Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

lenovo a606 мнения

Какво да ти кажа колега разхлабена антена на WI-FI то отивай викаи и ако нети го сменят с нова броика съд!
Цитирай
Аксесоари

Аверчета гледам в официялния сайт на леново пише за ъпдейтите до лолипоп за нашия телефон пише "To be confirmed" Демек има светлина в тунела Smile

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай

(2015-01-19, 09:27:37)niteone написа:  Аверчета гледам в официялния сайт на леново пише за ъпдейтите до лолипоп за нашия телефон пише "To be confirmed" Демек има светлина в тунела Smile
Ще има за сега няма дата но ще се планува демек Близалка!
   
Цитирай

искам да попитам някои имали проблем с батерията на телефона ,моя телефон е на един месец и не издържа и един ден , а не говоря повече от 1 час за цял ден
Цитирай

Нели пробвай това >> https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1076528

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Моята батерия пък държи много до 50% и след това пада доста по-бързо.
Искам да питам само , тоя модел няма LED индикатор , нали ?
Защото като натисна Power бутона горе в дясно до слушалката премигва много мижаво една червена светлинка (само на тъмно се вижда).
Цитирай

(2015-01-29, 14:58:43)PaLMaL написа:  Моята батерия пък държи много до 50% и след това пада доста по-бързо.
Искам да питам само , тоя модел няма LED индикатор , нали ?
Защото като натисна Power бутона горе в дясно до слушалката премигва много мижаво една червена светлинка (само на тъмно се вижда).

Сензори така е настроен!
Цитирай

Демек и ти нямаш индикатор ?
Цитирай

Може ли, ако някой има възможност да качи няколко снимки, правени с телефона. Колебая се между него и един друг модел - Леновото ми е фаворит, но това с 8MP само при 4:3 малко ме дразни. Ако на някой му се занимава да качи по 2-3 снимки правени на 6MP и 8MP, ще съм ви много благодарен.
п.с. Виждам ,че имате добри отзиви за модела. Някакви значителни недостатъци има ли?
Цитирай

(2015-01-29, 17:54:22)PaLMaL написа:  Демек и ти нямаш индикатор ?

Няма индикатор колега за съжаление. Хубава глезотийка си е,но липсва при модела. 
Що се отнася до батерията,за тази резолюция на дисплея и хардуера е един път. Спрaвя се перфектно. Приятелката ми го гърби адски много-4-5 игри и пак държи цял ден. Аз бях шокиран от батерията.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Много гадно,че няма индикатор за пропуснати повикванеия и sms-и
Цитирай

(2015-01-29, 22:49:09)dindan написа:  Много гадно,че няма индикатор за пропуснати повикванеия и sms-и
Тествай NoLED, може и да ти свърши работа.

 
Цитирай

(2015-01-29, 23:19:33)NoMaD написа:  
(2015-01-29, 22:49:09)dindan написа:  Много гадно,че няма индикатор за пропуснати повикванеия и sms-и
Тествай NoLED, може и да ти свърши работа.

Пробвах,не ми харесва,точи батерия
Цитирай

Като нямате снимки в галерията такава лайсна имате ли долу ?
И забелязах напоследак прави супер много снимки на 60 на черно и всичко е наред и идва момент правя наново и долу нещо като бъг светкат едни работи долу на снимката това са някакви нови бъгове от новите update дано при Lollipop да ги оправят.
Някой може ли да проверява при него така ли е? благодаря колеги.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

(2015-02-01, 14:54:35)CraZy-BoY! написа:  Като нямате снимки в галерията такава лайсна имате ли долу ?
И забелязах напоследак прави супер много снимки на 60 на черно и всичко е наред и идва момент правя наново и долу нещо като бъг светкат едни работи долу на снимката това са някакви нови бъгове от новите update дано при Lollipop да ги оправят.
Някой може ли да проверява при него така ли е? благодаря колеги.

Колега сега снимах с телефона и нямаше такъв проблем. Смисъл дава си ми черна снимка това е.
Правил ли си фактори ресет след кръпките?


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Брато и на мен ми е чисто черно но идва момент в ,който този бъг долу в ляво се получава и като нямам никакви снимки отивам в камерата плъзгам на ляво и пише естествено ,че нямам снимки и като се махне надписа долу има една дълга черна лента другаде е няма.
Пробвай снимай през време и виж при теб ще се получи ли бъга.Update-нал ли си го до последния? И виж това второто с черната лента такс ли е? Мерси.
Правих му едни фабрични настройки.
Цитирай

Здравейте, имам телефона от седмица и засега съм доволна. Дразни ме това, че контактите са на бял фон. Не успях да открия начин да го направя черен. Някаква идея дали е възможно?
Цитирай

(2015-02-02, 15:58:22)radinna написа:  Здравейте, имам телефона от седмица и засега съм доволна. Дразни ме това, че контактите са на бял фон. Не успях да открия начин да го направя черен. Някаква идея дали е възможно?

Exdialer се казва приложението в google play. Smile Има платена версия и free версия.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Имам телефона от няколко дни. През известен период от време,когато телефона не се използва дисплея си светва сам. Имате ли идея от какво и как мога да го махна това досадно светване на дисплея?
Цитирай

(2015-02-02, 16:33:32)CastingAgent написа:  Имам телефона от няколко дни. През известен период от време,когато телефона не се използва дисплея си светва сам. Имате ли идея от какво и как мога да го махна това досадно светване на дисплея?
Така си е.. оправия няма вече 4 месеца го имам и си светва ама на мен не ми пречи. Не съм намерил решение на проблема. 
Цитирай

Някой има ли проблеми със сензора за близост? Отметнала съм екрана да загася по време на разговор, но докато говоря, свети от време на време и по този начин задържам, записвам разговор или влизам на всевъзможни места. Предложете нещо...?
Цитирай

(2015-02-02, 18:31:31)olimpiya написа:  
(2015-02-02, 16:33:32)CastingAgent написа:  Имам телефона от няколко дни. През известен период от време,когато телефона не се използва дисплея си светва сам. Имате ли идея от какво и как мога да го махна това досадно светване на дисплея?
Така си е.. оправия няма вече 4 месеца го имам и си светва ама на мен не ми пречи. Не съм намерил решение на проблема. 

Интересното е какво кара този дисплей да светва просто ей така. Трябва някакъв процес да е,но и аз нямам идея за сега.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

tda, благодаря, сега ще го изтегля

(2015-02-02, 19:40:30)paradise777 написа:  Някой има ли проблеми със сензора за близост? Отметнала съм екрана да загася по време на разговор, но докато говоря, свети от време на време и по този начин задържам, записвам разговор или влизам на всевъзможни места. Предложете нещо...?
и аз го имам този проблем
Цитирай

Всички проблеми са заводски от 3-4 поста нагоре са заводски , спокойно.
ПП:да добавя , че в 00:00 дисплея също светва сам.
Цитирай

Пробвай да си калибрираш датчика.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)