Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Z3

Здравейте, някой може ли да ми каже какви настройки трябва да се нагласят за да мога да снимам със селфи стик
Цитирай
Аксесоари

@sonyxperiaz3, По принцип няма някакви конкретни настройки.
Единия вариант е с опцията за задаване на таймер при стоковото приложение за камера.
Ако визираш стик с блутут дистанционно, то бутона трябва да е свързан с телефона и евентуално инсталирано допълнително приложение за камера, като някои от предлаганите модели имат два бутона за снимане на самото "дистанционно", при което единият бутон следва да работи с Айфон устройство, а другият с конкретното приложение за Андроид.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Има и стикове при които се включва букса в аудио жака на телефона и снимат с бутон от самия стик, но при сони мисля, че не сработва. Ако твоя стик е такъв или с блутуут и пак не сработва, то единствения вариант е с таймер за самоснимачка.
Цитирай

Като стана дума за стикове, я препоръчайте някой надежден Smile

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай

@Friz зa дa рaботи селфи стикa с бутон нa него и жaк в слушaлките трябвa дa е нaпрaвенa ето тaзи нaстройкa нa кaмерaтa Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   

#TeamPixel
Цитирай

Много ме е яд. Изпраха ми се слушалките в пералнята. Работят, надявам се да се възстановят напълно, малко по-слабо се чуват. Колко ме е яд, тея тапи на Сони са уникални..
Цитирай

(2016-04-29, 08:56:40)galaxyhopper написа:   тея тапи на Сони са уникални..

Бих казал че са пълни боклуци ако мислиш, че са уникални значи не си ползвал нещо наистина уникално.
Цитирай

(2016-04-29, 09:37:01)Friz написа:  Бих казал че са пълни боклуци ако мислиш, че са уникални значи не си ползвал нещо наистина уникално.

А аз бих казал, че не си ползвал на другите телефони слушалките, например като на Samsung... поне с него мога да направя сравнение понеже го имам както и неговите слушалки (стоковите)

Имах още едни на Сони тапи от Технополиса. Те също свиреха повече от добре, ползвах си ги на Самсунга, но изгоряха.
Ако наистина нещо уникално трябва да пробвам, то ще трябва да са големите слушалки.. не виждам защо ги намесваш при тапите, не са и типичен аксесоар (масов)

Някой пробвал ли е различни тапи на Сони от стоковите и имат ли разлика ?
Цитирай

На слушалките нищо им няма днес. Всичко е ток и жица. Защо не ги рекламират като водоустойчиви и устойчиви на прах за пране, омекотители ? Big Grin
Цитирай

Колеги ,как да активирам стилния калъф???пуснал съм опцията от настройките и NFC режима и пак не става,само се събужда като се отвори капачето и това е Sad

Активирах го,трябвало да се доближат едно до друго двете NFC-та

Sony Xperia Z3 6653 Copper Android 6.0.1 --- LG G6 H870 Astro Black --- Xiaomi Mi 9T --- Xiaomi Redmi Note 10 Pro Bronze
Цитирай

(2016-04-28, 07:15:52)Friz написа:  Има и стикове при които се включва букса в аудио жака на телефона и снимат с бутон от самия стик, но при сони мисля, че не сработва. Ако твоя стик е такъв или с блутуут и пак не сработва, то единствения вариант е с таймер за самоснимачка.

не говорете глупости стиковете с блутут си работят със зетката без проблем
Цитирай

А защо не се научите да четете и после да коментирате?
Цитирай

https://m.aliexpress.com/s/item/32769820476.html

Продават ли се ъгълчета някъде в Б-я?
Цитирай

Здравейте.Харесал съъм това магнитно зарядно https://www.aliexpress.com/item/LED-Indi...0.html?spm
Добро ли е?Има ли начин да ми прецака батерията или нещо друго?
Предварително благодаря.
Цитирай

(2017-01-28, 14:38:37)asl написа:  Здравейте.Харесал съъм това магнитно зарядно https://www.aliexpress.com/item/LED-Indi...0.html?spm
Добро ли е?Има ли начин да ми прецака батерията или нещо друго?
Предварително благодаря.

Изглежда добре, страно че е толкова евтино. Повечето евтини не стават. Аз имам това
 https://www.aliexpress.com/item/2016-Las...0.0.HIoYTc
Тоя се е олял с цената, има го по 5-6 долара. Много съм доволен от него.
Имах с диод и се прокъса до буксата
Цитирай

Ами някой,ако може да ми предложи читаво зарядно от алито,ако е поръчвал... Big Grin
Цитирай

(2017-01-30, 22:37:33)Sipx написа:  Ами някой,ако може да ми предложи читаво зарядно от алито,ако е поръчвал... Big Grin

Взимай това, което колегата по-горе е дал: https://www.aliexpress.com/item/LED-Indi...0.html?spm

Читаво зарежда, единствения кусур е че след време кабелчето се прецаква...ако го подматяш много, защото кабелчето е тънки и се къса откъм буксата и откъм usb-то. Така че ако поръчваш викай 2-3 наведнъж по добре.
Иначе за телефона проблеми няма с него и магнита залепва супер.
Цитирай

Попринцип има ли проблем,ако го зареждам през usb-то,докато дойде.Тоест месец и половина горе-долу.
Има ли ги в някакви магазини в Бг?
Цитирай

Аз преди си купих от OLX такова магнитно, не същото като показаното ами от онези с диодите. Изкара ме година и нещо и пружинките на пиновете се скапаха. Няма проблеми относно заряда към телефона. А и естествено че можеш да го зареждаш през USB-то, нали затова е там, ако не можеше нямаше да ти дадат такъв кабел с телефона. Капачето няма да се прецака толкова бързо. Аз вече 3-4 месеца с оригиналния кабел го зареждам и все още капачето е ок Smile

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай

Това добро ли е?https://www.olx.bg/ad/magniten-kabel-blister-sony-xperia-z3-z3-compact-z2-z2-compact-z1-ID5iCvU.html
Нещо дане ми прецака батерията?Има ли такава вероятност?
Цитирай

Същия като горния.
Ако ти се дават 15 лв + доставка и получаване веднага, вместо 5 лв и месец чакане от китай...действай.
Цитирай
Wink 

Поръчах този https://m.aliexpress.com/s/item/32781004...0#autostay
Според вас ще имам ли някакъв проблем,със силата на магнита или зареждането? Smile
Цитирай

Няма да имаш никакъв проблем, поне при мен нямаше а беше същия модел. Само след година някъде едното пинче даде фира и вече не го ползвам, ама за тез пари - толкова Smile

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай

Здравейте.Магнитния кабел ми дойде и включих телефона да се зарежда.И първо долу пишеше,че се зарежда бързо,след това,че остават 5 мин.,до пълно зареждане(а беше на 36%) и накрая на 40%,че остават около 2 часа за пълно зареждане.Има ли причина да се притеснявам,че не е ок кабела.Да не ми прецака батерията нещо...
Скрийншотите немогат да се прикачат.
Сега на 46% изписа 3 часа до пълно зареждане.
От 36% до 100% от 16:30 до 21 часа.Не смятам,че е нормално,също така ми направи впечатление,че през цялото време кабела светеше в син цвят,а на опаковката пише,че свети червено докато се зарежда и като се зареди светва в син цвят.Според вас да пробвам ли още един път да видим как ще е?Също така,това бавно зареждане вреди ли на батерията по някакъв начин,защото ако го зареждам вечерта така не ми пречи?
То се е видяло,че ако не се оправи,ще поръчвам нов кабел,но ако използвам този докато дойде новия незнам да не се отрази на живота на батерията...
Цитирай

Здравейте.Днес пробвах пак кабела и зареди от 20% до 100% за около 2 часа.Така ли трябва да е?След това гледам без да правя нищо падна рязко батерията на 88% като го включих,но предполагам е от оптимизирането на батерията,тоест ако го бях оставил трябва някъде предполагама до 100% 2 часа и около 20,30 мин.Това е колкото оригиналното зарядно.Ако някой има опит нека сподели.Не ми се иска да повредя батерията,ако това е възможно. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)