Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

нова системна актуализация на Huawei p 7

(2015-04-30, 12:01:15)litmos написа:  Локална актуализация но през мобилна дата пробвай

Не става нищо, нито през мобилен нет, нито през WiFi. Дава, че не са налични актуализации. Предполагам ще трябва ръчно да му слагам ром, но не знам как се водят българските и дали въобще има български ромове или такива за България.

П.П. Мисля, че би било добре да се направи една стикната тема за флаш на модела. Както има за другите производители, предполагам, ще е полезно за начинаещите.

Never Settle 7T Pro
Цитирай
Аксесоари

Здравейте, днес си пуснах системна актуализация, която ми изкачаше от много време и имам следният проблем:
Когато в галерия щракна на бутончето сподели за секунда ми дава възможностите за спиделяне, но не мога да избера, защото веднага ме прехвърля в туитър, където даже нямам акаунт, изтрит туитър, прехвърля ме директно в скайп. Как да го оправя за да мога да избера къде искам да споделя снимката.
Рових в настройките, но нищо не открих.
Благодаря предварително, ако някой може да ми помогне.
Цитирай

Инсталирах си б609 за западна Европа. За сега всичко е наред, само не мога да разбера, защо в настройки/ контрол на движенията - тази секция е празна ? При Вас така ли е ?
Цитирай

Не е има си всичко как е инсталира и да не си инсталирал 606 това е бета
Цитирай

(2015-07-06, 06:10:52)litmos написа:  Не е има си всичко как е инсталира и да не си инсталирал 606 това е бета

От немския huawei, б609 е (официалният). Инсталирах го чрез картата локално.
Цитирай

Има нова версия в621
Цитирай

За PL-10 ?
Цитирай

да но за бета тестер с андроид 5.1
Цитирай

Бях с MyRom V3.3 и след половин ден и десетки рековерита, бутове и ромове успях да го върна в тотален сток, без рут и други глупости, сега ще чакам официялната близалка.
Рома който тръгна на телефона ми е за турция и е B619
   

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)