Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC Desire 610 мнения,проблеми,недостатъци и предложения
#26

(2015-01-25, 23:01:27)pavlinstoyanov написа:  Влизаш в Настройки>Защита>Неизвестни източници слагаш отметка.


При HTC май менюто не беше Защитa, а беше Сигурност, но е едно от двете Big Grin

благодаря, но явно това приложение което си опитвам да инсталирам нестава за моя телефон
Цитирай
Аксесоари
#27

Кое е приложението? И какво ти пише, като се опиташ да го инсталираш?
Цитирай
#28

Android Navigon http://zamunda.net/details.php?id=337158&hit=1
цъкъм на него но нищо нестава
Цитирай
#29

Изобщо като натиснеш на .apk файла нищо не се случва, така ли да разбирам?
Цитирай
#30

да точно така
Цитирай
#31

Виж тази тема, ако държиш на Навигон >>> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=56486
Цитирай
#32

Колеги искам да попитам защо камерата ми като снимам имам някакви "мравки" като на старите телевизори едно време, ако някой е срещал този проблем да сподели как го е оправил и дали има възможност да е от настройките на камерата нещо да съм объркал ?

HTC Desire 610
Цитирай
#33

Пробвай лещата да я почистиш с нещо, може и от това да е.

 
Цитирай
#34

какво означава когато за някое приложение се изисква root !!!
Цитирай
#35

(2015-01-28, 13:48:49)wasntmeer написа:  какво означава когато за някое приложение се изисква root !!!

Означава, че за да ползваш даденото приложение телефона ти трябва да е руутнат.
Цитирай
#36

защо след като съм дал разрешаване на инсталирането на приложения от неизвестни източници не ми позволява да инсталирам нищо Sad
Цитирай
#37

(2015-02-07, 15:55:55)wasntmeer написа:  защо след като съм дал разрешаване на инсталирането на приложения от неизвестни източници не ми позволява да инсталирам нищо   Sad
Дай скриншот на отказаното приложение за инсталация. Rolleyes

 
Цитирай
#38

ами то нито едно приложение не ми дава опция да го инсталирам
Цитирай
#39

Напиши какви точно приложения се опитваш да инсталираш.

 
Цитирай
#40

Radardroid Pro ама и други съм пробвал и никое неможе..
Цитирай
#41

Тръгнах да го свалям, да видя дали ще прави проблем при инсталацията, но се оказа, че е платено....

 
Цитирай
#42

не, става въпрос за качване чрез кабел от компютъра  Angel
Цитирай
#43

Пробвай с AirDroid да прехвърлиш арковете на телефона и да ги инсталираш така.

 
Цитирай
#44

стана с тази програма,благодаря,но имам един друг проблем, след като си изтрия снимки и клипове след малко те пак са там и от кошчето ги трия и те пак се връщат след малко. Също съм ги направил да се записват в картата с памет а ми ги запаметява и във вътрешната памет..
Цитирай
#45

Здравейте! На htc 610 може ли да се местят приложения на картата с памет,ако не е рутнат!?Благодаря!
Цитирай
#46

Колеги знаете ли какво стана с ъпдейта на ХТЦ-то до лолипоп ? Smile

HTC Desire 610
Цитирай
#47

Колеги някаква идея кога ще излиза "лолипоп-а" за HTC Desire 610, защото четох че ще е през април, а още го няма ?

HTC Desire 610
Цитирай
#48

Здравейте. Имам Desire 610, но така и не успях да го root-на. Търсих и търсих и търсих как става.. и не се получава просто.
Моля ако някой има възможност - да ми обясни как се случват нещата при root на Desire 610.
Цитирай
#49

Здравейте! Тъй като обмислям да си го купувам, да ви питам за батерията- колко държи кво е що е ? Също така как се справя и със стерео говорителите?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)