Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Z3

магнитните кабели са малко на сляпо. ако улучиш такъв дето некой китаец е импровизирал, се закрепва мн трудно. Обаче има и такива които прилепват добре. бях си взел един кабел които ми скъса нервите докато карах и накрая го изхвърлих от прозореца.

Ако не пътуваш на дълги разстояния, кабел действително не ти трябва.

Относно докинг станцийте. те са супер елементарни. едно пластмасово корито с накрайник за микро юсб кабел. продължавам да се учудвам, че още хората дават по 50-60лв за корито с надпис сони. Имам 3 докинг станций, една в офиса, една вкъщи и една резервна. едната е оригинална другата за 3паунда от ибей. няма абсолютно никаква разлика. най-добре е според мен да си купиш за 10 паунда 2-3 да имаш в офиса и у дома.
Цитирай
Аксесоари

На старата Zка бях с докинг станция и не ми беше удобно. Пътувам често и не мога да й търся и на нея място. За мен кабела е по-удобен. Хора всякакви...

1+6
9.0 Pie
Цитирай

може ли линк за тези кабели ?!

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай

ТУК например , или от онлайн магазин

1+6
9.0 Pie
Цитирай

Магнитен кабел за Sony Xperia Z, Z Ultra, Z1, Z1 compact, Z2, Z3, Z3 compact – цвят черен
мисля , че това си заслужава Wink

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай

Аз съм с такъв и съм доволен: http://www.ebay.co.uk/itm/331354306700?_...EBIDX%3AIT

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай

Аз използвам ето това и ми върши идеална работа. Закача се на оригиналното зарядно, дълго е около 20 см.

#TeamPixel
Цитирай
Tongue 

Добър вечер, колеги Smile Време е за по бира, като за финал на деня!
Поръчах този магнитен кабел за моя бял Z3 и още един за черния Зед 2 на приятелката ми.

Arrow   http://www.ebay.com/itm/1M-3FT-Aluminum-...33a0e92c3d

Беше по-евтин от повечето китайски предложения тук (и този е китаец го е майсторил), с ЛЕД индикация за зареждането е, с USB накрайник (а не женска USB букса) и нещо МНОГО важно - дълъг е 1 метър, така че по време на зареждането да може спокойно да си цъкаш из телефона. Wink 
Надявам се всичко да е наред, да пристигне скоро и да магнита да му е силен! Cool  Щом пристигне ще споделя впечатления Wink)

Поздрави и наздраве!

СОНИ ЕКСПЕРИЯ ЗЕД 3 /бял/, Стоков ром, Андроид "Близалка" 5.0.2.;
=> (вече BlackBerry почитател) БлекБери КИЙ2™, Андроид "Орео" 8.1.0.
Цитирай

Мога да потвърдя силата на магнитното прилепване, идеално е, като след поръчването и използването на този кабел, всички други подобни, купувани и от наши онлайн магазини, загубиха смисъл.
Единственото, което не ми допада, е твърде силната диодна индикация, която нощем направо може да се ползва за алтернативно осветление на основното или ако някой търси романтиката. Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

(2015-06-09, 17:23:17)baywatchbobby написа:  Добър вечер, колеги Smile Време е за по бира, като за финал на деня!
Поръчах този магнитен кабел за моя бял Z3 и още един за черния Зед 2 на приятелката ми.

Arrow   http://www.ebay.com/itm/1M-3FT-Aluminum-...33a0e92c3d

Беше по-евтин от повечето китайски предложения тук (и този е китаец го е майсторил), с ЛЕД индикация за зареждането е, с USB накрайник (а не женска USB букса) и нещо МНОГО важно - дълъг е 1 метър, така че по време на зареждането да може спокойно да си цъкаш из телефона. Wink 
Надявам се всичко да е наред, да пристигне скоро и да магнита да му е силен! Cool  Щом пристигне ще споделя впечатления Wink)

Поздрави и наздраве!

И на мен ми допада,и цената е ОК но как стои въпроса с доставката,все още не съм пазарувал от там,виждам по нагоре,че го има същия за 15лв в OlX?....

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай

колега продава се в почти всеки един магазин за аксесоари и както си видял и в олх също,взимай и не се занимавай с разни ибей

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
Video 

Това да не се занимава с разни иБей може да го каже, човек, който не е пазарувал от там Wink Соколчев, знаем, че ти не пазаруваш онлайн, така че остави хората да си преценят от къде да си купят. Big Grin

Колеги, радвам се да споделя в тази връзка новата ми придобивка - утра тънък китайски силиконов калъф, закупен от Електронния Залив за $1 Wink  Имам още протектор-фолио за 2 лв. от Продавалник и шумоподтискащите слишалки на СОНИ - SONY MDR-NC31E,  БЕЛИ на цвят пак от Продавалник за сумата от 47 лв. (което беше СУПЕР изгодна оферта). Wink Впрочем в eBay са доста по-скъпи, даже да си ги поръчаш от Хонг Конг примерно...

Между другото слушалките SONY MDR-NC31E са мн качествени и шумоподтискането наистина работи! Smile Освен това може да записвате бинаурален (стерео) звук и да ги ползвате като хендстфий.. Звукът от възпроизвеждането им е в пъти по-качествен от слушалките "Свободни ръце", включени в комплекта. Единственият минус /не малък минус/ им е липсата на бутон за управление.. Вследствие от това ако искате да приемете повикване/да отхвърлите повикване, да смените песен от плейъра/да спрете песен или каквато и да било друга команда - не можете да го направите през слушалките! Боравите единствено с телефона или ако случайно имате УМЕН ЧАСОВНИК. Cool Усещането от шумоподтискането е все едно ушите ти заглъхват и околните звуци и атмосфера - коли, говор, двигатели и уличен шум многократно се притъпяват и единственото, което наистина звучи и чуваш хубаво е музиката през плейъра ти. Между другото препоръчвам LOSSLESS формати на песните за плейъра, а не MP3, за да се насладиш пълноценно на музиката и изживяването!! Wink

Интересно е, че в XDA форумите има оплаквания от тези слушалки като "Свободни ръце", защото отсрещтната страна те чувала лошо (примесено с много уличен шум), тъй като микрофоните на слушалките се намират в самите слушалки, а не в близост до устата. Решението било ако някой те потърси да свалиш 1-та слушалка от ухото си и да я пуснеш, така че да е по-близко до устата ти. Подчертавам, че при мен този проблем го няма и хората отсреща на линията ме чуват достатъчно добре.

Специално за калъфа нека всички скептици на БЕЗИМЕННИТЕ китайски стоки споделят дали не е функционален, дали е грозен, дебел, увреждащ телефона и т.н. от снимките, които ще приложа. Специално този е 0,3 милиметра тънък, безцветно кристален и страшно мек. Не вреди по никакъв начин на телефона, а го подчертава.. Wink На снимките се вижда и фолио протекрота. Вижте сами. Tongue

[Изображение: 20cc6cedb461f691e0275b21e300c71d.JPG.jpg]

[Изображение: 6f595d1d91fc7f4c4ff495358ad8a94a.JPG.jpg]

[Изображение: 84effdc4e53da6aa8520c927fcf9c78a.JPG.jpg]

[Изображение: a6cf3f4b898ed3f88e16af9e264e8b44.JPG.jpg]

[Изображение: 2f001d7961c3a2b4ae84e9edf5beaade.JPG.jpg]

[Изображение: 47e77b5806df563907b96f493b39fe09.JPG.jpg]

[Изображение: a381a3e8223146490a9b2aaacf461197.JPG.jpg]

[Изображение: 192bc9f81c5578012f3077c7017ac99e.JPG.jpg]

Arrow  http://www.ebay.com/itm/0-3MM-SOFT-TPU-C...7675.l2557

Благодаря ви за вниманието! Smile
Впрочем, ако някой има SMART WATCH /Умен часовник/ от СОНИ нека да сподели как работи свързването му с СОНИ ЗЕД 3. Wink Благодаря предварително!!

СОНИ ЕКСПЕРИЯ ЗЕД 3 /бял/, Стоков ром, Андроид "Близалка" 5.0.2.;
=> (вече BlackBerry почитател) БлекБери КИЙ2™, Андроид "Орео" 8.1.0.
Цитирай

Аз имам SW2 и свързването е много лесно.

1. Инсталираш на телефона това:
https://play.google.com/store/apps/detai...martwatch2

2. Допираш символите NFC на двете устройства и чакаш часовника да извибрира.

3. Инсталираш на телефона приложенията, които искаш да имаш на часовника. Например тези:
https://play.google.com/store/apps/detai...nsion.call
https://play.google.com/store/apps/detai....messaging
https://play.google.com/store/apps/detai...missedcall
https://play.google.com/store/apps/detai...nsion.mail

Това е. Smile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Благодаря ти, xn3k! А можеш ли да говориш или чуваш през часовника като заместител на телефона? СОРИ за малко наивния въпрос, но не съм се ровил в спецификациите му. Wink  Heart 

И ако може накратко да споделиш впечатленията си от УМНИЯ ЧАСОВНИК, за какво точно го ползваш, добре ли ти служи, красиво ли стои и изобщо има ли полза от него?? Като малко ревю Smile

Благодаря ти предварително, форумен приятелю! Storstark

СОНИ ЕКСПЕРИЯ ЗЕД 3 /бял/, Стоков ром, Андроид "Близалка" 5.0.2.;
=> (вече BlackBerry почитател) БлекБери КИЙ2™, Андроид "Орео" 8.1.0.
Цитирай

Не, часовника не може да се използва за разговори, защото няма микрофон и говорител. Става само за известяване и четене на текстове (съобщения, поща, повиквания и т.н.). Не може да замести изцяло телефона, а само отчасти. Например в кола ми е адски удобен, защото ръката така или иначе ми е на волана и той е пред погледа ми. При входящо повикване можеш да приемеш или да отхвърлиш разговора, но ако решиш да го приемеш ти трябва задължително хендсфрий. Много полезен ми е и за работата. Телефончето си ми седи някъде там на бюрото, и когато някой ми позвъни просто си поглеждам часовника. Телефона изобщо не го пипам, защото никога не говоря от него, а от безжично хендсфрий. Smile 
Лично за мен този часовник е едно малко бижу. Изработката му е уникално фина като всичко направено от Sony. Smile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Това значи ли, че ще мога да приемам обаждания директно на слушалките ми, вързани за телефона? Както ви казах имам освен стандартните слушалки в комплекта (SONY MDR-750..) и шумоподтискащи Sony MDR-NC31E Smile
УМНИЯ ЧАСОВНИК звъни ли? Или само вибрира... както е гривната..

И би ли споделил какво е твоето безжично "свободни ръце" ?? Просто ми стана любопитно, явно си фен на марката. У вас имаш освен телефон и таблет СОНИ, Умен часовник СОНИ и ТВ СОНИ Бравиа.. Wink Страшна работа, въоръжен до зъби дето се вика!!!  Cool

СОНИ ЕКСПЕРИЯ ЗЕД 3 /бял/, Стоков ром, Андроид "Близалка" 5.0.2.;
=> (вече BlackBerry почитател) БлекБери КИЙ2™, Андроид "Орео" 8.1.0.
Цитирай

Да, можеш да ползваш жични слушалки и да приемаш или отхвърляш обаждания от часовника, който само вибрира.
Ползвам ето това хендсфрий:
http://www.sonymobile.com/bg/products/ac...set-mbh20/

А иначе, всичко ми е на Sony... не само телевизора, телефона и таблета! Lol
(това на предпоследната снимка е фотоапарат, но не ми се вадеше от калъфа)

[Изображение: 02edf3cb757a0593.JPG]
[Изображение: a8b7ceeb7e21cff4.JPG]
[Изображение: b9e9275166475662.JPG]
[Изображение: e846ae22e3e1814d.JPG]
[Изображение: 185d0d1c74f2bd78.JPG]
[Изображение: 0b547f3397bd7c2e.JPG]
[Изображение: d0ef79734134a520.JPG]
[Изображение: f5b2dd1162662125.JPG]
[Изображение: 9934ac594896c8b1.JPG]
[Изображение: 5575e30cd0fe81a2.JPG]
[Изображение: 847080625225ce35.JPG]
[Изображение: 9d60196ab7e84060.JPG]
[Изображение: 62820ee271e047e7.JPG]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

предполагам по на зад в постовете си видял аз на моя тел заради 4к видеото каква екстра съм му взел Smile Smile sony bravia 4K 3D 55 инча Smile Smile
п.п. да попитам за този часовник,нямаше ли и модел през който можеше и да говориш или аз се бъркам

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Дааам, знам с какъв телевизор си и умирам от завист! Lol При мен обаче нямам място. Стената, на която ми е телевизора едвам побира 32-ка (на втората снимка се вижда засечката на трегера), а такъв размер с 4К все още няма.
За часовника се бъркаш. Има фитнес тракер, който има говорител и микрофон.
http://www.sonymobile.com/bg/products/sm...alk-swr30/

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

(2015-06-11, 20:52:45)baywatchbobby написа:  Специално за калъфа нека всички скептици на БЕЗИМЕННИТЕ китайски стоки споделят дали не е функционален, дали е грозен, дебел, увреждащ телефона и т.н. от снимките, които ще приложа. Специално този е 0,3 милиметра тънък, безцветно кристален и страшно мек. Не вреди по никакъв начин на телефона, а го подчертава.. Wink На снимките се вижда и фолио протекрота. Вижте сами. Tongue

В действителност изглежда много добре. Tummenupp Интересно ми е обаче дали се събира много прахоляк по краищата му, тъй като силиконовите калъфчета имат способността да привличат много прах...

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай

Big Grin маняци! При мен е карашък всичко.

1+6
9.0 Pie
Цитирай

Абе малко глупав въпрос, но възможно ли е от case да ми се драска задното стъкло на телефона? Щото четох че много лесно се драска. Даже като го огледох има доста драскотини, но малко ме съмнява да е от case. Иначе се чудя дали да не взема силиконово. Сегашното е пластмасово. Ще препоръчате ли от къде да взема някъде по изгодно и без да трябва да чакам много... Иначе гледам че ги има по 1-2 долара в али-то, но трябва да чакам минимум 2 седмици.
Цитирай

Под кейса често влиза прах и твърди частици. Надраскването най-често се причинява именно от тях, а не от самия кейс.
Накратко...да може да се надраска.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

xn3k всичко е супер като изключим лаптопа и handsfree-то Wink

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай

Защо? И от двете съм адски доволен. В последните 5 години смених 6 лаптопа, но в този направо се влюбих. Smile На handsfree-тоединствения проблем е малката батерия (изкарва само 48 часа като е включено нон-стоп), но от друга страна е много миниатюрно и не съм убеден, че може да поеме по-голяма батерия. Smile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)