Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Z3 compact (D58xx)

Поддържа, но имената трябва така да са ти въведени, че да може да се произнасят правилно на Английски език.
Отворяш Google now или гласово въвеждане от Google search и казваш: Call Ivan (като го произнасяш Айвън - иначе няма да ти намери такъв контакт)
Цитирай
Аксесоари

Здравейте,
бихте ли ми препоръчали надежден сайт за отключване на Сони Xperia Z3 Compact?
Заключен е към Мтел , да уточня.
Благодаря предварително!
Цитирай

Този: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=3911
Или този: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=57186
Цитирай

(2015-04-29, 12:38:44)wild_redneck написа:  Здравейте,
бихте ли ми препоръчали надежден сайт за отключване на Сони Xperia Z3 Compact?
Заключен е към Мтел , да уточня.
Благодаря предварително!

Къде го намери този заключен телефон, моят го взех от Мтел с договор и не е заключен.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай

Georgepetrov137, а само за мое инфо...буутлоудъра може ли да му се отключи?
Цитирай

(2015-04-29, 12:43:58)GH0STFACE написа:  Този: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=3911
Или този: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=57186

Много благодаря! Smile



Цитат:Къде го намери този заключен телефон, моят го взех от Мтел с договор и не е заключен.

Изрично ме предупредиха при закупуването ,че е така.
Цитирай

(2015-04-29, 12:47:29)GH0STFACE написа:  Georgepetrov137, а само за мое инфо...буутлоудъра може ли да му се отключи?

Знам, че няма проблеми с версиите преди 5.02, за последния андроид не съм следил скоро xda форума дали са намерили начин за отключване, по-добре сам потърси на http://forum.xda-developers.com/z3-compact

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай

Нещо се бъркаш.
В сервизното ти меню или ще пише:
Bootloader unlock allowed: No
или
Bootloader unlock allowed: Yes

Нищо не зависи от версията на Андроид
Цитирай
Photo 

Извинявай, явно не съм те разбрал правилно.

Цитирам: Bootloader unlock allowed: Yes

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай

Да, точно това ме интересуваше.
Супер.

А директно от магазин на Мтел ли е купен или от някой от дилърите им?
Цитирай

Такаа...налага се да се коригирам.Smile
Не е заключен телефона,една колежка ми услужи с нано-сим на Теленор, никакви ядове .
Защо беше толкова убеден човека от Мтел ,че е заключен , не знам.
Smile
Цитирай

Защото служителите им са от УНСС.
Цитирай

(2015-04-29, 13:28:41)GH0STFACE написа:  Да, точно това ме интересуваше.
Супер.

А директно от магазин на Мтел ли е купен или от някой от дилърите им?

Директно от офис.
Явно няма проблем с колегата от форума.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай

Да, вече се убедих, че явно не ги заключват. Колегата ме подведе, защото и аз бях чувал, че вече новите сонита не са кодирани. Smile
Цитирай

Здравейте.Имам въпрос свързан с пукнато задно стъкло на сони з3.Някой знае ли след смяната телефонът дали отново ще е водо устойчив?

Поздрави
Цитирай

Зависи къде ще ти го сменят.
Цитирай

Здравейте, от няколко дена имам странен проблем с телефонът ми... Като тръгна да набирам някого, екранът изгася и не иска да светне повече докато трае набирането или разговорът.... Не мога да затворя, трябва да чакам другият да затвори, от пауър бутона също нищо не става, единственият ми вариант е да го рестартирам със задържане на пауър бутона и бтонът за звука.... От какво може да е това?
Цитирай

Случайно да си слагал нов протектор? Може нещо да пречи на сензора за близост и затова така да прави. Вариант е да сложиш отметката за край на разговора с пауър бутона
[Изображение: d85e5579ed72138239d6072d2f08225b.jpg]

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

Не съм слагал протектори... направих репаир през ПС Компанионът, но пак проблемът си остава....

Този тест като го пусна, не трябва ли да започва да вибрира само когато го поставя с лицевата част надолу върху гладка повърхност? при мен този тест вибрира постоянно само докато го натисна и започва....

Разбрах на какво се дължи проблемът ми - дисплея от горният край се е отлепил (как е станало не знам) но дисплеят е отлепен и е надигнат, когато тръгна да набирам и ми угасне, след като го натисна леко, отлепения участък и си светва.... Интересното обаче, е че угасва само при разговорите, иначе си работи без проблеми... тъчът също си работи...


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Явно точно надигнатия дисплей държи сензора за близост постоянно активиран. Носи го на ремонт, докато е време.
Цитирай

Телефонът е копуван от Теленор, дали гаранцията му признава такива проблеми.....
Цитирай

Разбира се..освен яко няма явна следа от удар.
Цитирай

Здравейте! Smile
От два месеца съм с този телефон и забелязах следното,за което моля за съвет:
Преди бях с iPHONE 4S и когато си качвах снимките във фейсбук те бяха със супер качество,(да не говорим,че и филтри се слагаха)-докато сега z3 прави чудесни снимки ,но когато се качат във нета или се пратят по Вайбър или каквото и да е -качеството е ужасно? В телефонът ми ли е проблема?
Само да уточня:когато ги сваля на лаптопа-качеството си е супер
Благодаря предварително Smile
Цитирай

Спокойно, проблема не е в телефона, а в мобилното приложение на Facebook. Явно са решили да се тарикатят и с някой от ъпдейтите му са направили така, че да се качват снимките с много ниска резолюция.
Ако искаш да си качваш снимките с добро качество ти препоръчвам да го правиш през мобилния браузър, зареждаш страницата на facebook, ъплоудваш...и така.
Или с приложение примерно като Tinfoil.
Цитирай

(2015-06-17, 07:46:15)GH0STFACE написа:  Спокойно, проблема не е в телефона, а в мобилното приложение на Facebook. Явно са решили да се тарикатят и с някой от ъпдейтите му са направили така, че да се качват снимките с много ниска резолюция.
Ако искаш да си качваш снимките с добро качество ти препоръчвам да го правиш през мобилния браузър, зареждаш страницата на facebook, ъплоудваш...и така.
Или с приложение примерно като Tinfoil.
Благодаря ти много
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)