Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Z3

Е, тук вече малко глупости говориш
Това е paypal, много, ама много по-сигурно е от родните ни банки. Не може току така някой да ти изтегли пари.
Цитирай
Аксесоари

(2015-01-29, 08:06:55)GH0STFACE написа:  Е, тук вече малко глупости говориш
Това е paypal, много, ама много по-сигурно е от родните ни банки. Не може току така някой да ти изтегли пари.

В изречението ти чета ПО значи не е НАЙ Smile и все пак родните ни банки нито една няма с бг корени Smile само ми е интересно като си платил от картата предварително и не ти хареса пратката на живо щото само на картинка си я видял,колко литра студена вода се пие,че досега само чета кой как си поръчвал ама не му допадало и чакал друго,но за върнати пари не прочетох от никой,голяма работа че са по евтини като ще си поръчвам х3 по добре да ги дам на куп,ама даго видя и пробвам в магазина

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Виж сега. Това вече си е на всеки проблем, дали ще му хареса или не като дойде. Важното е да отговаря на описанието. Ако не отговаря имаш право да искаш refund, както се случи при мен с един стъклен протектор и ми върнаха пари.
Знаеш много добре, че в българските магазини аксесоарите са много бедни откъм асортимент (особено за Sony) поради тази причина, щом никога не пазаруваш онлайн, значи избора за теб е много ограничен и трябва да се примиряваш с наличното.

Давам за пример, че точно вчера-днес пазарим за на жената новия телефон.
Тя си хареса калъф в olx струващ 21 лв. Същия калъф струва 3.50 паунда (около 8 лв), ами честно да ти кажа, бих рискувал да не ми хареса като дойде, за тази разлика в цената.

А, да, забравих да кажа, досега в историята на paypal не съм чул някой да е бил завлечен с пари. Докато в историята на нашите родни банки (с чужди собственици) редовно се чуват за кражби и злоупотреби именно от служители на банките. Има стотици разкрития, как хора с достъп до клиентските им сметки си източват братче всеки месец по 1-2 лв от тях. Сметни, като обрули 100-200-1000 сметки с по толкова не си ли прави по още една заплата отгоре, а кой ще забележи, ако му липсва такава дребна сума...а накрая винаги служителят ще ти хвърли прах в очите, че това било еди каква си такса и ще мирясаш.
Цитирай

Ок,прав си за това,но като не ти хареса един,два пъти и накрая пак цена като в бг,другото което е не съм казал че не поръчвам от чужди сайтове,правяго но има достатъчно фирми в бг които се занимават с додтавката от англия и германия примерно като габко,и плащането става само кеш на вратата след преглед,най сигурното си е джоб пара,с тия карти я няма терминал,я не работи,за парите в банкомата по празниците свършили,блокирала ти картата,копиралити данните,и при пари се оказваш че са само на хартия,демек в картата,няколко пъти ми се е случвало да няма банкомат наблизо или да не работи,а парите в джоба са там винаги

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

И ти си прав, донякъде Smile Интересно ми е как на Габко ще има кажеш...ммм не ми харесва продукта, връщам го и няма да ви платя Big Grin
Само че живееш като в комунизма така и няма развитие Tooth

Викам да спрем, че се отклоняваме от темата. Androidbg
Цитирай

Айде последно от мен,ами отказвал съм,просто няма начин да ме накара някой да платя за нещо което не ми харесва на живо,просто отказвам пратката и им пожелавам лек ден Wink


П.п. Интересно ми е,че има някви странни индивиди в тоя форум дет не взимат никво участие по дадена тема,обаче си пляскат минуси Smile странна работа е това човека(българина) една поговорка по селски-я не сакам на мен да ми е добре,а на вуте да му е зле Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Аз пък да ти кажа предимно повечето работи от ибей съм ги поръчвал. И до сега нямам проблем с парите специално. Имал съм проблеми със стоките, които пристигат, коят не бачка, коя е дефектна, коя е грешна, но винаги се разрешава проблема - или ми пращат ново (което е кофти, защото трябва да чакаш още 2 седмици) или ми връщат парите. Имам един таблет престижио купуван преди 3-4 години тогава струваше към 350 лв... пукна му се стъклото и не му бачкаше тъча. Понеже е китайски много трудно можеше да се намери тъчскрийн и официалния вносител наскоро ми искаше 180лв за смяна на тъча, а целия таблет вече струва 200лв.... Викам вие майтап ли си правите?? Накрая го намерих в ибей за около 45 лв поръчах го, смених си го сам и сега е като нов няма и следа, че нещо му е ставало. Вярно имаше проблем със стъклото, беше изпратено грешно, но след 1-2 изречения веднага ми пратиха второ (правилното) за тяхна сметка. Така, че не винаги ибей е за подценяване.


Цитирай

Аз не живея в БГ попринцип и такива работи като завличане не ме притесняват. Както и да е, шипнаха го с малко закъснение и се надявам до 2-3 дена да дойде. А и всички неща поръчани през ибей без значение какви са, клиентите са защитени от 30 Days Money Back guaranteed + така или иначе всеки голям търговец сам си предлага 30 дена период на тестване, или 14 дена или в моя конкретен случей със стойката 60 дена през които каквото и да се случи мога винахи да го върна със 100% Refund или замяна всичко за тяхна сметка дори и просто да не ме кефи. Тези хора много държат на положителен рейтинг Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Фийдбека за тях е всичко...
Пресен пример: Поръчах си док. Дойде дока и като го отворих и видях, че е там, веднага пуснах положителен фийдбек на търговеца. Обаче се оказа, че за цяла нощ качи около 50%(!)...
Писах на търговеца и на момента отговора беше "ще изпратим replacement". По моите сметки до 2-3 дни трябва да е пристигнал..
Цитирай

Аз също съм много доволен от пазаруването в eBay. Честно казано, там са ме обслужвали много по-добре, отколкото по нашите магазини. Редовно ми изпращат съобщения и питат дали съм удовлетворен от покупката и както е написал Bro0z3r, хората се борят за всеки положителен отзив. Единственото неприятно нещо е чакането. Ей, понякога направо се побърквам от нетърпение докато си получа стоката, особено ако е нещо много желано от мен! Lol

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Соколчев, току виж сме те убедили да станеш редовен клиент на ebay Tooth
Цитирай

(2015-01-29, 21:50:46)GH0STFACE написа:  Соколчев, току виж сме те убедили да станеш редовен клиент на ebay Tooth

Хах,това е трудно,да дам пари на сляпо Wink

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Здравейте! Имам няколко въпроса:

1. Някой взел ли си е такова калъфче:
[Изображение: 2014093002333051853.jpg]
Само в Технополис видях, че има на цена от 60 лева. Питането ми е дали си струва, добро ли е, би ли предпазило при евентуално изпускане? И дали другаде не се предлага на по-ниска цена?

2. Искам да си взема и темперирани стъкла, но не ми се чака доставка от ebay. Знаете ли някъде в София, откъдето мога да си купя качествени?

3. Смятате ли, че по-горното калъфче може да се сложи, ако съм с темперирани стъкла? Притеснява ме, че ако съм само със стъкла, ръбчетата не са защитени.

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1062934
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1070677
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1071373

За стъклата не мога да помогна, защото не ми се е налагало да ги слагам и поради тази причина не съм търсил. Сегашният ми калъф (последния линк) предпазва телефона повече от достатъчно.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

(2015-02-20, 10:24:09)soki написа:  Здравейте! Имам няколко въпроса:

1. Някой взел ли си е такова калъфче:
[Изображение: 2014093002333051853.jpg]
Само в Технополис видях, че има на цена от 60 лева. Питането ми е дали си струва, добро ли е, би ли предпазило при евентуално изпускане? И дали другаде не се предлага на по-ниска цена?

2. Искам да си взема и темперирани стъкла, но не ми се чака доставка от ebay. Знаете ли някъде в София, откъдето мога да си купя качествени?

3. Смятате ли, че по-горното калъфче може да се сложи, ако съм с темперирани стъкла? Притеснява ме, че ако съм само със стъкла, ръбчетата не са защитени.



Така като гледам, и с това калъвче ръбовете не са защитени, а за стъкла звънни на 0879804451, не знам дали имат, но магазина е доста зареден.
Цитирай

(2015-02-20, 10:31:08)xn3k написа:  https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1062934
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1070677
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1071373

За стъклата не мога да помогна, защото не ми се е налагало да ги слагам и поради тази причина не съм търсил. Сегашният ми калъф (последния линк) предпазва телефона повече от достатъчно.

Благодаря за информацията!
Проверих обаче и се оказа, че този калъф го има само в черно и бяло, но не и за Cooper, какъвто е моят телефон.
Май варианта за Smart Case отпада, а като гледам много други варианти за калъфчета няма, затова освен ще търся стъкла.

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай

темпорално стъкло-от тук си купих моето стъкло.

SONY Xperia Z3 - Black  AND ASUS EEEPAD TF300T

                      SONY PlayStation 4 
Цитирай

Аз си купих такъв кейс ....Ползвах го седмица и го махнах. Понеже съм левичар, на мен не ми е удобен.
Цитирай

(2015-02-20, 12:38:14)deltafors96 написа:  темпорално стъкло-от тук си купих моето стъкло.

Доволен ли си? Понеже обяви в такива сайтове ми изглеждат малко подозрителни. И това е без задно стъкло, нали?

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай

(2014-12-29, 22:45:54)Faith55 написа:  Днес говорих с един колега който има Z2. Каза че нашите телефони имали залепен фабричен протектор на дисплея. Истина ли е това?

(2015-02-20, 14:30:53)soki написа:  
(2015-02-20, 12:38:14)deltafors96 написа:  темпорално стъкло-от тук си купих моето стъкло.

Доволен ли си? Понеже обяви в такива сайтове ми изглеждат малко подозрителни. И това е без задно стъкло, нали?

За сега съм много доволен, още се държи и не се е отлепило, ръбовете са му загладени и не е много дебело, но за дебелината не мога да направя сравнение, защото това ми е първото такова стъкло, както и не мога да кажа че ако телефона падне ще предпази стъклото. 

SONY Xperia Z3 - Black  AND ASUS EEEPAD TF300T

                      SONY PlayStation 4 
Цитирай

А някой срещал ли е подобен кейс: http://www.amazon.co.uk/Yousave-Accessor...B00NW9A0JM
В Технополис имаше само за Z2 Sad

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай

Да, срещал съм. Аз имам такъв кристален на Baseus.
Цитирай

А откъде го взе?

Сега попаднах в Google на ето този модел, който също ми допадна, за жалост май е почти невъзможно да се намери:
[Изображение: baseus-untra-thin-view-window-leather-fi...101393.jpg]

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай

От тук го взех http://m.aliexpress.com/item/32213979715...sitedetail
Цитирай

Здравейте на всички.
Търся да си намеря стъклен протектор за Sony Z3.
Повечето протектори са изрязани U -образно около долния и горния говорител,а искам да е както стандартния протектор около самия говорител елипсовидно.По-повечето обяви немога да разбера какво се предлага,понеже снимките им са примерни.Повечето ми казват,че или са U -образни или незнаят какво имат и неискат да проверяват.
Някой който си е закупил протектор,може ли да сподели мнение откъде и какъв си е закупил и дали е така както го описвам,колко слоен е и т.н.
Благодаря.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)