Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Z3

Протектор е това, лепи се на дисплея.
Продават и задни стъклени протектори и за гърба.
Цитирай
Аксесоари

Как го изтърва, ако не е тайна? Моя където и да го сложа си се пързаля Smile , но го спирам на време Smile
И сега като видях твоя... ама добре си го предпазил Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Smile Не е, супер тъпо стана.
Боядисвам си аз вкъщи и съм разпънал стълбата. На него съм сложил телефона да слушам музичка, обче падаше батерията и го бях свързал на зарядно.
Дръпнах стълбата без да мисля, естествено телефона като е закачен на кабел и остана във въздуха. Естественото последствие от тази маневра и закона за гравитацията се прояви и в този случай, като котка разбира се по-гръб не пада се изпляка челно по дисплей на ламината.
Цитирай

@Ghost Мислех да го оставям голичък ама след като ти видях снимките веднага поръчах това http://www.ebay.com/itm/390997777508?redirect=mobile Шубе ме хвана Smile Те в Сони ми предлагаха срещу $80 застраховка ако пръсна екрана да ми сменят телефона ама не приех Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Не че е гаранция, че без протектор щеше да се пръсне екрана...можеше пък и здрав да остане, но все пак по-добре човек да си върже гащите. Big Grin Тези протектори са закалени срещу надраскване, но ми се струва че от малко се пръскат. В XDA има още няколко колеги, които са счупили протектора по подобен начин.

И аз смятам за сега само с протектори да го пазя.
Цитирай

Тоест пръснало ти се е темперирания протектор така ли? Ако го махнеш стъклото отдолу е здраво?


Цитирай

GH0STFACE написа:Първа жертва дадена. Стъкло за 25 лв си замина след челно падане върху паркет. По-добре от 300 лв дисплей де.

Аз вече смених 2 такива. Единия заради една прашинка, дето не съм видял при залепянето и стана голяма грозотия на мястото, а другия при поставянето на един твърд калъф, надигна протектора от едната страна и той после отказа да се залепи обратно докрай.

Samsung Galaxy Z Fold4 & Samsung Galaxy Tab S6
Цитирай

dazery написа:Тоест пръснало ти се е темперирания протектор така ли? Ако го махнеш стъклото отдолу е здраво?

Не съм го махнал още, но се предполага че дисплея е здрав.
Цитирай

Сподели резултата след като го махнеш Smile Да видим тези уж темперирани протектори толкова ли са здрави, че на рекламата чак с чук ги блъскат. (дано да е здрав)


Цитирай

Колеги здравейте, горд собственик съм на телефона, не мога да му се нарадвам, но на мястото за картата памет има някакъв етикет, маха ли се опитах се но излиза като лента и не се отделя, как става номера

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Не е на мястото на картата, а под/над нея. Това е етикета с информация за региона, версия на софтуера, дата на производство и т.н. Той изобщо не пречи. Защо искаш да го махнеш? Според мен има вероятност да изгубиш гаранцията ако го скъсаш.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

xn3k написа:Не е на мястото на картата, а под/над нея. Това е етикета с информация за региона, версия на софтуера, дата на производство и т.н. Той изобщо не пречи. Защо искаш да го махнеш? Според мен има вероятност да изгубиш гаранцията ако го скъсаш.
Защото така пишеше в упътването, не съм го махнал още

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

В упътването само е показано как се изважда, но само за да се види информацията. После си го прибираш обратно.

dazery, няма проблем, задължително ще споделя, какъвто и да е резултата. Даже ако смогна може и клипче да направя.
Цитирай

Дойдоха ми магнитните кабели - 2бр.

Смея да кажа, че съм много доволен, защото мога да си работя с телефона, докато се зарежда. Магнита държи здраво и не се размества от пиновете.

До сега зареждах само с магнитния адаптер показан долу, за който мога да кажа единствено, че магнита му е силен, но не мога да работя с телефона и да се зарежда, защото въпреки здравината на магнита, адаптера се накланя настрани и се разкача връзката с пиновете.

Време за зареждане не съм засичал, защото си зареждам телефоните през ноща. Важното за мен е като стана, да са заредени на 100%. А за колко време е станало, не ме касае. Така че не мога да кажа дали зареждат като нормално usb зарядно или не.

Също така ми пристигна и това бижу:

От много време искам да си закупя качествено зарядно за кола и мисля, че с това уцелих джакпота.
Тествах го само за 5 мин. и за тези минути Z3-ката се зареди с 3% при условие, че през това време разцъквах телефона почти на max яркост. Така че мисля, че не само ще издържа при навигиране, но и ще се покачват и процентите. Изходния ток е 2.4А на дупка, а това е по-мощно дори от фабричното зарядно.
До сега каквото и зарядно да съм купувал, не съм успявал да го постигна това.

П.С. А и изработката на Anker-а е страхотна. Личи си качеството на материалите отвсякъде, дори само опаковката като се погледне.
Цитирай

Генерале, картинките по не знам каква причина не се отварят. Моля, зареди отново. Ако е удобно.
Цитирай

Да,и аз не ги отварям

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

GH0STFACE написа:Дойдоха ми магнитните кабели - 2бр.
Би ли дал един линк към обявата.
Цитирай

Извинявам се за снимките, сега трябва да се виждат. Тъпия copy.com явно не става за тази цел

Това е обявата: http://www.ebay.co.uk/itm/331354306700?_...EBIDX%3AIT
Цитирай

Днес ми пристигнаха двете темперирани стъкла за гръбчето и отпреде и вече дишам по спокойно Smile Добре успях да ги поставя без балони и прочие ( само с по един косъм отпред и отзад) Smile Чакам само магнитния кабел и готово. Мисля да запълня аксесоарите към телефона и с едно Мото 360 Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

CuBG написа:Днес ми пристигнаха двете темперирани стъкла за гръбчето и отпреде и вече дишам по спокойно Smile Добре успях да ги поставя без балони и прочие ( само с по един косъм отпред и отзад) Smile Чакам само магнитния кабел и готово. Мисля да запълня аксесоарите към телефона и с едно Мото 360 Smile
Ах тези хвърчащи косми... Много се дразня като стане така :/ За това почистваш хубаво стъклото и гледаш по възможно най-бързия начин да нагласиш протектора и да го лепнеш, защото изчакаш ли 5-10 секунди и веднага полепват някакви хвърчащи прашинки по екрана.


Цитирай

Късно е вече Smile Ама днес си купих Мото 360ката Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

GH0STFACE написа:Колко ли лепенки има в комплекта? Тъпо ще е ако ти трябва да махаш калъфа и после пак да го слагаш да не можеш (ако има само 1 налична де)...
... Всъщност изглежда лесно се отлепя и се ползва пак. Но това е при нов калъф и скоро залепен телефн. Ако е седял месец-два залепен дали ще е толкова лесно и използваемо пак?

xn3k написа:Не съм го виждал на живо, но според мен лепенката е само една за многократна употреба. Поне на снимките не изглежда да се разлепя от кожата на калъфа. Наистина ще е глупаво ако не може да се ползва многократно.
Следващия месец съм решил да го купувам и ще кажа какво има в комплекта. Smile

Получих калъфчето като подарък за Коледа и ще споделя мнението си. Big Grin
Лепенката не е точно лепенка, а някакво странно лепкаво вещество, което изглежда, че е много устойчиво на износване. Вече 20-30 пъти го разлепвам и залепвам и няма никакви признаци на изхабяване или загуба на свойствата му. Това е добрата страна. Лошата е, че не съм особено възхитен от калъфа. Не се затваря добре и капака непрекъснато е повдигнат. Материала, от който е изработен е ужасно тънък и отвътре изглежда като хартия. Работата с пръст върху прозорчето е доста трудна. Очаквах, че самото прозорче е някакъв вид тъч, но се оказа, че трябва да се натисне, за да се допре до дисплея и чак тогава отчита допира. Доста трудно се свиква, защото от вътрешната страна на капака са сложени 3 повдигащи крачета, които трябва да предпазват дисплея от надраскаване, когато се търка със прозорчето. Това обаче кара капака да стърчи, затруднява работата с тъча и се пълни с ужасно много прах.
Очаквах, че калъфа ще е качествен колкото този за таблета, но за съжаление не е така. Според мен оригиналния калъф за Z2 (SCR10) е много класи над този. Жалко, че не става и за Z3. :wall:

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Добра вечер и Честита Коледа на всички.
Имам въпрос, ако някои може да помогне ше съм благодарен.
Къде мога да си поръчам външна батерия за Z3, която се поставя като заден калъф или нещо такова?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Тук: http://mugen.co/mugen-power-3700mah-batt...ia-z3.html

Samsung Galaxy Z Fold4 & Samsung Galaxy Tab S6
Цитирай

silverfox написа:Тук: http://mugen.co/mugen-power-3700mah-batt...ia-z3.html
Благодаря, колега :-) Задължен съм Ви!

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)