Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Коментари за издръжливостта на батерията на Z3

мнение 251 от neron81

Да се похваля от 3 дена екрана прави вече 3 :30 часа екран незнам на какво се дължи,може би защото си купих един 3 метров USB cable и с него зареждам и спрях роумин отметката
Цитирай

мнение 252 от Sipx

На колко процента е добре да пускам телефона да се зарежда?
Предварително благодаря Smile
Цитирай

мнение 253 от NoMaD

Препоръчително е на 18-20%.

Цитирай

мнение 254 от neron81

Здравейте вече се замислям за смяна на батерията,явно моята е Калпава бройка винаги имам едни 10% който падат веднага след като го заредя поразцъкам и го оставя за малко и после погледна от 95 станал 84 да речем за 5 мин покой, ако някой е сменял батерия след подобни премеждия да сподели моля как се държи новата батерия и по колко кара,благодаря предварително.
Цитирай

мнение 255 от asl

Здравейте.Искам да ви попитам дали мога да прецакам батерията по следния начин.
Вчера си вклпчих телефона да се зарежда на 20% и до към 60% си писах в месенджър.Това вреди ли на батерията?
Цитирай

мнение 256 от GH0STFACE

Не би трябвало
Цитирай

мнение 257 от neron81

(31 Aug 2017, 08:22:29)asl написа: Здравейте.Искам да ви попитам дали мога да прецакам батерията по следния начин.
Вчера си вклпчих телефона да се зарежда на 20% и до към 60% си писах в месенджър.Това вреди ли на батерията?

Няма как да се развали от това батерията?
По колко часа екран правиш?
Цитирай

мнение 258 от Sipx

Ами до 50% прави различно,според мен,защото не всеки път показва точно батерията(понякога примерно 31% държи много,а другите падат по бързо),но попринцип по 2 часа горе долу.
Да питам също дали е вредно за батерията по често да пада до 23%,25%,29%.
И също така днес ми се зареждаше и на 92% прекъсна нещо и пак започна в рамките на секунда,просто го видях(вероятно нещо от тока,може и зарядното да е,но е по вероятно да е тока).Това дали вреди на батерията.
Както и презареждането,понеже вечер ми е по удобно да го зареждам.
Предварително благодаря.
Цитирай

мнение 259 от neron81

Аз правя 3 часа екран понякога 3:30 но е доста малко,като гледах ревю ютуб изкара 9часа на екран
Цитирай

мнение 260 от neron81

Искам да попитам някой който разбира защо днес като ми останаха 10 процента батерия проверих колко дисплей има и ми изписа 10% и към 300 ампера и музика също толкова и друго имах по 1 % сигнала и гугъл нещата общо 30% къде се губят останалите 70% това се чудя

Прикачени файлове Миниатюри

Цитирай

мнение 261 от neron81

Реших проблема с батерията кардинално,смених телефона с Xiaomi Redmi Note 4x сега само с 25% правя 2,30 часа екран а Сонито заминава при жената тя не го чепка толкова и няма да и прави впечатление слабата батерия

Ето 25 % 3 часа и кусур екран

(23 Sep 2017, 11:09:46)neron81 написа: Реших проблема с батерията кардинално,смених телефона с Xiaomi Redmi Note 4x сега само с 25% правя 2,30 часа екран а Сонито заминава при жената тя не го чепка толкова и няма да и прави впечатление слабата батерия

Ето 25 % 3 часа и кусур екран

Прикачени файлове Миниатюри

Цитирай

мнение 262 от Sipx

Здравейте.Съкращава ли се живота на батерията,ако съм го пуснал да се зарежда на 70%?
Благодаря предварително. Smile
Цитирай

мнение 263 от neron81

Ако ти стане навик най-вероятно ще се съкрати но от няколко пъти или един път на 2-3 седмично надали.
Цитирай

мнение 264 от asl

Здравейте.Мога ли да попитам съкращава ли се живота на батерията ако не го заредя до край,а до 89% например?
Защото като се зарежда ми показва 100%,вадя го седи така известно време и пада на 89%,затова го оставям малко повече време да седи на 100% за да знам,че със сигурност се е заредил,но понякога не засичам времето и го изклячвам явно без да изчакам достатъчно.
Предварително благодаря.
Цитирай

мнение 265 от NoMaD

(30 Sep 2017, 23:55:51)asl написа: Здравейте.Мога ли да попитам съкращава ли се живота на батерията ако не го заредя до край,а до 89% например?...
Не, ни се съкращава. В повечето случаи батерията си я зареждам в рамките на 90-95%, не повече.

Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD