Телефона на колегата е умрял! И не може да се съживи с PC Companion.. Затова трябва сервиз.
Цитирай

Здравейте отново, колеги!
Вчера занесох телефона направо в Булграм(каквото съветвам всички, които са си купили телефоните от Мтел - така спестявате транспортно време) и им "обясних", че ми е спешно. Днес отивам да си взема новия 8-)
Edit: вече е в мен, 1 ден в сервиза, не съм очаквал просто Big Grin
Цитирай

Може ли да дадеш някакви кординати ,че трбва да нося моя за дисплей?
Цитирай

"Булграм" ЕООД

Околовръстен път №36
Перла парк, ет.3
София 1415
+35924452230

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Някой да е имал проблеми с вградения говорител. При разговор едвам чувам какво ми говорят. Всичко е увеличено, но уви

<--
Цитирай

Нещо странно се случи днес. Реших да снимам нещо, камерата заби за 4-5 секунди(снимките се записват в картата) и след това изписа, че файла не е записан. Погледнах в настройките и картата беше изключена. Извадих картата и я сложих пак. Рестартирах телефона и хоп, папката с всичките снимки беше изтрита(около 900 снимки-бесен съм) Всичко друго си стоеше непокътнато. На някой случвало ли му се е и дали е от камерата(хардуер) или просто някаква грешка в системата.
П.с. Как да маркирам всички снимки наведнъж в приложението на дропбокс, за да си ги изтегля наново, една по една не е оферта ?

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

За този проблем, не е срещан от мен, но за файловете, малко е неудобно вероятно и бавно, но архивиране в дропбокс, копиране на архива на телефона и последващо разархивиране.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

На мен ми се е случвало (без да ми се трият снимките обаче) с 4.4.4 докато имах M2-ката преди 7 месеца. При мен камерата просто отказа да записва на картата (непрекъснато ми изписваше, че файла не е записан). В последствие разбрах, че телефона изобщо не я вижда. Рестартирах го, вадих и слагах картата, но никакъв резултат. Трябваше да върна фабричните настройки и се оправи. Според мен това е някакъв бъг свързан с рестрикциите на Google към външната памет.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

И аз си помислих, че е от збараните за четене/писане по картата. Както и да е, ще изчакам някой ден и ще тествам, преди да си върна снимките пак, че не ми се занимава с дропбокса, ако стане пак така...

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

(2015-04-22, 20:59:54)stiebel написа:  Нещо странно се случи днес. Реших да снимам нещо, камерата заби за 4-5 секунди(снимките се записват в картата) и след това изписа, че файла не е записан. Погледнах в настройките и картата беше изключена. Извадих картата и я сложих пак. Рестартирах телефона и хоп, папката с всичките снимки беше изтрита(около 900 снимки-бесен съм) Всичко друго си стоеше непокътнато. На някой случвало ли му се е и дали е от камерата(хардуер) или просто някаква грешка в системата.
П.с. Как да маркирам всички снимки наведнъж в приложението на дропбокс, за да си ги изтегля наново, една по една не е оферта ?

Каква ти е картата? Колко гб и какъв клас?
Цитирай

Картата е Самсунг 16гб клас 10. Това няма значение, тъй като всичко освен снимките беше непокътнато на нея. Предполагам е забила нещо системата и ги е изтрила "без да иска"
П.с. Не е от нея проблема, защото съм я ползвал и на стария телефон и на таблета без проблем(почти)

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
Sad 

Здравейте и аз имам малък проблем с моето Sony. От няколко дена си махнах стандартното заключване с плъзгане и сложих първо пин и в стремежа си да го махна, виждайки че не мога,го смених със схема. Сега като пробвам да си върна плъзгането ми изписва "забранено от администратор, правила за шифроване или хранилище за идентификационни данни". Някой има ли идея как да го поправя и ако върна фабричните настройки дали ще стане и какво ще ми се изтрие след това? Big Grin
Цитирай

Виж този отговор на същия въпрос:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1126910

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Пробвах,но не откривам такава опция може би защото съм с Андроид 5.0.2 компилация 23.1.А.0.726 откъде ли не търсих и гледах ама нищо не намирам
Цитирай

Именно за 5.0.2, Settings\Security \Clear credentials.
Едва ли само в компилация . 690 я има, а в тази твоята да липсва като опция, бих се учудил.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Извинявам се и аз не съм се вгледала, за да обърна внимание, че на мен ми е "защита". Оправих го,благодаря Smile
Цитирай

(2015-04-22, 20:59:54)stiebel написа:  Нещо странно се случи днес. Реших да снимам нещо, камерата заби за 4-5 секунди(снимките се записват в картата) и след това изписа, че файла не е записан. Погледнах в настройките и картата беше изключена. Извадих картата и я сложих пак. Рестартирах телефона и хоп, папката с всичките снимки беше изтрита(около 900 снимки-бесен съм) Всичко друго си стоеше непокътнато. На някой случвало ли му се е и дали е от камерата(хардуер) или просто някаква грешка в системата.
П.с. Как да маркирам всички снимки наведнъж в приложението на дропбокс, за да си ги изтегля наново, една по една не е оферта ?

Не ми се е случвало, влача снимки на картата от предишният телефон.Най-добре ползвай Dropbox или друг облак.Аз съм с Dropbox и съм доволен.
Цитирай

Колеги,да попитам само,Z3 compact-a имали гласово набиране на телефонните номера в  тел.указател?защото не намирам такава опция,а в различни сайтове пише че подържа тази екстра!

SONY XPERIA 1 V Android 14
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)