Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Има ли или няма проблеми в G3
#51

Здравейте колеги!!! Led notification-a работи ли ви добре,четох някъде че на някои телефона въобще нямат,има дупка..
Цитирай
Аксесоари
#52

:wall: :wall: :wall:
Нямат ли

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#53

Ако е пуснат тихия режим (опцията да не те тормози телефона в определен часови интервал) лед известията не работят. И аз се дзверих много една вечер след 23:00 (от тогава ми почва тихия режим) като цъках с вграденото дистанционно и не премигваше синята лампичка. Дори като се зареждаше не светеше нищо. Като го спрях всичко светна Smile

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#54

Пак друго въпросче ще питам,понеже съм навит (като змия в кошница) да си купя тоя модел..Как върви батерията,издържа ли 1 ден поне с пуснат wifi,мобилен нет, и т.н.
Цитирай
#55

Моя е златен, имам пукнатини по корпуса. И отгоре и отдолу. Моя е точно един от първите 2014/05/26
26ти Май Smile

Ибаси Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#56

Колега да не са се получили от изпускане ? Защото и моя е един от първите произведени беше към 5-7 юни .
Цитирай
#57

Телефона не е падал сериозно. Първо се появиха пукнатините отгоре. Викам си, може би от напрежението на тънките рамки. Мина време, четох за пукнатините, и гледам отдолу и там я има...
Да правя снимки?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#58

Моят е от 8 юли, няма никакъв проблем. Мои познати имат почти от същото време закупени, при тях също няма проблем. Всичките са Титан.
Цитирай
#59

Здравейте и от мен, и при мен се появиха пукнатини отдолу при микрофона.... Предполагам, че гаранцията не важи за това или не съм прав?
Наистина очаквах повече от този висок клас телефон!
Цитирай
#60

Гласувах с: Да - друг проблем
Проблема ми е, че някак си задния капак е доста лабав и при усукване скърца, при стискане с дланта на двете страни също. Батерията пък не се захваща от двете зъбчета в долния край добре и се навдига. При махнат заден капак и усукване на апарата се вижда как се мести и навдига долния край. Този проблем го реших като залепих три пласта хартиени тиксо в долния край на батерията, за да може капака да я притиска. Като е махнат задния капак няма никакво скърцане. Мой приятел си купи два дена след мен абсолутно същия и при него няма такъв проблем. Явно аз съм карък :angry:

edit: Всъщност пластовете тиксо бяка четири, капака не се е затварял добре и затова е скърцал. Махнах единия пласт и сега нито батерията се мести, нито скърца. Ще преживея някак си тиксото.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#61

Да нее няква реплика даса ти пробутали.при. моя няма никви такива нещаа.

Huawei p30 pro
Цитирай
#62

vargala81 написа:Гласувах с: Да - друг проблем
Проблема ми е, че някак си задния капак е доста лабав и при усукване скърца, при стискане с дланта на двете страни също. Батерията пък не се захваща от двете зъбчета в долния край добре и се навдига. При махнат заден капак и усукване на апарата се вижда как се мести и навдига долния край. Този проблем го реших като залепих три пласта хартиени тиксо в долния край на батерията, за да може капака да я притиска. Като е махнат задния капак няма никакво скърцане. Мой приятел си купи два дена след мен абсолутно същия и при него няма такъв проблем. Явно аз съм карък :angry:

edit: Всъщност пластовете тиксо бяка четири, капака не се е затварял добре и затова е скърцал. Махнах единия пласт и сега нито батерията се мести, нито скърца. Ще преживея някак си тиксото.

Явно си имал лошия късмет да попаднеш на лоша сглобка. Моя няма никакво скърцане нито при стискане нито при усукване. И батерията ляга идеално на мястото си.

LG V30
Цитирай
#63

turboie написа:Да нее няква реплика даса ти пробутали.при. моя няма никви такива нещаа.
Проверил съм го, а и няма как в Теленор да продават реплики.
Явно защото е правен в петък и поточната линия се е скапала в края на седмицата Tooth или работниците са бързали да преключат последния работен ден. Може и в самата батерия да е проблема, тях май ги правят в Китай.
[Изображение: mPj0W7E.jpg]
Като го усуквам с махнат капак се вижда как батерията в долния десен край се навдига, това се усеща и при затворен капак и много дразни. Сега с трите пласта хартиено тиксо стана добре, вече не скърца и не се мести батерията.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#64

vargala81 написа:
turboie написа:Да нее няква реплика даса ти пробутали.при. моя няма никви такива нещаа.
Проверил съм го, а и няма как в Теленор да продават реплики.
Явно защото е правен в петък и поточната линия се е скапала в края на седмицата Tooth или работниците са бързали да преключат последния работен ден. Може и в самата батерия да е проблема, тях май ги правят в Китай.
[
Като го усуквам с махнат капак се вижда как батерията в долния десен край се навдига, това се усеща и при затворен капак и много дразни. Сега с трите пласта хартиено тиксо стана добре, вече не скърца и не се мести батерията.

Offtopic Колега, скрий си имея на снимката. Не е добре да го показваш така. В един друг под форум се коментираше че има хора които могат и знаят как да навредят на собственика ( устройството ) ако разполагат с този номер.

LG V30
Цитирай
#65

vargala81 написа:Като го усуквам с махнат капак се вижда как батерията в долния десен край се навдига, това се усеща и при затворен капак и много дразни. Сега с трите пласта хартиено тиксо стана добре, вече не скърца и не се мести батерията.

Offtopic Е добре де да те пита човек защо ти е нужно да го "усукваш", друга работа нямаш ли си и се занимаваш с несвойствени работи Wink (Майтап де). Радвай се на телефона и не се занимавай с подобни гимнастики, иначе аз нямам подобни проблеми или като се замисля не съм се сетил да го "усуквам", "тиксо" и какво ли още ще се сетиш Christmas

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#66

^ Ами то се усещаше някакво разместване по време на игра на FIFA 15, когато се ядосам и взема да натискам по-силно бутона за шут. Викам си - какво става тук, лайстната ли се размества, екрана ли?!? И взех да търся кое е, за това го усуквах. Е, не силно де, знам, че не се угъва като LG G Flex Tooth Като махнах капака, видях, че батерията се размества. Затворих капака без батерията и нямаше скърцания, размествания и подобни. Сега вече не го усуквам, че ще взема да си остана без G3 Tooth


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#67

Кой е официялният сервиз на lg?

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#68

Твоя е купен от мтел би трябвало там да ти го оправят ако му има нещо.
За официален сервиз и аз не знам кое е.
Цитирай
#69

Мост компютърс трябва да е


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#70

Знам ама не ми се носи в мтел а направо там където ще го изпратят защото е много мудна организацията

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#71

Колеги да не пускам нова тема пиша тук, от къде мога да намеря апк-то на приложението за дистанционно ,оригиналното което е? И дали ще стане за друга марка телефон?
Цитирай
#72

Приложението може да го свалиш от някой custom ром от хда или от твоя телефон( може да ти трябва руут обаче).
За това дали ще работи на друг телефон, не вярвам. До колкото съм запознат, Lg ползват тяхно си api за контактуване и задаване на команди към диода, което няма да работи на друг телефон. Ако си опитвал други приложения от маркета за тази работа, сигурно си забелязал, че само едно, две от тях имат beta поддръжка за lg и работят много зле. Нищо не пречи да опиташ, но не очаквай нищо.

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
#73

Току що пробвах да го инсталирам ,но да не става. Много ми харесва че може да се настроят почти всички цифрови приемници,а това на самсунг е доста зле .
Цитирай
#74

Здравейте, имам досаден проблем с повикванията. Много често хора търсещи ме, ми казват, че при набиране се включва оператор с известието "Абонат с такъв номер не съществува". Дали е възможно проблема да е от СИМ картата или е отфърмуера (20Н) защото не се сещам да ми го е правило с KitKat-a.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#75

Колега да не би да си активирал пренасочванията? Аз преди време си бях активирал пренасочванията към несъществуващ номер и казваше същото на тези,които ми звъняха. Бях го направил и когато затворя да пренасочва към даден номер-именно към този несъществуващия


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)