Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Chromecast покупка
#51

(2017-01-10, 11:21:30)bse07 написа:  Не, не е необходимо да имаш само платен абонамент. Просто си качи собствената музика в google play music ( до 50 000 песни) и ще се възползваш от по-голямата част от екстрите на  Play music - подредби, визуализации, офлайн, PC,  chromecast, много устройства и т.н.


Мерси за ИНФО-то ,вече явно са до 100 000 песни качвам в момента 50790 Smile

След инсталацията на google play music липсваше на Windows 10 x64 PRO msvcp120.dll качил съм го и него да е подръка ако на някой му липсва .


Прикачени файлове
.rar msvcp120.rar Размер: 115.5 KB  Сваляния: 1

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
Аксесоари
#52

(2015-12-09, 09:52:28)bse07 написа:  Plex официално си поддържа chromecast. От https://plex.tv се инсталира plex media server на компютъра ( windows, mac, linux) или NAS. Регистрира се акаунт, и се посочва пътя до медиите ( филми, сериали, музика, снимки). Plex си дърпа метаданните за оформлението. Тук и тук е добре показано. От тук натам се инсталира plex на мобилното устройство ( android, ios, windows) и съответно се влиза в акаунта. Може да се "плейва" и "стриймва" от всички устройства на които е инсталиран и вече няма значение какъв е формата на филма. Смарт часовника също се ползва за управление. Субтитрите трябва да са в папката на филма. От настройките на медия сървъра и рутера може да се даде достъп и извън локалната мрежа.
Здравейте, имам свалени филми на телефона, но нито един видео плеър не иска да стриймва през Chromecast. Изтеглих и този Plex, но той стриймва само видеата, които са качени в приложението, иначе чете филма, но като искам да кастна ми дава грешка. Знаете ли някой читав видео плеър, който да каства видео, по възможност и субтитри? Благодаря
Цитирай
#53

VLC плеяр

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#54

Може да пробваш също https://nplayer.com/

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)