Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Излезе Gingerbread 2.3.6 ! (Update на темата 27.03.13)
#51

Какво стана, никой ли няма коментар за батерията? Пуснете шотове, да видим какво е положението?

Samsung Galaxy S - 2.3.5 I9000XXJVS
Цитирай
Аксесоари
#52

[Изображение: sc20110611143239.png]

Според мен е добре (засега), дано продължава да се държи така.
Цитирай
#53

Ей сега гледам тук че и Крискело е направил ром базиран на JVP,сега ще го кача да го видя как е и ще пиша!!!

Спиралата на Max Factor прави миглите да изглеждат до три пъти по-дълги...
Мисля, че Max Factor трябва да почне да прави презервативи
Цитирай
#54

centur написа:
merso написа:Някой може ли фа ми каже кой фаил каде да заредя в ODIN
Ето как:

[Изображение: 90b72178adb23d89af20d395b00c21cc_120x90.jpg]

Centur това ''user_low_chip" в които се слага в PDA графа не променя ли нещо с Bootloader-ите ,или няма проблеми с това?

SONY XPERIA Z3 (4.4.4)
"Въображението е по-важно от знанието." /Албърт Айнщайн/
Цитирай
#55

Bæ6i4 написа:Вижте, знам че е описано на доста места, но все пак се стремим да сме максимално полезни.
Нека някой от вас, да напише подробно как се инсталира, на кое се прави backup и аз ще го добавя в първи пост.

Сигурен съм на 100 %, че така ще си спестим всички много главоболия. Който се навие, може и на ЛС да ми пише и аз ще го сложа в 1ви пост.
Имам няколко въпроса за ъпдейт до 2.3.4, тъй като Samsung-a още ми е малко непознат. Ако може някой, който му се занимава, да ми пише на ЛС, аз после ще напиша подробно за всички останали, тук в първи пост.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#56

kaloyan83 написа:Centur това ''user_low_chip" в които се слага в PDA графа не променя ли нещо с Bootloader-ите ,или няма проблеми с това?

Няма значение, понеже този ROM е с 3-те файла (PDA, PHONE и CSC) - когато използваш ROM с 3-те файла bootloader-а също се актуализира (можеш да "понижиш" или да "покачваш" версията на bootloader-а в зависимост какъв ROM ползваш).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#57

centur написа:
kaloyan83 написа:Centur това ''user_low_chip" в които се слага в PDA графа не променя ли нещо с Bootloader-ите ,или няма проблеми с това?

Няма значение, понеже този ROM е с 3-те файла (PDA, PHONE и CSC) - когато използваш ROM с 3-те файла bootloader-а също се актуализира (можеш да "понижиш" или да "покачваш" версията на bootloader-а в зависимост какъв ROM ползваш).

Благодаря.Значи да не пипам другите отметки на bootloader-a и т.н?Защото четох във важната тема за Odin и видях че колегата е писал че може да брикнем телефона много здраво ако нещо се прецака по компютъра затова?

SONY XPERIA Z3 (4.4.4)
"Въображението е по-важно от знанието." /Албърт Айнщайн/
Цитирай
#58

Мда, сами се сменят бутлоудърите и няма нужда да слагат отметка на опцията в один за бутлоудърите. Те сами се ъпдейват. А иначе да, можеш да си брикнеш телефона Tongue

Huawei P30 Pro, Huawei Mate 20
Цитирай
#59

kaloyan83 написа:Благодаря.Значи да не пипам другите отметки на bootloader-a и т.н?Защото четох във важната тема за Odin и видях че колегата е писал че може да брикнем телефона много здраво ако нещо се прецака по компютъра затова?

Не, няма нищо друго освен това на скрийншота, което съм обозначил с цифри.
По принцип Galaxy-то няма какво да го brick-не ... просто е безсмъртен Crazy

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#60

centur написа:
kaloyan83 написа:Благодаря.Значи да не пипам другите отметки на bootloader-a и т.н?Защото четох във важната тема за Odin и видях че колегата е писал че може да брикнем телефона много здраво ако нещо се прецака по компютъра затова?

Не, няма нищо друго освен това на скрийншота, което съм обозначил с цифри.
По принцип Galaxy-то няма какво да го brick-не ... просто е безсмъртен Crazy


Хах ,дано да е така Lol Какви са впечатленията иначе засега от този JVP?Промени освен в темата малко има ли други за батерията още не се знае ,но май проблема не е оправен пакSmile

SONY XPERIA Z3 (4.4.4)
"Въображението е по-важно от знанието." /Албърт Айнщайн/
Цитирай
#61

centur написа:По принцип Galaxy-то няма какво да го brick-не ... просто е безсмъртен Crazy
Абе принципно е така, но все може да стане нещо и да се поизпотиш докато си намериш jig

Huawei P30 Pro, Huawei Mate 20
Цитирай
#62

kaloyan83 написа:Хах ,дано да е така Lol Какви са впечатленията иначе засега от този JVP?Промени освен в темата малко има ли други за батерията още не се знае ,но май проблема не е оправен пакSmile

Не знам дали е нормално, но ще говоря със скрийншоти:

[Изображение: 9b05ac08052503a043fb3b16d0f4ccd0]

[Изображение: 846b74ccd46619ec303f854c8bd9e2b8]

С думи: сутринта ползвах 10-тина минути мобилен интернет (аз си го включвам, когато ми потрябва, а през останалото време е изключен) - чат по Nimbuzz; на работа малко ползвах WiFi; няколко кратки разговора.
За сега не забелязвам драстично падане на батерията, а си държи както преди (с включен HSDPA режим) пада с около 1% и малко/на час.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#63

Доволно държи, така като гледам скриийн-шота на centur. Но... реално не го е ползвал много.. А пък и тези 18 % на Андроид систем малко притесняват.

LG G4
Цитирай
#64

mcmlxx написа:...А пък и тези 18 % на Андроид систем малко притесняват.

Мен въобще не ме притесняват. Щом падне под 40% ... слагам го вечерта на зарядното и на сутринта с напълно заредена батерия си го ползвам нормално - все пак е смартфон, а не телефон само за разговори и хвалене на батерията колко "държала". Аз си го ползвам по предназначение, а който иска да прави мизерии, за да спести батерия проблема е негов. Не сме в 19-ти век да няма зарядно наоколо, дори и на работа има къде да си включа телефона да се зарежда, било то в контакт или през USB кабела на PC-то. Затова не ми пука, ако ще и 99% Android System да пише ... щом си ползвам телефона както искам.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#65

Ами те и затова са толкова процентите, защото много не го е полвал. Иначе щяха да са доста по-малко. Аз за четери-пет часа, откакто флашнах, му разказах играта от ръчкане и при мен нещата излеждат по-иначе. Флашнах с батерия на 53% и сега я чакам да падне съвсем (но още е на 29%), за да го заредя както трябва и тогава да кажа от моя опит. Но това, което четох в Дарки форума и това, което е при мен - нещата са супер. Smile

редактирано: към по-горния пост на mcmlxx

Samsung Galaxy Note IV
Цитирай
#66

При st30gb положението е нормално, при centur не е. Сега остава да се разбере защо при някои има проблем с Android Систем, а при други не.

Samsung Galaxy S - 2.3.5 I9000XXJVS
Цитирай
#67

Хахде и аз да се включа в играта. Сега ще тествам и ще споделя мнение....

Android | iOS | BlackBerry
Цитирай
#68

centur написа:
kaloyan83 написа:Хах ,дано да е така Lol Какви са впечатленията иначе засега от този JVP?Промени освен в темата малко има ли други за батерията още не се знае ,но май проблема не е оправен пакSmile

Не знам дали е нормално, но ще говоря със скрийншоти:

[Изображение: 9b05ac08052503a043fb3b16d0f4ccd0]

[Изображение: 846b74ccd46619ec303f854c8bd9e2b8]

С думи: сутринта ползвах 10-тина минути мобилен интернет (аз си го включвам, когато ми потрябва, а през останалото време е изключен) - чат по Nimbuzz; на работа малко ползвах WiFi; няколко кратки разговора.
За сега не забелязвам драстично падане на батерията, а си държи както преди (с включен HSDPA режим) пада с около 1% и малко/на час.

Добре е като гледам с това темпо ще докара 2 дена и повече. :thumbup: Аз съм JVO сега и да ти кажа батерията през миналите две седмици имаше период в който държеше по 2 дни и половина и то при доста експлоатация,но появи ли се Drain-а пада за няма и ден.Не моа го разберем вече, дано JVP-то да не се появява проблема :bow:

SONY XPERIA Z3 (4.4.4)
"Въображението е по-важно от знанието." /Албърт Айнщайн/
Цитирай
#69

При мен андроид систем си е съвсем в ред:


[Изображение: 7bda55b57ad3d870.png]
Цитирай
#70

Няма ги квадратчетата при зуум в браузера

Android | iOS | BlackBerry
Цитирай
#71

svetliol написа:Няма ги квадратчетата при зуум в браузера

Всъщност ги има, но за части от секундата при рязко un-zoom-ване, т.е. "свиваш" страницата, а при zoom ги няма.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#72

Ама евала за поддръжката на Samsung за SGS-a! кво се оказва, че получаваме до момента всичко каквото получават Nexus one и Nexus S :thumbup: Щом и официлано ще получим 2.3.4 Dance Ама като се замисля то си е наложилтено, че с този battery drain в 2.3.3 си е пълна скръб...

Samsung Galaxy S -> Lg Optimus 3D -> Samsung Galaxy Note -> hTc One -> Samsung Galaxy Note 3 ->  Samsung Galaxy Note 4 ---> Iphone 6 Plus 64GB and
iPad Air 64GB
Цитирай
#73

oberon75 написа:При мен андроид систем си е съвсем в ред:


[Изображение: 7bda55b57ad3d870.png]

Имаш дозареждане и то не малко... Трябва да го видиш как ще е без изобщо да го вкл. в зарядното.

LG G4
Цитирай
#74

Jorkyyy написа:Ама евала за поддръжката на Samsung за SGS-a! кво се оказва, че получаваме до момента всичко каквото получават Nexus one и Nexus S :thumbup: Щом и официлано ще получим 2.3.4 Dance...
Направо получихме можеше да кажеш.
Не мога да си спомня къде бях чел, но на тези, които пише: with Google ще получават бъдещи ъпдейти.
На Galaxy-то точно това пише на задния капак.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#75

Правя Backup на 2.2.1 JSD и ще тествам 2.3.4 за да коментирам.Иначе JSD върви добре 1600 точки изкарвам с лаг фикс и батерията държи 2 дни няма бъг с галерията, но samsungapps не работят.

Едит пробвах новия 2.3.4 и съм много доволен батерията се държи добре да чукна на дърво за цялата нощ батерията ми е паднала с 1%.Телефони е страшно бърз точките от Quadrant-a са 2287 Confusedtupid: чак да не повярва човек прикачил съм снимка.

[Изображение: dsc0390o.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)