Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Има ли или няма проблеми в G3
#76

Сутринта, така се случи, че ми се наложи да се набера от друг телефон и два пъти ми каза "Абонат с такъв номер не съществува" на момента го рестартирах и се оправи, което ме води към мисълта че не е от пренасочване, но аз ще проверя все пак. Имало е случаи по 10-тина пъти е казвало на търсещи ме това с-ние. Най лесното е да се върна на КитКат за проба, но като гледам друг не се е оплакал по форума. Мисля на първо време да сменя сим-картата  Huh .

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
Аксесоари
#77

(2015-02-23, 15:48:10)simeonov_74 написа:  Сутринта, така се случи, че ми се наложи да се набера от друг телефон и два пъти ми каза "Абонат с такъв номер не съществува" на момента го рестартирах и се оправи, което ме води към мисълта че не е от пренасочване, но аз ще проверя все пак. Имало е случаи по 10-тина пъти е казвало на търсещи ме това с-ние. Най лесното е да се върна на КитКат за проба, но като гледам друг не се е оплакал по форума. Мисля на първо време да сменя сим-картата  Huh .

Аз нямам такъв проблем с 20Н съм унгарската версия. Ако искаш върни фабрични настройки като начало. След това ако няма резултат флашвай отново софта. Не съм чел някой в хда да се оплаква от подобен проблем. На първо време архивиране и нулиране виж за 1-2 дни как ще е. Аз след като флашнах 20Н имах проблем с бързо падане на батерията и force close на някой приложения . След фабрични се оправи проблема . Ако искаш да провериш дали е от картата сложи я на друг телефон и виж дали и там ще се случи същото.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#78

Всъщност сега взех, че се обадих на 123 и те ми казаха, че съм задал несъществуващ номер (на жена ми без последната цифра), когато е "Недостижим" и може би проблема ми е от там. Не зная след префлаш на РОМ този несъществуващ номер остава ли като зададен когато е "Недостижим" и не се ли нулира тази настройка? Сега го премахнах и ще го наблюдавам да видя дали е от него.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#79

(2015-02-23, 16:25:23)simeonov_74 написа:  Всъщност сега взех, че се обадих на 123 и те ми казаха, че съм задал несъществуващ номер (на жена ми без последната цифра), когато е "Недостижим" и може би проблема ми е от там. Не зная след префлаш на РОМ този несъществуващ номер остава ли като зададен когато е "Недостижим" и не се ли нулира тази настройка? Сега го премахнах и ще го наблюдавам да видя дали е от него.
От там ще да е проблема,колега. Виж сега няколко дни как е положението и пиши дали се е оправило окончателно.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#80

Работи перфектно ?. Нямам нито един от изброените проблеми.Незнам какво правите на телефоните си.Явно има значение откъде е закупен.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#81

Не знам дали тук е мястото, но да попитам. 4G - то при нас как излиза смисъл H+ ли е или е само H. Говорим за D855.

LG G3 16gb.
Цитирай
#82

(2015-02-23, 22:25:13)bogi98 написа:  Не знам дали тук е мястото, но да попитам. 4G - то при нас как излиза смисъл H+ ли е или е само H. Говорим за D855.

На кой оператор си, че искаш да ти излезе 4G..? Иначе с H+ си на 3G. Smile

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#83

(2015-02-24, 08:32:26)batproho написа:  
(2015-02-23, 22:25:13)bogi98 написа:  Не знам дали тук е мястото, но да попитам. 4G - то при нас как излиза смисъл H+ ли е или е само H. Говорим за D855.

На кой оператор си, че искаш да ти излезе 4G..? Иначе с H+ си на 3G. Smile

На Мтел съм.

LG G3 16gb.
Цитирай
#84

(2015-02-24, 08:39:48)bogi98 написа:  
(2015-02-24, 08:32:26)batproho написа:  
(2015-02-23, 22:25:13)bogi98 написа:  Не знам дали тук е мястото, но да попитам. 4G - то при нас как излиза смисъл H+ ли е или е само H. Говорим за D855.

На кой оператор си, че искаш да ти излезе 4G..? Иначе с H+ си на 3G. Smile

На Мтел съм.

Аз също. Wink Наслаждаваш се на иконата H+ докато някой слънчев ден ни огрее работещо 4G (в момента е само тестово на М-тел).

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#85

4G си го показва като 4G в статус бара.
Аз ползвам 4G, ама в Австралия.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#86

(2015-02-24, 08:47:01)batproho написа:  
(2015-02-24, 08:39:48)bogi98 написа:  
(2015-02-24, 08:32:26)batproho написа:  
(2015-02-23, 22:25:13)bogi98 написа:  Не знам дали тук е мястото, но да попитам. 4G - то при нас как излиза смисъл H+ ли е или е само H. Говорим за D855.

На кой оператор си, че искаш да ти излезе 4G..? Иначе с H+ си на 3G. Smile

На Мтел съм.

Аз също. Wink Наслаждаваш се на иконата H+ докато някой слънчев ден ни огрее работещо 4G (в момента е само тестово на М-тел).

Аз и H+ още не съм виждал.  Big Grin

LG G3 16gb.
Цитирай
#87

(2015-02-24, 09:23:55)bogi98 написа:  
(2015-02-24, 08:47:01)batproho написа:  
(2015-02-24, 08:39:48)bogi98 написа:  
(2015-02-24, 08:32:26)batproho написа:  
(2015-02-23, 22:25:13)bogi98 написа:  Не знам дали тук е мястото, но да попитам. 4G - то при нас как излиза смисъл H+ ли е или е само H. Говорим за D855.

На кой оператор си, че искаш да ти излезе 4G..? Иначе с H+ си на 3G. Smile

На Мтел съм.

Аз също. Wink Наслаждаваш се на иконата H+ докато някой слънчев ден ни огрее работещо 4G (в момента е само тестово на М-тел).

Аз и H+ още не съм виждал.  Big Grin

Където е Н, там е и Н+. В случая разлика в типа на мрежата няма. За пример с 4.4.2 ми е показва Н, с 5.0 ми показва Н+...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#88

(2014-11-10, 01:37:05)ИванМатин написа:  Аз гласувам за Пукнатините, защото аз си е я имам Smile точно до IR порт.
Ама то пластмаса, какво да очакваш. Толкова збита зглобка, всичко под-напражение и явно пука на определено време Smile
Друг проблем който аз имам е с отключването... Мисля че сензора нещо се базика с мен...

Друго аз нямам

Здравейте приятели,

Не съм редовен в писането, но чета повече в този сайт. Отскоро ми се появи един неприятен проблем. Появи ми се отстрани до рамката тънко - жълто петно на дисплея. Първо помислих, че е от лепилото и го прекарах през UV лампа. Ефект никакъв. А и ако беше от лепилото, щеше да се появи още в началото на покупката. Явно дисплея е за смяна гаранционно, но можете ли да ми кажете, къде да отида точно да го дам, защото не ми се занимава с Виваком. Интересува ме, кой е сервиза за LG? Мост Компютъс ли са?
Извинявам се ако има тема за този проблем, но не я открих с търсачката и за това пиша тук!

Хубав ден от мен на всички!

Samsung Galaxy S9+ Duos (64+128GB)
iPad (2017) 128GB WiFi only
Цитирай
#89

Да, Мост Компютърс е. Направо го носи там.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#90

Изобщо не го носи във вива. Лг имат големи проблеми с тях и гаранционното обслужване. Направо Мост с гаранцията.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#91

Аз искам да попитам има ли някой от вас проблеми с дисплея ? Януари си купих телефона и беше голяма радост но след месец се появи едно петно на горния десен ъгъл на телефона. Петното расте с всеки изминал ден и сега е до средата . Може ли някой да помогне с малко отговори и съвети.
Цитирай
#92

(2015-04-06, 05:02:25)Angelov Blagovest написа:  Аз искам да попитам има ли някой от вас проблеми с дисплея ? Януари си купих телефона и беше голяма радост но след месец се появи едно петно на горния десен ъгъл на телефона. Петното расте с всеки изминал ден и сега е до средата . Може ли някой да помогне с малко отговори и съвети.

За жълто петно, ли става въпрос..?

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#93

(2015-04-06, 05:02:25)Angelov Blagovest написа:  Аз искам да попитам има ли някой от вас проблеми с дисплея ? Януари си купих телефона и беше голяма радост но след месец се появи едно петно на горния десен ъгъл на телефона. Петното расте с всеки изминал ден и сега е до средата . Може ли някой да помогне с малко отговори и съвети.
Най-вероятно имаш предвид жълто петно!? Имаме няколко регистрирани случая в нашия раздел. Петното с времето ще увеличава, така че го носи в сервиза. Добрата новина, е че гаранцията го покрива.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#94

Както при ЛГ 2, така и сега при ЛГ 3 случаите със жълтите петна пропорционално на времето ще растат. По всичко личи, че от ЛГ са си питали ушите и не са отстранили проблема при ЛГ Г3.
Цитирай
#95

По-важно е колега да каже как и кога се е появило това петно?Играе ли тежки игри,който биха нагряли доста телефона?
То е ясно ,че това е може би причината за появата на тези жълти перна ,но нека все пак каже дали при него се получило по този начин.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#96

Според мен температурата е виновник за тези петна но не директно защото ако е така жълтите петна трябва да се проектират винаги на дисплея точно където е процесора на телефона, а на практика точно там много рядко се появяват. Това ме навежда на мисълта, че поради неравномерното нагряване и последващите изстивания на повърхността на дисплея се появяват специфични срязващи напрежения в лепилото слепващо дисплея и тъчскрина на устройството, в следствие на тях в определени зони се променя структурата на лепилото и по този начин пречупва светлината на дисплея, а самото причуване го виждаме в жълт свят. Това са си мой разсъждения разбира се и не ангажирам никой с тях. Забележете, че жълтите петна се появяват обикновено по края на дисплея до самата рамка и по нейната дължина, а там са най-големите усиля в слепващият слой между дисплея и тъча. Всички сме на ясно, че при загряване материалите се разширяват и при изстиване се свиват. Всеки материал има специфичен коефициент на топлинно разширение в нашият случай имаме рамка, дисплей и тъчскрин всеки от тези материали има различен коефициент на топлинно разширение и явно усилията се преразпределят в устройството благодарение на лепилият слой.
Цитирай
#97

При G3 определено проблема не е толкова масов както при G2. В нашия форум да има 4-5-6 човека. Аз съм го купил декември, по някога го скъсвам от над 2 часа игри, процесора е стигал до 65-67° С и нямам никакви петна. Обаче, може би защото е с евтин протектор (2 бр. за 5 лв.) поиграя ли 5-10 мин. примерно на FIFA 15 и започват да се появяват мехурчета/въздух под протектора, избутвам ги с пръст и се оправя.
Колегите с жълти петна да не са пипали температурните настройки в скритото меню?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#98

(2015-04-06, 11:07:20)vargala81 написа:  При G3 определено проблема не е толкова масов както при G2. В нашия форум да има 4-5-6 човека. Аз съм го купил декември, по някога го скъсвам от над 2 часа игри, процесора е стигал до 65-67° С и нямам никакви петна. Обаче, може би защото е с евтин протектор (2 бр. за 5 лв.) поиграя ли 5-10 мин. примерно на FIFA 15 и започват да се появяват мехурчета/въздух под протектора, избутвам ги с пръст и се оправя.
Колегите с жълти петна да не са пипали температурните настройки в скритото меню?
Да в скритото меню има една настройка за температурата, която ти намаля яркостта на екрана при висока температура. Мисля, че е полезна защита особенно при натоварване с игри. Ако я махнеш нищо чудно да прегрее.
Другата защита мисля, че е за ъндъклок на чипсета, когато се повиши температурата на SoC- thermal throttling.
Ако не сте забелязали до сега, обърнете внимание колко е топъл дисплея при която и да е 3D игра. Това е нормално понеже се товари SoC-a.
Не е добре, да се махат тези защити особенно ако телефона се натоварва често с игри.
Пп. И аз съм се чудел дали махането на защитата няма общо с петната.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#99

При всички положения колкото повече градуси качва телефонът толкова повече се увеличава вероятността от поява на жълто петно. Аз лично за нищо на света не бих премахнал споменатите по-горе температурни защити. На ЛГ Г2 то ми се появи петно без да съм играл и една игра на телефонът и смея да твърдя, че не е натоварван и на 50 % от възможностите си, но стига съм писал за Г2. Сега за температурата, нали се сещате, че идва лято, а с него температурите през деня до достигат на сянкъ редовно малко над 30 Ц, което автоматично телефонът ще има температура на околната среда. Не ми се мисли в топлото време при сърфиране през 3Г в нета, 3Д игра или навигация колко градуси ще достига телефонът при всички случай ще са около и малко над 50 градуса на батерията, а на процесора не знам. Точно в този летен период предричам, че ще се увеличат случвайте на "жълтите петна" В този ред на мисли, кажете кой браузър използвате, аз ползвам Опера и съм много доволен но ми прави впечетление, че след 10 минути ръчкане значително качва градусите телефона и доста проценти от заряда ми липсват Smile.
Цитирай

ivanov_km, 4XHD с тегра 3, който е един от най горещите процесори не ми е правил повече от 45° на батерията и 72-75 на процесора. Телефона е проектиран от инженери и е предвидена защита против прегряване на определени градуси. Просто има дефектни бройки, които не издържат на предвидените градуси - това е моето мнение.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)