Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Има ли или няма проблеми в G3
#26

vladi1 написа:Всъщност пробвайте на някой цветен фон да натиснете екрана точно по средата и не говоря за силен ами с една идея по-силно отколкото докосвате екрана при работа. При мен се появяват вълнички и мисля че е проблем.

И аз имам същият проблем.
Цитирай
Аксесоари
#27

Аз също имам този проблем при докосване малко по силно на черен фон се появяват бели петна
Цитирай
#28

Не е толкова фатално ама много ме дразни.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#29

Аз като натискам дисплея на Iphone 6 пак се получават тези петна според мен си е абсолютно нормално това........
Цитирай
#30

Това е нормално при положение, че G3 е ZeroGap, т.е. дисплеят е залепен за дигитайзера. Няма въздух, който да пречи и натиска достига до самия дисплей. Пробвайте същото на монитора си вкъщи, ако е течнокристален. Ще видите подобно нещо. Всъщност за какво ви е въобще да натискате при положение, че дисплеят е капацитивен и отчита докосване на пръст, а не натиск.
Цитирай
#31

аз имам проблем един път се изключи един час немога да го оправя вадя батерията включвам и изгася (без да я извадя не се включва)но накрая се оправи сам след няколко дни пак се изкл но се оправи след първото включване . Лошото е че не го прави постоянно и няма как да го видят когато го закарам с гаранцията.
Цитирай
#32

Не е нормално при съвсем лек натиск(нормална употреба) да се появяват тези петна.Сега проверих всички апарати в къщи.От един 6 ",2 по 5,5 " 2 по5" и един4,7инча нито един няма този ефект.Спомням си ,че единственият телефон на който съм забелязвал такова нещо беше един OneX,на който в последствие се появиха жълти петна и се наложи да го сменят гаранционно.Интересното е че петната се появиха там където се появяваше този ефект при съвсем лек натиск.Жълти петна има и при някои броойки от Г2,така ,че не е изключено и тук да има нещо такова.
Цитирай
#33

За сега не съм чувал за жълти петна при Г3,а иначе на моя при лек натиск няма такова нещо,да не би самия твоя телефон да е с дефект.

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай
#34

LG се стремят телефоните им да имат всичко ,което му трябва на потребителя.В този ред на мисли и на базата на мощния хардуер ,започват да блъскат приложения- кои полезни ,кои по-малко полезни ,но в крайна сметка да има за всекиго по нещо.Разбира се в началото телефоните са им натоварено ,като чужди магарета ,които едвам дърпат каруцата,но с времето (актуализациите) всичко си идва на мястото,като издръжливост на батерията,бързина на камерата ,редуциране на лага до минимум там където го има.
Моя телефон ,които е модел на повече от година - смело мога да твърдя ,че е много добре оптимизиран и няма на къде повече,но всяка актуализация ме убеждава в противното.

Note 10+
Цитирай
#35

Вече има G3 с жълти петна, честито.
Жълтото петно се увеличи спрямо миналата седмица.
Увеличава се вертикално от горе надолу в лявата страна на дисплея.
Ще ходи на ремонт в Мтел и най-вероятно повече никога няма да направя компромис с марката.

Поздрави.
Цитирай
#36

Offtopic И коя е марката с която не се прави компромис?

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#37

А някой знае защо като свалям снимки или картинки от интернет на телефона не ми ги чете? В някакъв формат png са и ми ги показва като оранжево квадратче с плюс в средата. Трябва ли ми някаква програма ,която да ги разчита? И ако е така имате ли идея коя програма да търся?
Цитирай
#38

mishel7 написа:А някой знае защо като свалям снимки или картинки от интернет на телефона не ми ги чете? В някакъв формат png са и ми ги показва като оранжево квадратче с плюс в средата. Трябва ли ми някаква програма ,която да ги разчита? И ако е така имате ли идея коя програма да търся?
Как ги сваляш и с кой браузър?Или не ги сваляш коректно или е от самия браузер.Не ти трябва програма допълнителна за снимки,достатъчно интелигентен е андроид. Smile

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай
#39

А някой да е имал случайни изключвания или рестарти, че чета в xda че доста се оплакват от този проблем и най често се случва с 32 гигабайтовите версии, но и при 16 гб се среща.

HTC Desire HD > SGS 2
Вече с LG G3 32gb. Titan
Цитирай
#40

Нямал съм произволни рестарти.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#41

Politican, ползвам интернет браузъра и натискам и задържам върху снимката/картинката и после избирам запази изображение. И не се получава.Така ставаше на предишния ми телефон Sony ericsson и реших , че и на този е така.Очевадно не е. Какво трябва да направя тогава , за да се получи?
Цитирай
#42

mishel7 написа:Politican, ползвам интернет браузъра и натискам и задържам върху снимката/картинката и после избирам запази изображение. И не се получава.Така ставаше на предишния ми телефон Sony ericsson и реших , че и на този е така.Очевадно не е. Какво трябва да направя тогава , за да се получи?
Ами така се запазва,значи явно има някакъв бъг,като за начало трябва да пробваш с хард резет на телефона,ако не се оправи ще се наложи да го флашнеш с нов андроид на чисто,друго не ми идва на идея,за пръв път чувам подобен проблем.

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай
#43

Съвсем нов проблем се появи при мен и нямам представа от къде може да е... когато набера някого телефона се чуди 1 минута какво да прави, след това 70 % от случайте не ме чуват или аз тях. Със сигурност не е от слушалката защото тя си работи изправно , а и телефона е само на 3 дни. Всичко останало е чудесно и откровенно съм влюбен в дизайна и функционалноста на телефона но не мога да го почувствам като солидна здрава машина а и тези проблеми още в началото не би трябвало да са присъщи за един флагман. Можете да ударите по едно рамо ако имате идея от какво може да е и поздрави. Huh
Едит: Проблема се оправи след хард ресет и сега вече работи смуут и без проблеми :facepalm:

LG Optimus Black p970 - White > Samsung Galaxy S II 16 GB- White > Samsung Galaxy S II 16 GB - White Again > LG G3 16 GB - Titanium Black
Цитирай
#44

Politican, сега ако ми обясниши на чист български език какво е хард резет и флашнеш ще ти бъда безкрайно благодарна! И къде трябва да ги търся тези "функции"?
Цитирай
#45

Имам този телефон от 5 месеца, проблеми НИКАКВИ. Нито жълти петна, нито лаг, нито рестартиране - нищо, за това време. Единствено се получи спукване отдолу, което е описано, но явно е станало след изпускане от моя страна. Що се касае до компромиси и МАРКА, LG е само за ценители на изкуството. Останалите преспокойно може да се насочат към S5 или Iphone.
Цитирай
#46

За съжаление проблема с пукнатините се е появил и при някои от вас. До колкото четох в нета това това било проблем на първите бройки, като в телефоните, произведени след август проблема бил разрешен. Та въпроса ми е, има ли начин да разбера кога е произведен телефона, докато го купувам ( в смисъл дали пише някъде дата на кутията, гаранционна карта или нещо подобно.)
Цитирай
#47

Инсталираш си на друг смартфон приложението LG Phone From, като въведеш в приложението IMEI номера на телефона и натиснеш Get production information ще ти изкара цялата информация за телефона. На теб ти трябва Production date.
Естествено трябва да имаш интернет на телефона.
edit: М-ду другото благодаря за информацията, защото мисля утре и аз да ходя да го взема!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#48

Моя е 21.08.2014г.,какво значи първите бройки?Да очаквам ли и аз проблема?За сега няма нищо.

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай
#49

По-скоро под първи бройки имат предвид тези произведени през юни-юли. В интерес на истината с течение на времето оплакванията намаляват много, така че предполагам има нещо вярно в това.

Ето тук може да хвърлиш око на цялата дискусия.
http://forum.xda-developers.com/tmobile-...s-t2857277
Цитирай
#50

alexander007 написа:По-скоро под първи бройки имат предвид тези произведени през юни-юли. В интерес на истината с течение на времето оплакванията намаляват много, така че предполагам има нещо вярно в това.

Ето тук може да хвърлиш око на цялата дискусия.
http://forum.xda-developers.com/tmobile-...s-t2857277

Основно при белите! Явно при тях е друга пластмасата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)