Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Play Music вече и в България
#26

От видяното и на мен Spotify по ми харесва, а дори не си плащам за него.
Google Play Music би ми бил полезен ако на компютъра имах много музика и нямах място за нея на телефона. Тъй като това при мен не е случая не виждам много смисъл от гугълския вариант на спотифай.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
Аксесоари
#27

днес и аз го забелязах, но ми се струва че още са малко албумите и песните поне от тези стилове които слушам аз де
Цитирай
#28

yavkata90 написа:днес и аз го забелязах, но ми се струва че още са малко албумите и песните поне от тези стилове които слушам аз де
Затова дават възможност да си добавите собствената музика.
А иначе според Wikipedia имат 22 млн.песни.
Цитирай
#29

И защо ми иска карта ? Аз като нямам, как да изтегля тоя мениджър ?
Цитирай
#30

Защото е платена!
Цитирай
#31

Той пита за качването на музика, за съжаление по спомени ти трябва такава карта за да докажеш, че си от държава в която услугата е налична. (В прав текст, гугъл няма право да дава на хора от всички държави да качват песни). Остава ти или да си изкараш от временните карти от ипей* ако не се лъжа, или като мен за РД или за Коледа да си поискаш дебитна карта и в зависимост от банката може и да е на твое име. В моя случай все още е с името на баща ми, но това не е проблем. В крайна сметка една дебитна карта не струва повече от 1 лев на месец (поддръжка) и каквото си вкараш в нея си го ползвай.

*Имах превид, виртуални карти от easypay„ които са с трайност 6 месеца. Повече инфо тук: http://virtualcard.ccbank.bg/ Ако се сметне за реклама, може админите да махнете линка.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#32

Аз имам каета, по точно баща ми, играе с нея в бет 365. Просто не искам да добавям карта, за да не стане някой гаф, но щом е така ще добавя :-)
Цитирай
#33

Ами добави я и то прави фалшиво таксуване от 0,00 лв. и после ако желаеш я махни от Google Wallet и няма как да имаш проблеми.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#34

Гледам че песните могат да се слушат нещо като в превю(не цялата песен)! Това само първия месец ли е, безплатно ли е, това винаги ли го има или има някакво ограничение?
Цитирай
#35

Винаги можеш да слушаш превюта, а може и да сподели песен в гугъл+, където всеки може да я изслуша по веднъж там (цялата).

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#36

naskox написа:Винаги можеш да слушаш превюта, а може и да сподели песен в гугъл+, където всеки може да я изслуша по веднъж там (цялата).
Това превюто е безплатно нали ? Smile
Цитирай
#37

Да бе човек, как си представяш да те таксуват за 30 секунден откъс.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#38

Днес през по-голямата част от деня използвах Google Play Music и засега май май си оставам със Spotify. Нещо не мога да свикна с подредбата на Google Play Music. Днес се опитах да си пусна само песни на Eminem и докато успея да пусна само негови песни, а не смесени с песни на стотици други изпълнители ми отне 5 минути, докато със Spotify това отнема максимум 30 секунди. Може и да не е чак толкова лошо, но аз не мога да свикна. Също така не открих как да пусна всички песни на един единствен изпълнител на веднъж, а не да пускам отделно всеки албум.

D_coffee
Цитирай
#39

Като цъкнеш на изпълнителя горе в дясно има иконки за радио и шифтле от там .
Цитирай
#40

Да, поприцнип старите хора биха казали има ли желание има и начин. Но попринцип си прав, разликата в дизайна и работата е огромна, но ако ги ползваш заедно и постепенно спираш едната се получава успешно. В крайна сметка всеки си избира сам. Определено Спотифай е пионера тук.

ПС: Подшушват ме, че братята македонци са в процес на отключване на филмите (без сериалите) така че се ослушвайте. Определено има експанзия на гугъл плей. Очаквам и за книги скоро. Дали ще ни огрее нас само гугъл знае. Прекалено хубаво ще е за да е истина. Big Grin

пс2: Официално го издухахме за филмите на тази партида, за малта, босна и македония вчера музика, днес филми..

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#41

Най-бързо е като кажеш: "Okay google, play Eminem" Confusedtupid: .
Цитирай
#42

Както са почнали от Гугъл имам чувството, че до 1-2 седмици и ние ще се радваме на Google Play Movies. Няма да се учудя, ако утре в Google Play ми цъфне и Movies. Big Grin

D_coffee
Цитирай
#43

Не, филмите ги изпуснахме(не са се разбрали с гугъл). Половината държави, които вчера отключиха музиката днес им отключват филмите. Сега да видим ако има експанзия на книгите дали ще ни огрее...

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#44

Кой не се е разбрал с Гугъл ? Нещо ми убягва. Гледам, че ми иска дебитна карта за да можело да има запаметена разплащателна система. Епа ако някой утре ми открадне acc-to ко праим Big Grin

hTC One М9
Цитирай
#45

naskox написа:Не, филмите ги изпуснахме(не са се разбрали с гугъл). Половината държави, които вчера отключиха музиката днес им отключват филмите. Сега да видим ако има експанзия на книгите дали ще ни огрее...
Мен филмите много не ме вълнуват, но нищо не пречи да си ги имам. И аз имам интерес към книгите. И списания не бих отказал.

....нещо много се размечтах. Big Grin

D_coffee
Цитирай
#46

Филмите в Movies ги дават на рента ( поднаем за едно изглеждане ), SD ( standart definition ) покупка и HD ( High Definition ) покупка ама не за всички устройства става да се купят в HD Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#47

аз го прочетох твоя анализ (благодаря за усилието). И не видях нещо което мен да ме грабне. Затова попитах за нещо което ти евентуално да си пропуснал като предимство.
Цитирай
#48

Извинявайте за тъпия въпрос, но не мога да разбера нещо. Преди година и нещо с някакъв трик - имаше тема по въпроса във форума, но сега не я намирам - влязох в Гугъл Плей Мюзик и си качих музиката там. До днес си я слушах само нея, без да имам достъп до платените неща там. Днес вече имам пълен достъп - купих си го както се казва за 8 лв. на месец. Е, тук сега ми е въпроса - какво ми дава този достъп и трябва ли да купувам песни и/или албуми допълнително?

Nokia 7.1, Андроид 10
Цитирай
#49

Твоята музика си остава твоя музика. С месечния абонамент получаваш достъп до пълният каталог от музика (22 млн. песни) без да плащаш нищо допълнително. И независимо че можеш да я ползваш и офлайн, тоест да я записваш на телефона, тя никога не става твоя освен ако не искаш да си купиш конкретна песен или албум. Спреш ли абонамента, спираш достъпът до каталога.
Цитирай
#50

bse07 написа:Твоята музика си остава твоя музика. С месечния абонамент получаваш достъп до пълният каталог от музика (22 млн. песни) без да плащаш нищо допълнително. И независимо че можеш да я ползваш и офлайн, тоест да я записваш на телефона, тя никога не става твоя освен ако не искаш да си купиш конкретна песен или албум. Спреш ли абонамента, спираш достъпът до каталога.

Стана ми ясно. Благодаря за точното обяснение.

Nokia 7.1, Андроид 10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)