Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покани за Google Inbox - новото приложение на Google комбиниращо e-mail и task ass
#51

Ако на някой му се намира излишна покана, може да драсне на лично. Smile

nexus 6P
Цитирай
Аксесоари
#52

Някой с излишна покана , plz да сподели с мен ( та и аз да хапна парче от тортата Tongue ) ... Мерси !

ПП : сдобих се с покана по един или друг начин .. за това по добре вместо на мен да е пратите на друг колега ! :thumbup:

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
Цитирай
#53

Ако е възможно и аз да се закача на влакчето ако на някой му отпуснат покани за раздаване :cheers:

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#54

следващите 3-ма които ми пратят е-mail-а си на лично, получават покана Smile

п.п. още един

п.п.2 няма вече Smile
Цитирай
#55

И аз вече имам покани.... който иска да пише.

Една си замина.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#56

Благодарение на @smiley и аз вече имам достъп до приложението.
Щом получа шанс за покани, ще пиша Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#57

Нямам покани вече (:

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#58

Ако някой има покана, ще съм благодарен да я сподели Smile

PS: Нямам нужда от покана вече, защото я получиш от inbox.

Android | iOS | BlackBerry
Цитирай
#59

И аз да глагодаря на усмивка за поканата Smile Когато и аз получа покани ще ги раздам тук Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#60

И аз да се наредя за покана, ако е възможно Smile
Благодаря предварително! :bow:
Цитирай
#61

И аз получих покана, по-късно ще мога да изпратя на някого като станат активни Smile
Цитирай
#62

Smile

Oneplus
Цитирай
#63

И аз бях поканен. Щом получа и се включвам Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#64

Явно Inbox-а има нов ъпдейт, който носил някакви козметични подобрения. Ако някой види нещо такова да дума. Аз още ъпдейт нямам.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#65

:tease: :tease: :tease: Ето, ама внимавай че пари още, топло...
http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/...14022-apk/


Като че ли по плавен ми се струва...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#66

И аз се нареждам на опашката за покана! :bow:

Xiaomi MI 8 + Xiaomi MI A1
Цитирай
#67

Другари комсомолци, ако са ви останали покани за Inbox, ще се радвам да споделите една и с мен (като дойде ред след колегите по-нагоре, де). Smile
Пуснах заявка още в първите дни към Гугъл, но до днес ни вест ни кост.
Иначе ми харесва стратегията им за масова истерия като пускат нов продукт. И с Gmail направиха навремето така, доста оригинално. Smile

Samsung Galaxy S5 Mini (SM-G800F)
Цитирай
#68

Добре де, тази сутрин получих поканата си от Гугъл, активирах, всичко точно, но няма опция да поканя аз никого. Кога ще се появи и по-скоро къде да го търся в менюто?

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#69

Чакаш да ти се появи бутон, предполагам?

[Изображение: inbox-invite-630x440.jpg]

Samsung Galaxy S5 Mini (SM-G800F)
Цитирай
#70

Аз също търся една покана ако ви се намира. Изпращам мейл на лично.
Цитирай
#71

Sisq0 написа:Другари комсомолци, ако са ви останали покани за Inbox, ще се радвам да споделите една и с мен (като дойде ред след колегите по-нагоре, де). Smile
Пуснах заявка още в първите дни към Гугъл, но до днес ни вест ни кост.
Иначе ми харесва стратегията им за масова истерия като пускат нов продукт. И с Gmail направиха навремето така, доста оригинално. Smile

Аз си я пуснах наскоро и писах във форума, че искам покана. Колегата yo_asakura ме покани и 2 дена след това ми дойде и официалната покана от Google. Демек цялата процедура да е отнела 4 дена макс.

За хората, които нямат копче за канене - изчакайте. Ще се появи след известно време ползване.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#72

Цитат:... with a new ‘Happy Hour’ taking place between 3 p.m. PT and 4 p.m. PT today. If users email them at inbox@Google.com asking for an invite during that window, they’ll get access guaranteed by 5 p.m. PT today.

[url]
http://techcrunch.com/2014/11/05/google-...appy-hour/[/url]

Който не е намазал invite все още, е сега има тази "сигурна" възможност ?!
Грабете , колеги ! :thumbup:

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
Цитирай
#73

Според туитър акаунта на Inbox, всеки изпратил имей на inbox@Google.com между един и два часа през нощта днес ще получи автоматично покана до един час след това.

Цитат:"@inboxbygmail: Want an invite TODAY? #InboxHappyHour 3-4pm PT. Send us an email at inbox@Google.com between 3 and 4pm PT and you'll get your invite by 5pm"
Цитирай
#74

Малко взеха да се бъзикат с нас , аз си пратих мейл за покана преди 3-4 дена и още не съм получил такава ,сега пък да не очакват да седя по нощите да цъкам мейли за покана. :wall:

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#75

dp4u4umi6ev написа:Малко взеха да се бъзикат с нас , аз си пратих мейл за покана преди 3-4 дена и още не съм получил такава ,сега пък да не очакват да седя по нощите да цъкам мейли за покана. :wall:

Днес става 12-ти ден и все още няма покана на майла ... добре че един колега ме invite-на вчера, иначе все още щях да си чакам .

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)