Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Има ли или няма проблеми в G3

Дай линк към някой клип за да видим за какво става въпрос. Да не си гледал някой Custom ROM?

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
Аксесоари

(2015-11-19, 10:46:36)Spouk93 написа:  И аз вече съм собственик на Lg D855 от около седмица. Не знам дали въпросът ми е конкретно за тази тема, защото не е някакъв сериозен проблем, но все пак ... - не мога да променям изгледа на отворените приложения, както показват в клипове по интернет с pinch in и pinch out !? А и не видях някъде да сте го дискутирали това - само при мен ли е така или просто аз не правя нещо както трябва Smile ?

Гледаш стари ревюта на киткат. 5.0 не може така.
Цитирай

А-а това е логично обяснение -да, то затова по снимките е и с различни бутони. Примерно в тази статия е обяснено как става http://www.androidcentral.com/how-change...ing-layout.
Благодаря !
Цитирай

Някой играе ли FIFA 16 ? Сече ли му ?
Цитирай

Съжалявам, ако вече е дискутирано, но не намерих отговор на загадката ми. Та дилемата е следната - не ми излизат снимките на контактите при звънене/набиране. Имам зададени снимки на контактите, виждат се снимките в "Контакти", и съм копирал и задал да показва контактите от телефона, но така и не мога да го накарам да ги показва при звънене. Телефонът е с последен ъпдейт ...
Цитирай

Ако същите контакти ги има и в SIM картата, няма да ти показва снимките.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Имах го същия проблем с показване снимките. интересното е че като ги копирам,номерата от сим-картата и задам снимка не иска да я показва при звънене/набиране, а като влезна в контактите я виждам. проблема го реших като изтрих копията, и ръчно си записах номерата в телефона. де факто гледаш как е записан номера в сим-картата и го записваш по същия начин в телефона, и в процеса на записване добавяш и снимка.
Цитирай

Това се получава винаги след фактори ресет, инсталация и преинсталация на някакъв ром. До колкото си спомям аз го решавам без изтриване и презаписване на контактите. По спомен го казвам и дано не бъркам. Копирай контактите от сим картата в телефона и задай контактте за показване "Всички контакти" и след това задай снимките към контактите. Пробвай да набереш някой номер и виж дали ще се покажат и ако се покажат тогава остави само контактите от телефона да ти се показват.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Здравейте, колеги! Искам да попитам как се държи РАМ паметта на версията с 2GB. Ако може и скрийншот ще съм много благодарен Smile

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай

Обикновено свободната рам е някъде около 350-400MB .И няма проблеми с това.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

(2015-12-12, 20:50:52)ganchev написа:  Обикновено свободната рам е някъде около 350-400MB .И няма проблеми с това.
При Android 5.0 така ли?

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай

Да .Има моменти да е около 450-550MB ,но в повечето случаи е това,което съм писал по-горе.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

(2015-12-12, 21:51:56)ganchev написа:  Да .Има моменти да е около 450-550MB ,но в повечето случаи е това,което съм писал по-горе.
Ясно. Аз съм с Нексус 5 с 6.0 и там е 800-850 МВ свободна рам. Сега мисля да мина на G3 ама все още не съм 100% решен. Благодаря за инфото Smile

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай

Стой си с нексуса ако питаш мен или за да си заслужава скока скокни на g4 Wink
Цитирай

Нексуса е безпроблемен, но камерата и звука са зле. Като софтуер няма проблем (само фенерчето понякога изгасва и екрана не светва като го махнеш от ухото). LG G3 пък има и по-добра камера и по-бърз процесор. А като темата е за проблеми, какви минуси има G3-ката?

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай

(2015-11-20, 16:21:33)Dymbo написа:  Някой играе ли FIFA 16 ? Сече ли му ?

Аз като излезна я пробвах и сече. LG G3 3RAM
Цитирай

Колега за мен телефона няма минуси...@tansityyy

        
Цитирай

Здравейте, след исталацията на ММ имам проблем с показването на снимките към контактите. Както по нагоре съм описал до сега се справях, но сега ударих греда. Има ли някой подобна дилема и как се е справил?

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Аз нямам проблем със снимките, всичките са синхронизирани в gmail

        
Цитирай

Установих, че има някаква връзка с това че ги имам запаметени на СИМ картата. Архивирах номерата в СД картата, изтрих номерата от телефона и от СИМ картата и после ги импортирах от СД картата и зададох снимки към контактите и почнаха да се появяват.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Здравейте!

Факта, че напиша "lg g3 проблеми" в гугъл, както и на английски и да попадна тук и на разни други места е породен поради факта, че в Olx е пълно с lg g3 и поради факта, че скоро идва Февруари(Mobile World Congress), цените започват да падат. Съдейки по другите смартфони, има такива, които трудно намираш толкова, често да се продават. И забелязвам, че бартерите често са за Sony Xperia Z3.
Нексуса си е нексус. Друг критерии ми е форума на xda - ако даден телефон има повече къстъм ромс, и се правят спешъл кернели за него...там съм.
Сега не става въпрос за смартфон за мен, а ще препоръчвам на приятел. LG G3 тотално отпада. Работих около месец с подобен телефон. Не съм забелязал повечето проблеми, защото малко бе в мен, но моето мнение е, че е женски телефон.
Единствения минус по външния вид е формата, без правилния кейс е супер неудобен и лесно се изпуска.

Аз съм със смартфон на 100 години (не е нексус) намерил съм идеалния ром и кернел и 4-та година съм с него.
Минуса дойде с увеличението на размера на apk-тата - Решението - разделяне на картата на партишъни и местене на апк-тата.
LG G3 ако кадърен девъл му разработи кернел и ром сигурно ще е идеалка (лошото е, че днешните xda комерсиални разработчици, които са активни са лапетии и не са на нивото от тези преди 4 5 години) Повечето станаха семейни или ги дръпнаха в големите компании.. Истината е, че има криза от към интелектуално ниво.

Плюса, които намирам е сменяемата батерия и възможност за карта памет. Но като цяло тотално се убедих, че този смартфон, не бих го препоръчал на свой близки и приятели.

SGS2 4.3.1 Slim-4.3.build2.2-1766 | SGS4 - Stock | Sony Xperia M nicki 6.0.1 Resurrection Remix | LG G Pad 8.3 - LG V500 - 6.* | Lenovo Vibe P1 Turbo -  Xiaomi Mi Max 16GB всичките си ги зареждам и ръчкам! ;]
Цитирай

Много трудно схващам смисъл в написаното от теб или просто като бързаш пропускаш букви и даже цели думи(дано е това).
Искам само да те информирам че апаратчето доста пооправиха с последния ъпдейт,който флагманите на самсунг даже още чакат.
Цитирай

Колеги,спазвайте добрия тон ,ако обичате! Всеки има право на мнение относно телефона.Дали телефона е женски или мъжки или детски ,всеки сам да си прецени за себе си.Няма нужда да се засягате .Както казах по-горе всеки има право на мнение .Колегата си е преценил за него ,че е такъв телефона - така да бъде .Моето мнение е друго и ще си го запазя за себе си.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Понеже става въпрос за мен се извинявам, макар че не мисля че съм обидил някого с коментара си. Всеки си има мнение и затова е тази тема, за да сподели всеки мнението си. И бих приел мнения от сорта, че батерията пада бързо, дисплея има ненужно голяма резолюция, че много грее и т.н., но мнение, че телефона е женски и се изпуска лесно е меко казано нелепо според мен. Толкова от мен, не искам да влизам в детски спорове и да превръщаме темата в каране.

LG G3 D855 16GB Android 6.0 Marshmellow
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)