Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Z3

Ясно, да съм спокоен тогава. Иначе от магазина момчетата ми казаха че имало някаква грешка и няколко бройки били пуснати на тая цената, другите бяха на 40лв. Аз взех последната далавераджийска. Big Grin

1+6
9.0 Pie
Цитирай
Аксесоари
Star 

@ ge6on, честити придобивки! Smile Понеже и аз си търся нова Микро СД карта за ЗЕД 3 ми стана интересно за тези Сони, за които говорите. 
В сайта на Техномаркет СОНИ 32 ГБ, клас 10 все още може да се намери на промоционална цена от 25 лв. Smile

Ето тук  Arrow   http://www.technomarket.bg/products/0913...d-w-adapte 

Граби народе!!

СОНИ ЕКСПЕРИЯ ЗЕД 3 /бял/, Стоков ром, Андроид "Близалка" 5.0.2.;
=> (вече BlackBerry почитател) БлекБери КИЙ2™, Андроид "Орео" 8.1.0.
Цитирай

Благодаря! Да, това са 40мб/с версиите, но пак си е оферта за тези пари!

1+6
9.0 Pie
Цитирай

Оферта е, ама после не пускайте теми, защо имам лаг!

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Аз лаг нямам.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Направи тест:
1. Прехвърли всички снимки, видео в картата памет.
2. Рестартирай телефона.
3. Отовори Album и скролвай надолу колкото можеш по-бързо. Кажи как виждаш снимките? Зареждат ли бързо или трябва време, как си със скролването?
Бъди честен Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

@xn3k Тази горе ли ползваш(дето е 40мб/с)? Че аз си търся някаква и тая за тези пари изглежда примамливо, таа как се държи?

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай

Колеги купих си тази карта,какво е вашето мнение:
[Изображение: jdv1440250613d.png]

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

(2015-08-22, 08:49:58)ИванМатин написа:  Направи тест:
1. Прехвърли всички снимки, видео в картата памет.
2. Рестартирай телефона.
3. Отовори Album и скролвай надолу колкото можеш по-бързо. Кажи как виждаш снимките? Зареждат ли бързо или трябва време, как си със скролването?
Бъди честен Smile

~4000 снимки и десетина видео-файлове (60fps), около 50 приложения и 4 гб музика. Всичко е на нея. Лаг нямам. Но е 70мб/с моята

1+6
9.0 Pie
Цитирай

@ИванМатин
Това го правя от години, защото ползвам само карта. Паметта на телефона не я ползвам за мултимедия. Лаг няма! Z серията на Sony разполага с контролер, който работи с максимална скорост от 45GB/s. Това означава, че телефона изобщо не може да се възползва от тези 70MB/s на по-новите карти. Wink 

@kobso
Да, ползвам тази със скорост 40MB/s и съм много доволен. Купувал съм я обаче преди година и половина за 45 лв., а сега доста е паднала цената. Smile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

докинг станцията ми надига протектора и прави балонче, което за щастие се маха с пръст като го натисна, но ме дразни. Някой има ли го тоя проблем? Аз мисля че просто ми е скапан протектора Big Grin

1+6
9.0 Pie
Цитирай

Най-вероятно си прав и ти е "скапан протектора".
Цитирай

Ти ще кажеш дали е скапан, като споделиш какъв е и за колко пари го взе!
Цитирай

Абсолютно си виня протектора Big Grin Сложиха ми го в магазин, протекторът и слагането общо 6 лв, правете си изводите, хаха. Но пък е лепнат безупречно. Big Grin

1+6
9.0 Pie
Цитирай

Е то и моя е 5 лв ама е екстрийм гард на промоция...така че парите нямат голяма връзка с качеството Smile
Цитирай

така е попринцип, но при мен има очевидно, като цяло повдигнах въпроса, за да се има предвид, че ако ще взимате док.станция и сте със скапан протектор може да има проблеми.

Между другото някой ще ми предостави ли линк към добър стъклен протектор, защото този съм го сложил временно. Парите нямат значение, стига да е добър. По-рано бяхте споделили линк към е-бей, но не ми се чака 1 месец. (пък ако има стъкло и за гърба, още по-добре)

1+6
9.0 Pie
Цитирай

Виж в aliexpress.com
От там идват за около 2 седмици.Гледай да е 2,5D което значи че ръбовете накрая са плавни и заоблени - не е отрязан на прав ръб.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

От aliexpress идват за до около 40 дни. Както е и при ebay. Това, че в редки случай може да дойде и по-рано не е гаранция, че и при колегата ще е толкова бързо.
Ако все пак искаш от ebay, кажи да ти дам за преден и заден с добро съотношение качество/цена.
Цитирай

Ами в крайна сметка от там ще е, ако може линк?

1+6
9.0 Pie
Цитирай

Nillkin 9H+ предно стъкло
Nillkin 9H задно стъкло

За съжаление не са от един продавач, за да ти дойдат наведнъж.
Цитирай

благодаря, ще се разровя по магазините тук какво има и в крайна сметка поръчвам тези и ще си чакам :/

1+6
9.0 Pie
Цитирай

@ge6on провери и тука www.casebg.net , www.aksesoari.net
Цитирай

Новата ми каса:
http://prikachi.com/images.php?images/639/8336639E.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/647/8336647e.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/643/8336643I.jpg
Извинете за лошото качество,обаче не мога да намеря къде да качвам снимки с голям размер.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

направо е ужас,не самия калъф,а по принцип загрозяването на телефона с калъф

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Да,ама благодарение на тях съм спасил телефона от много лоши изтървания.А диспкея е спасяван двапъти благодарение на стъклен протектор.Така,че нека си е грозно,ама да е сигурно.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)