Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Z3

Попринцип е така, но това важи изключително много за европа. Тук не е баш така. А конкретно в моя случей си поиграх на тарикат вярно е но тези балони се образуваха така или иначе още преди да си ги начупя и щях да говоря с тях. Просто поради лоши стечения на обстоятелствата ги начупих и прекрих факта за да ми подменят дефектните стъкла.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
Аксесоари

@CuBG, внимавай друг път като правиш подобни манипулации, защото има много начини да се хване кога една снимка е обработвана с Фотошоп. В случая е просто търговец и мисля, че даже и да те хванат няма да има някакви сериозни последствия, но ако пробваш подобна практика примерно пред застраховател, можеш да отнесеш сериозна присъда, защото това си е измама.

Хвърли око на тази статия:
http://lifehacker.com/5644259/how-to-det...pped-image

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Няма проблеми. Един път станало станало. И следващ път сигурно няма да има ама както и да е. Доста стана оффтопика. Поръчах си преди време комплект 6 в 1 пръчка за селфита, малко триножниче, блутут дистанционно за заснемане на снимки и 3 обектива ( Fish Eye, Wide Lens и Macro ) за $30 Със статива снимките при ниска осветеност се подобряват да не казвам драстично но видимо повече. Доста е добър комплекта. Само лещите не са кой знае какво защото не изпълват камерата до край, ами стои черния кръг по рамката на снимката, трябва да се зуумне за да се пооправи. http://www.amazon.com/gp/product/B00M3TE...ttom_links

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Вт дистанционното е 9лв в olx,селфинатора е 0.90лв във виваком

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Здравейте на всички. От вчера най-после и аз съм собственик на Зет 3 ! Angel
Сега искам да се допитам до вас относно някой аксесоари. Мисля да ползвам телефона с кожен калъф , както и с протектори за стъклата за всеки случай, когато реша да го гмуркам и ест. няма как това да стане с кожения калъф. Smile

Някой ползвал ли е калъф на Зенус или Крусел. Насочил съм се към http://www.zenuscase.net/zenus-minimal-d...ria-z3html или към Малмьо/Кируна от Крусел. Някой ползва ли, или виждал ли е на живо някой от гореизброените, защото из Бургас избора е много оскъден, и ще трябва да се поръчва от Интернет, без да мога да ги огледам на живо.

Какво бихте ми препоръчали относно стъклата - фолио или темперед глас протектори ? Засега съм се насочил към това - http://www.zenuscase.net/smart-phones/so...ria-z3html . Като при положение , че Крусел искат 30 лв. само за предно фолио, мисля, че цената от около 45-50 лв. е оправдана за комплект от преден темп. глас + задно фолио. Тук идва проблема от неналичността на последното из Бг магазините. Някой поръчвал ли е от сайта на Зенус ?

Относно мемори картата, какво ви е мнението относно А-Дата ? Огледах доста подробно опциите на различните производители , и като съотношение - скорост, издръжливост , качество и цена, ми допада най-много това --> http://www.adata.com/index.php?action=pr...7&piid=203
За 64 Гб , Клас 10 , УХС-1 (У-1) и цена от 60 до 75 лева (зависи от магазина) ми изглежда доста прилично предложение. На места е и с 120 месеца гаранция, а за справка Про серията на Самсунг и Екстрийма на СанДиск , които имат леко преимущество в скоростта , но на двойна цена - над 140 лв , се предлагат масово с по 60м. гаранция. И след като не мисля да използвам много 4К видеозапис, А-Датата ми изглежда доста изкушаващо предложение. Някой ако има впечатления, ще се радвам да сподели. Smile

Тъй като приятелката ми си закупува и Зет 3 компакт, сме решили да си вземем и магнетик чарджъра на Сони, като благодарение на форума след малко мисля да го закупя от Технополис. За двама човека си заслужава ценово, иначе може би щях да се насоча към реплика-алтернативите.

Благодаря за отделеното внимание. Smile
Цитирай

Аз не мога да го осъзная как се навивате да давате такива луди пари за някакви си тъпи калъфчета, протекторчета и нз си какво.. Китаеца ги прави същите работи и за тези пари ще си купя 10 такива и ще си ги сменям през ден.. Но явно парите са ви в излишък и искате просто да ги пръснете за нещо, което на едно място струва 40$, а на друго място същото нещо е 5$ Smile


Цитирай

Ами честно казано, разликата идва от качеството на изработката и материалите. А и не мисля , че при положение, че всички тук коментиращи са с телефони за по 1000 лв. , 50 долара да са проблем за стилен, качествен и най-вече функционален калъф. Wink Не мислиш ли ?

И при положение, че качествен мъжки кожен портфейл започва от 40-50лв. (Арт93 примерно), а средностатистически дизайнерски такъв е в порядъка на 80-120 лв , съвсем нормално е кожен (естествена кожа) сертифициран калъф за телефон да е на цена 50 долара.

Невърмайнд, та.. някой няма ли да се включи по по-горе зададените мои размишления..?
Също така ще ми е от полза, ако някой сподели верига магазини, която продава продуктите на Крусел и където могат да се видят на живо. То се е видяло, че Зенус-а май май е по-екзотична марка.
Цитирай

Защото качеството си има своята цена. Дал съм 1200 лева за телефон и ще му залепя найлонче за 10 цента, което след 2 дни ще е надрано. Ами не, благодаря. Предпочитам с един скъп протектор да изкарам 30 дни, отколкото всеки ден да си играя да лепя евтин, който до следващия ден ще прилича на парцал. Предпочитам да си купя скъп калъф, по който е мислено и материалите са подбрани така, че да не повреждат телефона, отколкото евтин съшит от материали с неизвестен произход и съмнителни качества. Преди години си купих евтин калъф, на който хастара беше толкова твърд, че ми издра олеофобното покритие на дисплея само за два дни. Оттогава съм се зарекъл да не правя компромиси с качеството.

пп. И предпочитам да карам Мерцедес, въпреки, че китаеца ми е направил 20 пъти по-евтина кола. Lol  

(2015-01-13, 23:33:19)Wan Ku написа:  Също така ще ми е от полза, ако някой сподели верига магазини, която продава продуктите на Крусел и където могат да се видят на живо. То се е видяло, че Зенус-а май май е по-екзотична марка.

Разгледай какво имат в dice.bg
Мисля, че това е същия калъф, който си харесал... или бъркам?
http://dice.bg/zenus-masstige-diana-diar...-item19176

Ето и други:
http://dice.bg/aksesoari-za-sony-xperia-...eni-kalyfi

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Дайс-а е ясен , но ми се искаше да имам някаква представа и на живо. Иначе днес си писах с тях, но поради факта, че не се наемат да ми доставят защитните стъкла на Зенус (въпреки, че са им официален ритейлър за БГ ) , май май направо ще поръчвам от сайта. Бавната доставка е безплатна, а бързата (3 до 5 раб. дни) е 12$ . Тъй като ще се поръчва по всяка вероятност комплект за Зет 3 , Зет 3 компакт , споменатият калъф + евентуално калъф за компакта , не мисля, че 12$ са толкова безбожно много, при положение, че ги плащат 2ма човека. То горе долу се припокрива и от малко по-високата цена в Бг.

Иначе комплекта с защитното стъкло е страхотен !! За няма и 25$ - висококачествено стъкло със заоблени ръбове + фолио за гърба. Като се има в предвид, че фолиото (само предно) на Крусел е 30лв. в Бг. , мисля си заслужава .

Някой с наблюдения над споменатата памет от А-дата ..?


ПС: Иначе за калъфа от линка ти. Снимката е всъщност на Минимал Дайъри за Зет 2 , но днес специално ме увериха, че това е някаква грешка, и калъфът, който предлагат си е този за зет 3-ката. А най-интересното е , че във всеки един бг онлайн магазин е същото. Странна работа.. може би просто са копирали снимките от предходният модел, или са забравили да ги актуализират.
Цитирай

(2015-01-13, 23:51:23)Wan Ku написа:  А най-интересното е , че във всеки един бг онлайн магазин е същото. Странна работа.. може би просто са копирали снимките от предходният модел, или са забравили да ги актуализират.

Или просто бързат и в бързината слагат грешни снимки... хм, или са просто некомпетентни. От 5 месеца гледам една грешка на сайта на Технополис и никой не я коригира. А им писах.   Visslar

http://www.technopolis.bg/b2c/details/57...2/D6503-WH

Това на снимката определено не е Z2, а М2!  Bu

За A-Data нямам наблюдение, но ползвам карти на Sony и съм повече от доволен.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

(2015-01-08, 15:20:45)GH0STFACE написа:  Ахаа, ти беше поръчал онзи другия, а не Love Mei, като мен.

Колега, изпитваш ли трудности при зареждане с USB кабела? Защото аз снощи говорих по телефона и на няколко пъти дисконекна, кабелчето просто се разкачи лесно. Понеже пасва много плътно без никакви калъфи, а този има милиметър и нещо метал отстрани и не влиза добре.
Или ти зареждаш с магнитния?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

ИванМатин , зареждам с магнитния. Нямам проблеми.


Wan Ku , за калъфче, купи си каквото ти е кеф. За стъкла, не се ръси толкова пари. Има и качествени стъкла за по-малко пари. Виж Nillkin. Цена, качество - супер. Ако пък искаш да е маалко по-добро предното стъклно (визирам по-тънко) си вземи на Orzly. Няма смисъл чак от толкова пари, още повече, че казваш, че задното всъщност не е стъкло а фолио. На Nillkin са си темперирано стъкло задните протектори.
Цитирай

А искате ли да ви кажа, че абсолютно всичко, което виждате по магазини и така нататък е китайско Smile Има добро качество китайско, но то е само за оторизирани магазини, които плащат повече за него и вдигат още повече надценка. И повярвайте ми протектора ми е за 3 долара и вече грубо цял месец го нося по джобове, чантички и няма нито една драскотина Smile Така, че това, което ми говорите през ден да се сменя е мит Smile Пример.. китайски боклук на единия магазин струваше 8лв, само 15 метра по-надолу същия китайски боклук струваше 14 лв... а същия китайски боклук в нета струва 5лв... Така, че вие си преценявайте. И това драскало се, късало се, отлепяло се е според начина ви на ползване на телефона. На старият си телефон с един китайски калъф за 5лв изкарах цели 2 години с 2-3 драскотини на гърба, което си е нормално.. А само като си спомня в официалния магазин ми искаха 40 лв за същия боклук. НЕ ВИ СЕ БЪРКАМ В ИЗБОРА, просто казвам Smile Всичко в днешно време се дължи на рекламата и се набива на хората в главите, че това било по-добро от онова, а всъщност всичко идва от едно и също място.. Не искам да споря с вас, купувайте си ги няма проблем, нали трябва и другите хора да ядат Smile Аз не печеля от това дали ще си купите едно нещо за 5 лв или ще го купите същото за 40лв примерно, избора си е ваш..

xn3k, не сравнявай цяла кола с едно пикливо калъфче за телефон.. Защото при колите навлизаме в друга тема, там китайско за мене не съществува Smile Там вече начина на изработка е друг и не е за този разговор.


Цитирай

(2015-01-16, 16:01:32)dazery написа:  xn3k, не сравнявай цяла кола с едно пикливо калъфче за телефон.. Защото при колите навлизаме в друга тема, там китайско за мене не съществува Smile Там вече начина на изработка е друг и не е за този разговор.

Аз визирах оригиналните калъфи на производителите, а не no-name продуктите, цените, на които както казваш варират от 1 до 40 долара. Точно в изработката и материалите има разлика между оригиналните калъфи и евтините китайски боклуци. Wink По-нагоре в темата ще видиш оригиналния калъф на Sony, който взех миналата седмица. Повярвай ми, изработката му няма нищо общо с евтините мушами, на които се нагледах по магазините, пазарите или тези, които са си купили колегите и приятелите ми. Wink

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

моето мнение е,че никой не внася за определен магазин,от опит и знание го казвам,контейнера пристига от китай на илиенци и от там се зареждат сергиите на илиенци и оторизираните магазини за техника,и понеже наема на сергията е примерно 200лв на месец-калъфа струва 5лв,магазина на сони има наем от 1000лв на месец и логично да е 40лв Wink ако слушате радио има една реклама за маркови дънки (няма да им правя реклама) та тя звучи та-ОРИГИНАЛНИ ДЪНКИ ..... ЗАПОВЯДАЙТЕ В МАГАЗИНА НИ НА БУЛ.ВИТОША И В МАГАЗИНА НИ В БАЗАР ИЛИЕНЦИ Smile Smile а честито на тези които са си ги закупили от витошка за 300лв чифта,в илиенци са по 80лв

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Подкрепям Sokolchev. Xn3k, може би си попадал наистина на некачествено изработени калъфи.. Аз ти казвам, че поръчвам от ибей китайски стоки и изработката им е същата като "качественото" 40 лв калъфче Smile. Незнам ти на кои магазини си гледал. Но преди да поръчам гледам и сравнявам най-малко 5 различни калъфа и избирам по снимките. Незнам защо, но аз с предния си телефон 2 години нямах абсолютно никакъв проблем с калъфа, че и с протекторите за екрана Smile. Всичко до сега, което съм си поръчвал за телефоните е през ибей и си бачка. Единствения проблем, който съм имал с китайските стоки е при зарядните кабели. Наложи се 2-3 пъти да сменям докато попадна на хубав.
Както и да е просто се опитах да ви кажа, че няма никаква разлика откъде ще си вземете аксесоарите и колко пари ще дадете за тях - това си е ваш избор. В крайна сметка всеки си вади парите сам от джоба и си избира какво да си поръча.


Цитирай

Реших се най-накрая да си купя някакъв кавър за телефона и се стрях на този. Надявам се да остана доволен http://www.ebay.com/itm/301401271164?_tr...EBIDX%3AIT . Също така тъй като ще си сменям работата ми стана изключително важно да си купя стойка за кола и се спрях на тази http://www.ebay.com/itm/141474724419?_tr...EBIDX%3AIT Изполва Магнитното зареждане което мисля че е полезно и се надявам също да остана доволен. Би трябвало до няколко дена да пристигнат тъй като гръбчето го поръчах преди седмица с доставка от Чайна, а стойката за колата сега я поръчах но трябва до 4-5 дена да дойде най много. Когато пристигнат ще пиша как са що са Smile.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Хайде ще кажеш дали си доволен от бъмпера, дали е удобен и дали прави телефона много голям. На мен лично ми харесва Smile
Цитирай

На мен лично не ми се иска да скривам красивия телефон в кейсове и калъфи, лепнал съм по един протектор на дисплея и гърба и засега няма проблем.
Цитирай

(2015-01-28, 06:32:57)CuBG написа:  Също така тъй като ще си сменям работата ми стана изключително важно да си купя стойка за кола и се спрях на тази http://www.ebay.com/itm/141474724419?_tr...EBIDX%3AIT Изполва Магнитното зареждане което мисля че е полезно и се надявам също да остана доволен.

Това не е ли същото?
http://www.ebay.com/itm/IMOBI4-3-in-1-Ma...3a9ece984d


Цитирай

(2015-01-28, 10:10:36)vovalinder написа:  На мен лично не ми се иска да скривам красивия телефон в кейсове и калъфи, лепнал съм по един протектор на дисплея и гърба и засега няма проблем.
На теория и аз не искам нищо да му слагам на телефона ама на практика чупя втори чист темперирани стъкла и отпред и отзаде. Та ми писна за стъкла да давам пари. Затова си избрах кейс който максимално да показва дизайнна, а не такъв който  да го скрие та чак да не се знае какъв телефон имаш Wink
(2015-01-28, 13:05:28)dazery написа:  
(2015-01-28, 06:32:57)CuBG написа:  Също така тъй като ще си сменям работата ми стана изключително важно да си купя стойка за кола и се спрях на тази http://www.ebay.com/itm/141474724419?_tr...EBIDX%3AIT Изполва Магнитното зареждане което мисля че е полезно и се надявам също да остана доволен.

Това не е ли същото?
http://www.ebay.com/itm/IMOBI4-3-in-1-Ma...3a9ece984d 
Същотото е ама от моя линк вчера струваше $26 и го поръчах както струва при твоя линк. А тази сутрин влизам и виждам в моя линк че е $126 Надявам се че няма да ми оставят съобщение че поради объркана обява ще ми канселират покупката Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

То е абсурд и да струва 126 зелени.
Цитирай

Абсурд е ама хората пробват ако мине номера Big Grin Понеже видях, че и други обяви са по 126$ не само тази и заради това се учудих да не си се прецакал Smile


Цитирай

Smile На $26 го купих и в кредитната карта видях че са ми издърпали само $26. Друг е въпроса че в обявата пишеше, че ако го поръчам в следващите 2 часа ще ми го изпратят на същия ден което беше снощи, а сега съм преполовил денят без да получа известие че е изпратен Smile Още един ден ще покакам и ще се свържа с тях.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

(2015-01-28, 20:08:42)CuBG написа:  Smile На $26 го купих и в кредитната карта видях че са ми издърпали само $26. Друг е въпроса че в обявата пишеше, че ако го поръчам в следващите 2 часа ще ми го изпратят на същия ден което беше снощи, а сега съм преполовил денят без да получа известие че е изпратен Smile Още един ден ще покакам и ще се свържа с тях.

е това никога няма да стане,да дам пари за нещо предварително преди да го видя,в твоя случай даже от ибей поръчано,после имало обрани пари от карти,ми не са,те са си предоставени от ползватела на картата

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)