Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lollipop за нашите машинки GT-I9301I
#51

(2015-04-05, 00:09:08)nikolov89 написа:  Още,като излезе телефона беше почти сигурно,че няма да има ъпдейт до 5.0.Това,че ти си го разбрал късно,а сега четеш новини за друг модел и се надяваш,никой не ти е виновен.

Аз пък попитах Samsung дали s3 neo ще получи ъпдейт на TouchWiz-а и ми отговориха, че ще го получи заедно с Android Lollipop 5.0 ъпдейта.
Цитирай
Аксесоари
#52

Камерата неработи.
Цитирай
#53

Проблем с батерията няма. Държи се много добре. Проблема е някъде в теб, виж дали някое приложение не работи и да ти черпи от батерията.
Цитирай
#54

Мда пък и Rox каза че е почти готов с Андроид 5.1.1.
Очаквайте скок съвсем скоро  Tongue .
Цитирай
#55

(2015-04-30, 13:42:09)gadjov написа:  Проблем с батерията няма. Държи се много добре. Проблема е някъде в теб, виж дали някое приложение не работи и да ти черпи от батерията.

Проблема беше в сервизите на гугъл и по-точно за локацията. За 1 час е проверило около 1000 пъти за местоположение. Undecided
Така де, изключих го за търсенето и падането на батерията стана нормално. Smile
Цитирай
#56

По темата, Моля Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#57

ок извинявам се

i8000 : i9000M : i9100 : i9300 : LG G2 : LG G4 : G955F : Note 20 Ultra 12/256GB : Galaxy S22 Ultra 12/256GB : Galaxy S23 Ultra 12/512GB
Цитирай
#58

Забележка от Модератор!

10. Всякакъв спам или офф топик е абсолютно забранен. Такива мнения ще бъдат изтривани и авторът ще бъде незабавно предупреден. Личните дискусии във форума се правят само с лични съобщения.
Цитирай
#59

И какво знае ли се вече,че ще излиза ?
Цитирай
#60

Знае се, няма да излиза
Цитирай
#61

Кой го каза ?
Цитирай
#62

И той не знае, samsung нито официално са казали че няма да излиза официален лолипоп за нашите машинки, нито пък че ще излиза. Стискайте палци. Smile
Цитирай
#63

Дано има ... Не, че ще го актуализирам веднага защото искам да се порадвам на сегашния интерфейс, но като излезе и ми писне да си го променя Smile Big Grin
Цитирай
#64

http://www.youmobile.org/blogs/entry/Sam...n-Canceled Ето официална информация слагайте cm 12.1 никакви проблеми Smile

Samsung Galaxy S10e - Prism Black
LG G6 - Silver
Samsung Galaxy S6 - Black
LG G3- Titan - best phone !
Samsung Galaxy S3 Neo GT-i9301i
LG Optimus L7 P700 
Цитирай
#65

И на това не вярвам... Докато Самсунг не го кажат не вярвам ... Не виждам тази "официална информация" да е потвърдена от SAMSUNG !
Цитирай
#66

Никъде не виждам да е официално потвърдена, а и как ще е прекратен ъпдейта като самсунг казват че работят по него ?
Цитирай
#67

И аз супер много искам да излезе за с3 нео един мои приятел има с4 и вече е с Lollipop незнам вече и аз кво да кажа с3 нео 2014 година характеристиките му покриват изискванията за 5.0 кво толкова му мислят тея бастуни SAMSUNG незнам !
Цитирай
#68

Мислят как ще си купиш S6, защото S3 neo не е флагман, а среден клас телефон и не им е приоритет да го обновяват (поне засега).
Слагай му CM12.1, ако искаш нови версии на Android.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#69

S6 с тая цена няма да го взема скоро, а на мен целият ми зор за официален ъпдейт е за да оправят бъга с nfc-a.

На къстъм ромовете.
Цитирай
#70

Аз NFC ползвах миналата година за проба дали ще се сдвоят два телефона, за да изпратя снимка/видео и от тогава насам никога не ми се е налагало в ежедневието да го ползвам въпреки, че в CM12.1 за S4-ката NFC-то си работи идеално и пак не го ползвам.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#71

Имаш nfc-a защото има официален ъпдейт за четворката, но не и за тройката!
Цитирай
#72

Поровете се в xda колко шепа народ питаха Samsung и отговорът беше, че ъпдейт не се планира. Дори онзи ден мярнах един пресен пост. Имаха няколко шанса до сега да пуснат такъв, но мина вече. Като взимах мойто нео зимата, тогава беше периода, когато се очакваше да излезе листа с устройствата, които са от пролетта, които трябва да получат ъпдейта и съответно пропуснаха нео-то. Ако не се лъжа, включиха S4 mini, дето е 2 ядра...
Ако ви се чака, чакайте, но да не вземе да ви остарее телефона междувременно! Ако не, слагайте CM12.1 и си щракайте с пръсти. Дори да пуснат нещо от Самсунг, няма да е по-добро от СМ-то, така или иначе.
Цитирай
#73

Ето за това говоря. S4 Mini който е омалена версия на флагманта и по-слаба получи лоллипоп ъпдейта, а по-мощният ни телефон не!
Цитирай
#74

Днес проверих от настройки на телефона за актуализация, оказа се, че намери, актуализирах го.
Актуализацията беше в размер на 101 мб. .. помислих си, че е до андроид "L" , после като проверих се оказа, че пак си е андроида версия 4.4.2..
Някой от вас актуализирал ли го е?..

Редми ноте 7 - 6/64
Цитирай
#75

В sammobile излиза от вчера за Румъния и Унгария. 442 си е.Незнам какво включва ъпдейта.

A500fu - a5 2015 a510f - a5 2016 a520f - a5 2017
https://db.tt/Ym0Rtcju
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)