Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 4.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android L (Lollipop 5.0.2) Официални фирмуери дискусия

Значи,вчера докато търсех да изключа една опция на брат ми на телефона,а опцията е 3 почукване на дисплея и зуумва(лг г4)и реших да видя дали и аз имам такава опция!Та влязох в  "настройки" след това "общи" и "достъпност"и там ми се видяха прекалено много опций,а нямам спомени да е имало толкова неща в това меню, а и съответно тази опция я има!!! Преди 2 дена получих ъпдейт през оператора и да не са добавили някои глезотйки или просто аз се бъркам?
Цитирай
Аксесоари

Струва ли си Близалката или да чакам 5.1 ?
Цитирай

Като цяло е по-добър. Телефона е значително по-бърз. Най-големия минус (според мен), е че развали доста качеството на снимките с камерата.

LG G2 & LG Leon ---> HUAWEI P20 Pro
Цитирай

Качеството на снимките се влошава. Батерията поне според мен държи по-малко. Общо взето след 3 месеца с Лошипоп се върнах на Киткат.

Xiaomi Mi9 T 6/64 Blue
Цитирай

Батерията как е? На киткат ме мъчи Android OS и правя само 4 часа екран , телефонът е чисто нов...
Цитирай

колеги нещо не се ли чува за нас,G3 получи маршмала,а ние?

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

А, едва ли ще има ъпдейт...Все пак, 2 години минаха, на LG G3 това ще му е последния, така че...Дано някой разработчик го портне за нашите телефони Wink

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай

Послшдното което четох е от 17.12.2015г. "Любопитното е, че още един малко изтекла информация предполага още по-стар LG флагман може да се получи удар до Android Зефир; вече доста дълго-в-зъб LG G2. По същество, G2 LG е бил забелязан в база данни за сравнителен анализ - нищо необичайно има, може съвсем основателно мислят - но изчакайте, каза влизане изброява слушалка използвате никоя друга от Android 6.0 Зефир. Бенчмаркът въпросното беше входната Geekbench, вдигна от унгарския тек новинарски сайт. Вземете това с резерва все пак, тъй като тя може да бъде фалшифицирано бенчмарк влизане."

също на доста места четох че от LG са прескочили апетита на 5.1 защото бил несигурен и поради тази причина G2 ще получи андроид 6,0 но много не ми се вярва това да стане

i8000 : i9000M : i9100 : i9300 : LG G2 : LG G4 : G955F : Note 20 Ultra 12/256GB : Galaxy S22 Ultra 12/256GB : Galaxy S23 Ultra 12/512GB
Цитирай

Официално потвърдено до момента Android 6.0 Marshmallow ще получат следните модели LG:

LG G4
LG G Flex2
LG G4 Stylo
LG G3


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

^ Източник?
Цитирай

Здравейте..
тъйкато на G2 съм още с КитКат и не знам номерацията при Лолипопа...та в тази връзка V30d Лолипоп ли е или вече е излязъл и Маршмелоул, защото на LG G2 Firmware има kdz с такъв номер...ето и линк към ромчето Smile  http://lg-phone-firmware.com/tool.php?idclick=14382

п.п. Извинявам се за офтопика... Bu разбрах, че е Лолипоп и най-вероятно няма да ни огрее Маршмелола..нямам права да изтрия поста си и моля модераторите ако имат желание да се намесят и да го делнат... Smile

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай

При Lg g2, номерацията е следната:
V10 - jellybean 4.2.2
V20 - kitkat 4.4.2
V30 - lollipop 5.0.2

Не чакайте Marshmallow, няма да ви огрее Big Grin

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай

дано поне 5.1 да пуснат,че да оправи бъговете на лолипопа
п.с. между другото доста клипчета изгледах в тубата на сравнения м/у КК и ЛП и близалката бие във всички(скорост,батерия...)

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

А дали със камерата се оправиха защото имах преди КК и снимаше супер после минах на ЛП и почна да снима малко размазано и сега имам пак нов телефон Г2 и ме е страх да се кача на по горно ниво 5.0.2
Цитирай

Същата работа си е с Lollipop . Фокусира "трудно'' . При КК снимаше по-добре като цяло телефона (лично мнение).
Цитирай

Искам да попитам само при лолипоп ли снима супер бавно!? А ако е с светкавица .. трябва да съм нафиркан,че да издържа станал пред нея..телефона от както го имам е с лолипоп и за това питам Smile

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай

Никога не съм имал проблеми с бавна снимачка при лолипоп...Но съм с Cloudy, реално не съм слагал на LG фърм-а.
Цитирай

Аз не искам да го бутам, че ме страх да не го брикна и така на татък..инак сам с светкавица снима супер бавно... сиг 15 секунди фукосира...направо те заслепява..

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай

Руут, рековери и слагаш моднатия драйвер с XCam. И няма ядове с фокусиране и т.н. Клоуди е с него така че нормално да няма проблем като стоковия фирмуер.
Цитирай

(2015-12-18, 19:57:53)vla написа:  Като цяло е по-добър. Телефона е значително по-бърз. Най-големия минус (според мен), е че развали доста качеството на снимките с камерата.

Не знам, но 2 пъти го слагам вече Лолипопа и телефона ми в последствие почва да бави адски много на моменти. Ако при другите го няма този проблем, дайте съвет какво да опитам да направя.
Цитирай

И при мен беше така , и батерията ми падаше по-бързо но го рутнах и му сложиш adaway + custom recovery и facebook 44 със plugin с който няма нужда от messenger и сега е ок  . Забелязвам друго при мен , на моменти wi-fi е меко казано бавен при 5.0.2 . Може да е нещо при мен ... Но като цяло се замислям за Nexus телефон вече .
Цитирай

Супер е, една година на КК изкара без жълтеница, сега реших да мина през него на път към CM13, и веднага след first boot-a изби една черта горе в дясно...може би съвпадение, но кой знае...
Цитирай

И при мен се появи жълтиникаво петно след като минах на cm 13. Но си мисля, че е просто съвпадение. Преди година имах жълто петно и го от ремонтираха и сега една година след смяната пак се появява. 5.0.2 ми беше много не приятен камерата беше ужасна спрямо КК.

Samsung Galaxy S2 ,Note 10.1.lg g2 32gb
Цитирай

Момчета имам г2 от година и 4 месеца никакви проблеми с жълти петна или батерии имам 30+ приложения пълен няма свободно нито ми забива петна не се появяват батерията на екран 5+ часа винаги ги изкарвам,когато телефона ми стигне 50% батерия от 2.30-3 часа е на екран до 15 % е на 4.30-5 часа,ясно сум попаднал на някой от добрите бройки.
Цитирай

@ivan1 , всички бройки са еднакви. Колко програми и заета памет имаш - нямат връзка с жълтото петно. Не си го прегрявал както трябва и за това нямаш проблеми. И аз повече от година нямах, но след няколко часа на Риъл боксинг се появи за малко. С течение на времето стана перманентно и много по-контрастно.

Note 10+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)