Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари

http://www.amazon.co.uk/Galaxy-Note-Case...B00N9HN7PG

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай
Аксесоари

rth написа:А никой ли не ползва оригиналният флип калъф? Аз съм с такъв черен и съм много доволен!

Здравейте, има ли как да се запази отключването с пръстов отпечатък, заедно с S-view?

Поздрави!
Цитирай

vladdark написа:Естествено, ползвайте купоните за намаление при покупката. Раздават ги доста често.

Ето го:

[box]Christmas is almost here! Take 85% off EVERYTHING Site-Wide + $20 off ALL Spartan Real Tempered Glass!
*Limited quantities are available in tempered glass and other accessories by XtremeGuard. These products will only be available while supplies last [/box]

Кодът е: Christmas85

С отстъпката и доставката, стъклените идват на цена от 11 долара...
Цитирай

choh написа:
rth написа:А никой ли не ползва оригиналният флип калъф? Аз съм с такъв черен и съм много доволен!

Здравейте, има ли как да се запази отключването с пръстов отпечатък, заедно с S-view?

Поздрави!

Не, поне аз не съм пробвал. Може би ако се направи S-View да не отключва телефона като се отвори тогав може би да стане.

Samsung Galaxy S20+ 128GB, Cosmic Gray
Цитирай

Някой може ли да ми каже къде в Пловдив мога да видя малко калъфчета на живо. Насочил съм се към прозрачно и много тънко. Винаги поръчвам от ebay, но заради празниците ми дава доставка чак след нова година на повечето, а трябва да имам нещо за предпазване Smile

Samsung Galaxy Note 4 Stock
Цитирай

Scouse написа:Някой може ли да ми каже къде в Пловдив мога да видя малко калъфчета на живо. Насочил съм се към прозрачно и много тънко. Винаги поръчвам от ebay, но заради празниците ми дава доставка чак след нова година на повечето, а трябва да имам нещо за предпазване Smile
И аз съм се насочил към прозрачно. Гледах, че технополис го предлагат. Но не знам дали е супер тънко затова ще трябва и аз да ида да го погледна.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

Днес си взех "PURO" от Технополис, перфектно ляга, 17,90 за разлика от cellular line, което е гел и е лигаво и изметнато... На цена 34.90...

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай

А някой може ли да ми предложи калъф като този: http://www.samsung.com/uk/consumer/mobil...N910BCEGWW, но с повече отвори (поне 2-3) ?
Цитирай

Няма такъв с повече отвори. Освен S-View с един голям :-)
Иначе можеш да си направиш отвор с бормашина поне за светодиода. Мисля да си направя такъв на моя, но сега точно нямам време. Но преди Нова година ще стане и ще изпратя снимки.
А за какво са ти тези повече отвори?

Samsung Galaxy Note8 SM-N950F/DS  Android 7.1.1, N950FXXU1AQI1  No Root • MTel 

Понякога печелим, понякога се учим.
Цитирай

Оп, моя грешка. Не съм се изразил правилно, искам отвори за карти/пари (както е на този от линка).
Цитирай

vladdark написа:Този е ужасен. Вземете този, който продаваха виваком за СГС3. Стабилен и надежден, не се клати. Писал съм за него и в раздела за СГН3.

[Изображение: images?q=tbn:ANd9GcQpGJ4GBc8gfB73y3dLq9f...7rc-FJCKSt]
[Изображение: images?q=tbn:ANd9GcShSmg-nvcj8sBvbj8PaYz...vFCz-RxuDA]
Този става за Note 2 тествано, става и за 4-ка. Вакуумчето е супер - нито веднъж не се е отлепило. Става също и за Garmin Nuvi.

GT-I9000 [ROM CM10.1 JB] VorteX 0.4 - by Team Tsunami [4.2.1][24 DEC 2012], GT-N7100 [ROM CM11-20141130 KK] Cyanogen,
Galaxy Note4 SM-N910C
XiaoMi A1
Galaxy Note9 SM-N960F 
Цитирай

fonny написа:
vladdark написа:Този е ужасен. Вземете този, който продаваха виваком за СГС3. Стабилен и надежден, не се клати. Писал съм за него и в раздела за СГН3.

[Изображение: images?q=tbn:ANd9GcQpGJ4GBc8gfB73y3dLq9f...7rc-FJCKSt]
[Изображение: images?q=tbn:ANd9GcShSmg-nvcj8sBvbj8PaYz...vFCz-RxuDA]
Този става за Note 2 тествано, става и за 4-ка. Вакуумчето е супер - нито веднъж не се е отлепило. Става също и за Garmin Nuvi.
Къде може да се намери?

HTC Touch HD > Galaxy S2 >  Galaxy Note 4 > Galaxy Note 8 > Galaxy Note 10+ > Galaxy S22 Ultra
Цитирай

Най евтинко - в магазините на виваком с карта за лоялен клиент. Ако успееш да намериш, защото се купуват като топъл хляб, и има защо. Даже са пуснали и други цветове, много приятни. Стойката наистина е невероятна.
Цитирай

stamo1911 написа:Днес си взех "PURO" от Технополис, перфектно ляга, 17,90 за разлика от cellular line, което е гел и е лигаво и изметнато... На цена 34.90...
Би ли постнал някоя снимка?

Samsung Galaxy Note 4 Stock
Цитирай

Node написа:А някой може ли да ми предложи калъф като този: http://www.samsung.com/uk/consumer/mobil...N910BCEGWW, но с повече отвори (поне 2-3) ?

Има такъв в Продавалникът , мисля че беше към 25 лева

  iPhone 13 pro 256GB , Samsung Note 20 Ultra ,Samsung Note 10 +, Samsung S10+,Samsung S9 + ,Samsung Note 5,Samsung Galaxy note 2 ,Note 3, Note 4/Samsung Galaxy S2, S4, S5, S6/ Samsung Galaxy A3 2016/ Samsung Galaxy J5 2015, 2106/Htc desire X , One X,  One M7 ,Desire 816/ Sony Xperia Tipo , Z, Z1/ Zte Blade 2/ Lg G2 , G3, G3s Leon/.



Цитирай

fonny написа:
vladdark написа:Този е ужасен. Вземете този, който продаваха виваком за СГС3. Стабилен и надежден, не се клати. Писал съм за него и в раздела за СГН3.

[Изображение: images?q=tbn:ANd9GcQpGJ4GBc8gfB73y3dLq9f...7rc-FJCKSt]
[Изображение: images?q=tbn:ANd9GcShSmg-nvcj8sBvbj8PaYz...vFCz-RxuDA]
Този става за Note 2 тествано, става и за 4-ка. Вакуумчето е супер - нито веднъж не се е отлепило. Става също и за Garmin Nuvi.

Ползвам такава стойка от 3-4 години и мога да
потвърдя, че е най-добрата на пазара. Механизма
за отваряне и затваряне не е мръднал при ежедневно
ползване за същото време.

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Koлеги, преди седмица си взех оригиналният S-View от Мтел, но още на третия ден се появиха няколко микро пукнатинки в сгъвката на калъфчето. Днес вече са ясно видими и по-лошото е, че при изцяло отворено - завъртяно капаче, тези цепнатини се разширяват и ръбчетата им ми бодат дланта Sad

Някой има ли същия проблем? Тези дни, ще ходя да ми го сменят, но ако и новия се нацепи... а иначе съм много доволен, моя е модела с прозорче и не ми се налага да го отварям за да водя разговори Smile
Цитирай

На моя S-View няма никакви пукнатини, току що го опипах. Нито вътре, нито отвън. Ползвам го 3 седмици и много често го прегъвам на 180 гр. Тичай да го сменяш.
Между другото сега видях, че има знаци "+" и "-" над съответните бутони отдолу :-)

Samsung Galaxy Note8 SM-N950F/DS  Android 7.1.1, N950FXXU1AQI1  No Root • MTel 

Понякога печелим, понякога се учим.
Цитирай

Gri написа:На моя S-View няма никакви пукнатини, току що го опипах. Нито вътре, нито отвън. Ползвам го 3 седмици и много често го прегъвам на 180 гр. Тичай да го сменяш.
Между другото сега видях, че има знаци "+" и "-" над съответните бутони отдолу :-)

Супер Smile

На моя са на самата сгъвка в близост до шева. Личат си само като го отворя на 180 гр.
Цитирай

choh написа:Koлеги, преди седмица си взех оригиналният S-View от Мтел, но още на третия ден се появиха няколко микро пукнатинки в сгъвката на калъфчето. Днес вече са ясно видими и по-лошото е, че при изцяло отворено - завъртяно капаче, тези цепнатини се разширяват и ръбчетата им ми бодат дланта Sad

Някой има ли същия проблем? Тези дни, ще ходя да ми го сменят, но ако и новия се нацепи... а иначе съм много доволен, моя е модела с прозорче и не ми се налага да го отварям за да водя разговори Smile

И аз съм с такъв от 1 месец и нямам никакви проблеми.

Samsung Galaxy S20+ 128GB, Cosmic Gray
Цитирай

doktorra написа:
fonny написа:
vladdark написа:Този е ужасен. Вземете този, който продаваха виваком за СГС3. Стабилен и надежден, не се клати. Писал съм за него и в раздела за СГН3.

[Изображение: images?q=tbn:ANd9GcQpGJ4GBc8gfB73y3dLq9f...7rc-FJCKSt]
[Изображение: images?q=tbn:ANd9GcShSmg-nvcj8sBvbj8PaYz...vFCz-RxuDA]
Този става за Note 2 тествано, става и за 4-ка. Вакуумчето е супер - нито веднъж не се е отлепило. Става също и за Garmin Nuvi.

Ползвам такава стойка от 3-4 години и мога да
потвърдя, че е най-добрата на пазара. Механизма
за отваряне и затваряне не е мръднал при ежедневно
ползване за същото време.

Във Виваком не можах да я намеря, но днес си я купих от Технополис. Изобщо не се замислих след толкова положитилни отзиви тук.

Весели празници на всички! :cheers:

Samsung Galaxy Note IV
Цитирай

Моделът, който предлагат в Техномаркет, Технополис и еМаг е EE-V200SABEGWW. В първите две вериги цената е 39лв, а в еМаг е на промоция - 35лв.

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


Цитирай

Да се вмъкна :-)
Моята я поръчах вчера от еМаг, 35лв. Иначе е 45, но е на "промоция". Моделът е EE-V200SABEGWW. Моля тези, които я притежават вече да потвърдят, защото има и една друга EE-V100...

Samsung Galaxy Note8 SM-N950F/DS  Android 7.1.1, N950FXXU1AQI1  No Root • MTel 

Понякога печелим, понякога се учим.
Цитирай

gog написа:На каква цена го взехте от Технополис, и ако може да пуснете линк към продукта?

Взех го за 39лв. от мол Сердика (на Ситняково).

Samsung Galaxy Note IV
Цитирай

Тази стойка няма никакви проблеми с ползването за ноут 4 така ли?

Samsung Galaxy S20+ 128GB, Cosmic Gray
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 18 гост(и)