Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари
#76

vladdark написа:Аз единствено очаквам безжичното ми зареждане. Много привикнах с това и сега ми липсва. След като видях един S-view какво направи с едно закалено стъкло, никога няма да си го причиня на телефона.
Сподели какво си си поръчал за безжичното зареждане и от къде ,че и на мен това ми липсва при този тел.

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#77

vesko_iotov написа:
vladdark написа:Аз единствено очаквам безжичното ми зареждане. Много привикнах с това и сега ми липсва. След като видях един S-view какво направи с едно закалено стъкло, никога няма да си го причиня на телефона.
Сподели какво си си поръчал за безжичното зареждане и от къде ,че и на мен това ми липсва при този тел.

http://dice.bg/aksesoari-za-samsung-mobi...zahranvane

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#78

Благодаря че отговори вместо мен, но си да му отговоря и аз.
От дице, абсолютно нищо никога няма да си купя. Такива кожодери няма на земята.
vesko_iotov, поръчах си само ресивъра, за скромната сума от 3 паунда от ибей. Също така си поръчах и един капак с ресивър за 13 евра с NFC поддръжка, защото не съм сигурен как ще седи ресивъра в обикновения капак.
Цитирай
#79

vladdark написа:След като видях един S-view какво направи с едно закалено стъкло, никога няма да си го причиня на телефона.

S-View-то е надраскало стъклото?

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#80

Даам... Явно в джоба ми, по някакъв начин е влязла песъчинка между капака на S-View и стъклото. Резултатът беше, моментална продажба на S-View и подмяна на закаленото стъкло с ново. От тогава - само голичък.
Цитирай
#81

Това е странно. Помна оригиналните флипове за С4 (че за него имаше и свю и не свю Tooth ), че от вътре бяха със супер мека материя. Но явно наистина при тебе е влязла някаква песъчинка и ти е разказала играта. Добре че си бил със стъкло.

Anyway... сега като се замислих Ноут 4-ката с свю калъфа че прилича на вафла.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#82

vladdark написа:Благодаря че отговори вместо мен, но си да му отговоря и аз.
От дице, абсолютно нищо никога няма да си купя. Такива кожодери няма на земята.
vesko_iotov, поръчах си само ресивъра, за скромната сума от 3 паунда от ибей. Също така си поръчах и един капак с ресивър за 13 евра с NFC поддръжка, защото не съм сигурен как ще седи ресивъра в обикновения капак.
Капакът с ресивъра този оригиналния ли е?NFC не е ли вграден в самата батерия?

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай
#83

Ами води се "Qi Wireless Charging Receiver Case with NFC for Samsung Galaxy Note 4 N9100 Battery Cover Charger Receiver"
Не мисля че е оригиналния, но и не държа. Миналите два телефона, ползвах само с приставки, монтирани под капака и не съм имал никакви проблеми.
Цитирай
#84

За ресивъра, който се лепи на батерията отгоре има клипове в тубата. NFC е вграден в оригиналната батерия и няма общо с който и да е капак.

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#85

Това в каква връзка??? Не се изказвай така категорично относно който и да е капак, защото имаше моменти при ноут 3 мисля (без да съм сигурен), в който капака беше с НФЦ. За ресивъра, клипове не ми трябват. Много добре знам как се деформира малко оригиналния капак, ако се прибави допълнителен ресивър. Можеш да го затвориш, но си личи. Особено ако го сложиш на гладка повърхност (зареждачката). Както писах, не ползвам от вчера подобни неща.

PS:Да объркал съм се, не е било за Ноут 3, а за Ноут 2. Там Чипа е в капака.
Цитирай
#86

На Note 4 NFC е на батерията... Всеки има право на размисли и страсти...

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#87

Махайте протекторите! Oказа се че сме с Gorilla Glass 4 Tooth

http://www.corninggorillaglass.com/en/pr...axy-note-4

Samsung SM-G950F Galaxy S8 Midnight Black
Цитирай
#88

kliso написа:
georginn написа:Аз моят го оборудвах с http://dice.bg/tipx-tempered-glass-prote...-item19485
http://dice.bg/samsung-protective-cover-...rettyPhoto

Добре ли прилепна стъклото? Постни някоя снимка ако може.

Залепна идеално, без прашинки или балончета от долу. Нагласих го и го пипнах в средата, то само се залепи.
[Изображение: IMAG2125.jpg]
Цитирай
#89

аз мисля да пробвам този http://imageshack.com/i/f0Mq7BJsj
Цитирай
#90

Здравейте,интересува ме дали някой ползва протектор Xtremeguard-с водно лепене и дали протектора обхваща цялата площ на стълото и в частност извитата част? :cheers:

Samsung Galaxy S Аndroid 2.3.6 JW4   HTC one x-леко дефектен!
Цитирай
#91

В сряда ми пристигнаха протекторите( мокър и сух ). Още не съм ги слагал ,но като ги наложих са много точно изрязани-от край до край.Гаранция ще обхване и извитата част.Като сложа ще споделя как е.

 GALAXY NOTE 9 / GALAXY S 22 ULTRA
Цитирай
#92

bigbizo написа:В сряда ми пристигнаха протекторите( мокър и сух ). Още не съм ги слагал ,но като ги наложих са много точно изрязани-от край до край.Гаранция ще обхване и извитата част.Като сложа ще споделя как е.
Обезателно да споделиш това нещо.А за колко време след поръчката ти пристигнаха?

Samsung Galaxy S Аndroid 2.3.6 JW4   HTC one x-леко дефектен!
Цитирай
#93

28.11 ги поръчах на 11.12 пристигнаха.Въпреки,че пишеше "12-32 business days".

 GALAXY NOTE 9 / GALAXY S 22 ULTRA
Цитирай
#94

toti_1984 написа:Здравейте,интересува ме дали някой ползва протектор Xtremeguard-с водно лепене и дали протектора обхваща цялата площ на стълото и в частност извитата част? :cheers:

Аз в момента съм с такъв. Обхваща всичко. До като не направят стъклен с извити краища, тези протектори, с мокро лепене са най-приемливия вариант.
Цитирай
#95

Ще взема и аз такъв...в комплекта само за дисплея ли има протектор или и за задната част?

Samsung Galaxy S Аndroid 2.3.6 JW4   HTC one x-леко дефектен!
Цитирай
#96

Има варианти каквито си искаш: само преден,само заден,комплект, сух,стъкло.Разгледай ги и си избирай.
http://www.xtremeguard.com/Samsung-Galax...tector.htm

 GALAXY NOTE 9 / GALAXY S 22 ULTRA
Цитирай
#97

Естествено, ползвайте купоните за намаление при покупката. Раздават ги доста често.
Цитирай
#98

Прегледах цялата тема и ...То е ясно без калъф не може. Tooth
Обаче, имам едно питане. Понеже S view cover съм ползвал до сега и нещо не искам да се повтарям. Не искам също да скривам дизайна на телефона. Не искам и друго задно капаче. Та някой ползвал ли е това 'прозрачен калъф' този вариант обхваща задния капак и странични лайсни и ако да какви са Ви мненията. И другото питане е има ли такъв вариант подобен, но да обхваща само страничните лайсни. И изобщо някой ако има някакви предложения.... Smile
Благодаря.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#99

В момента съм с rinkge fusion прозрачен. Проблема е, че излиза към 40 лева с доставката и е малко ръбест отвън. Иначе ляга идеално и има капаци по отворите.
Някой по-горе също беше споменал за тези ръбове. Виждал съм други марки, които са заоблени.

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай

stamo1911 написа:В момента съм с rinkge fusion прозрачен. Проблема е, че излиза към 40 лева с доставката и е малко ръбест отвън. Иначе ляга идеално и има капаци по отворите.
Някой по-горе също беше споменал за тези ръбове. Виждал съм други марки, които са заоблени.
Може ли да дадеш линк, за да видя за какво става въпрос.
Иначе аз попаднах на ТОВА ~35лв., но трябва да прескоча до технополис, за да видя как ще изглежда 'на живо'. Smile

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)