Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Коментари за издръжливостта на батерията на Z3

Сходно като с на ge6on, с тази разлика, че изплясках час и нещо на Dungeon Hunter 😀[Изображение: 49957908b4d3a98ab2e1541d90c19e7d.jpg][Изображение: f247df2b43c4e3c2cb2cc35a05618757.jpg]
По-доволен трудно мога да бъда! wifi,net,gps не се спират при мен,стамината я пуснах на 10%.

GT-I9300 | Xperia Z3 BLACK -Stock 5.1.1 Lollipop
Цитирай
Аксесоари

само че имаш и зареждане ако съдя по скалата

1+6
9.0 Pie
Цитирай

Няма зареждания, ако питаш за пика,не знам защо така излиза...

GT-I9300 | Xperia Z3 BLACK -Stock 5.1.1 Lollipop
Цитирай

Да, него гледах, нз

1+6
9.0 Pie
Цитирай

Няма как да нямаш зареждане, иначе нямаше да излиза. Сигурно си го пъхал на компютър поне.
Цитирай

+1 за зарядката (макар и сигурно несъзнателна).
Цитирай
Smile 

(2015-03-25, 08:32:50)GH0STFACE написа:  Няма как да нямаш зареждане, иначе нямаше да излиза. Сигурно си го пъхал на компютър поне.

Нямам спомен ,ако трябва да съм честен. Може и да съм го боднал в компа ,но аз ползвам само магнитен кабел и гледам да е от заряд до заряд .... Така или иначе , карам по 6+ часа display Tongue

GT-I9300 | Xperia Z3 BLACK -Stock 5.1.1 Lollipop
Цитирай

(2015-03-18, 19:58:39)ge6on написа:  
(2015-03-17, 11:10:40)soki написа:  Добре де, много се дразня... Ползвах преди 2 дни Endomondo за няколко часа, след което съм го изключил, спрял съм и GPS-a, но сега виждам, че местоположението от това приложение продължава да работи и съответно да точи батерия! Много е досадно да трябва да се рестартира всеки път като ползвам апликацията, за да си "спре нормално" и местоположението. Butter
Ползваш ли greenify? Може да ти реши проблема.

Дръпнах си все пак greenify и хибернирах Endomondo. И въпреки, че програмата е спряна, GPS-ът продължава да се използва от нея. Има ли начин да хибернирам и местоположението?  Rolleyes

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай

За да спираш системни приложения трябва платената версия

1+6
9.0 Pie
Цитирай

soki Ти сигурен ли си, че не спира GPS-a? Да не гледаш в местоположение, че приложението ендомондо ти го ползва? Дай една графика на батерията да видим там върви ли постоянно. Най-добре спри приложението и след 2 часа снимай графиката на батерията, където са подробните данни за wifi, gps, активно състояние..
Цитирай

Сигурен съм. От близо два дни не съм го пускал Endomondo-то, спрял съм го, килнал съм го по всички възможни начини, и пак най-голям консуматор на батерията е това приложение - около 80% от общата консумация. Като цъкна върху него излиза, че GPS-ът си е пуснат и си отчита работа всяка секунда от 2 дни насам. Иначе в Местоположение всичко е спряно...

Прикачвам два скрийншота:


Прикачени файлове Миниатюри
       

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай

Има нещо неточно в тая работа- не може GPS-а да ти работи 1д и 15ч нонстоп и батерията да ти е на 67%.
Щеше да е умрял тела отдавна без ток.
Виж тука дали ти е чертата вървяща през цялото това време

Пс: Казваш, че го килваш от всякъде, а от информация за приложението триеш ли му кеша на това ендомондо след като си го спрял?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Ето нов скрийншот. 
Иначе трия и кеша на приложението, но промяна няма. Единствено след рестарт се оправя този бъг. И така докато не го стартирам отново... Sad


Прикачени файлове Миниатюри
   

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай

Няма какво да се желае повече.... 3 дни и 12 часа - 1 час  разговори  и около 2 часа екран снимки и нонстоп 4G  Storstark


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

(2015-04-30, 14:11:00)hipopotuk написа:  Няма какво да се желае повече.... 3 дни и 12 часа - 1 час  разговори  и около 2 часа екран снимки и нонстоп 4G  Storstark

колега че то 2 часа екран логично да изкара толкова,та ти не го ползваш тоя телефон,аз 5 часа на ден му права

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Аз идвам от Z2 и честно казано на Z3 батерията ме разочарова,уж само 100 ампера е по-малко,но разликата в издръжливостта е много голяма...

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай

Разликата е голяма, ама е в полза на Z3! Ако при теб не е така, то виж нещо в бекграунда, някой процес или приложение сигурно ти яде яко тока.
Цитирай

Аз телефона го имам от около месец и съм много доволен от батерията. Спрямо предишнията ми телефон ( LG G2) Screen-on time е поне два пъти повече време. Тук поствам screen-ове, на които съм ограничил мобилният интернет на минимум. С други мой рекорд до момента, при ползване предимно на WiFi. Smile

http://s12.postimg.org/uistx0vjh/Screens..._40_50.png

http://s15.postimg.org/9f4smtbe3/Screens..._40_56.png

http://s14.postimg.org/6cpsgz69d/Screens..._41_18.png

LG G7 ThinQ Black
Samsung Galaxy S7 Edge Coral, Sony™ Xperia Z3 Black D6603, LG G2 32GB WhiteGalaxy Nexus; HTC Desire HD;
Цитирай

И от кое разликата е голяма???Как да е в полза на Z3 като е с по-як процесор и с по-слаба на ампери батерия от Z2,почти нямам програми,повечето системни приложения които не използвам са деактивирани........и Z2 иZ3 съм си купил чисто нови и пак казвам,че Z2 караше повече и то доста.......както и колегата който е писал за Lg G2 и за него бих казал,че издържаше доста повече батерията.....не знам аз ли съм луд,фалшива батерия ли имам.....но е факт.Не,че не ми изкарва добре Z3 но говоря за сравнение...

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай

politican - може би малко се пресилих с батерията, но със сигурност Z3-ката издържа повече спрямо G2-ката. LG-то изкарваше средно 4-5 часа Screen-on time. Не знам защо при теб така се получава. Ето един тест от phonearena:

http://www.phonearena.com/news/All-bow-t...ry_id60922

LG G7 ThinQ Black
Samsung Galaxy S7 Edge Coral, Sony™ Xperia Z3 Black D6603, LG G2 32GB WhiteGalaxy Nexus; HTC Desire HD;
Цитирай

И аз съм на мнение,че Z2 държеше повече батерията.Имал съм преди Z2 сега имам Z3,не е коѝ знае каква разлика но се усеща.На 3-та успях да направя 6 часа дисплеи,а на 2-та съм стигал до 8 часа ако не се лъжа.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

това колко си ползвал дисплей е много относително,ако само си си гледал светнат дисплея може и 10 часа да изкара,ама пусни примерно навигацията да те води и след 4 часа умира батерията,никога не съм си сравнявал колко ми изкарват телефоните,а съм минал през Z,Z2 и сега Z3 ,но аз винаги вечер го слагам на заряд не зависимо на 5% или на 75% е батерията,така съм сигурен че винаги ще имам заряд

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Батерията според си държи значително много, според това дали го товаря е между 2 и 4 дни ( 4 дни само при разговори ) .

Иначе да си зареждаш батерията дори и да е на 75% примерно е доста глупаво освен ако на другия ден знаеш , че ти трябва да имаш 100% батерия със сигурност, тъй като ще й съкратиш живота 2-3 пъти Cool

Sony™ Xperia Z3 White D6603®Lollipop 5.1.1
Цитирай

Аз също си зареждам телефона всяка нощ, като досега батерията никога не е била под 65%. Човек никога не знае къде ще осъмне. Wink Що се отнася до живота й - не мисля да векувам с този телефон. Big Grin

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

телефона изкарва най много година и това е голяма рядкост,поради факта че компаниите почнаха да ги изкарват на конвейер през 6 месеца Smile пък и до сега не съм имал случай на прецакана батерия от прекомерно зареждане Wink това не са батериите от преди половин век


п.п. аз вече се озъртам за Z4 :Smile)

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)