Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт

При глупави Теленор няма никакъв още е 4.4.4
Цитирай
Аксесоари

Моя се ъпдейтна в момента, в който го включих за първи път в събота. Не знам региона какъв е, от Технопол** съм го купувал. До момента е супер, само "проблема" с цветната лента ме дразни, но вече свиквам с нея...

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

Вчера взех на приятелката ми Z3 Compact-а от сервиза. С Lollipop e. Поне докато ѝ наинсталирах всичките приложения и му оправих всичките настройки, не ми се стори да има някакви дефекти. И на моята Z3-ка съм доволен Smile
Цитирай

Потвърждавам, че в руския 23.1.A.0.726 - Unbranded - Russia (1289-0445) има Close all бутон Wink
Цитирай

А опцията "Close all" може ли да се активира някак, че при мен липсва?

 Sony Xperia XZ Premium 9 Pie
Xperia™ Z3 Compact, Lollipop 5.1.1
Цитирай

Не, няма как да се активира.
Просто при някои стокови фърмуери е налична по подразбиране, а при други липсва.
Не е до настройка, а до наличие в самия софтуер.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Аз все още нямам наличен ъпдейт до Lollipop. Това нормално ли е? Има ли още някой с Z3 Compact, който да е с 4.4.4?
Цитирай

Нормално е. Има над 20 региона, които също не са получили ъпдейта, да не говорим, че някой от тях са на първа актуализация след появата си.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

(2015-04-19, 17:08:45)Monipeev написа:  Нормално е. Има над 20 региона, които също не са получили ъпдейта, да не говорим, че някой от тях са на първа актуализация след появата си.
Благодаря! А от къде мога да гледам за моя регион?! Аз съм със сингапурски...
Цитирай

Свали си програмата XperiFirm, която не се инсталира, просто след стартирането й, намираш твоят модел устройство, след това номера на твоят регион и кликваш върху него. В дясно ще видиш наличие на компилация на фърмуер, кликваш на нея и в полето от дясно ще видиш наличните версии за теб в момента.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Колеги,и аз получих ъпдейта на телефона ми за LOLLIPOP 5.0 от СОНИ,на МТЕЛ съм,но още се въздържам да го актуализирам.Въпроса ми е трябва ли задължително да му дам фабрични настройки ако ъпдейтна с близалката или може и без тази процедура???питам защото пак не ми се занимава  да му правя отново настройки и да качвам приложенията който ще загубя след фабричната настройка!

SONY XPERIA 1 V Android 14
Цитирай

Не е задължително, но е препоръчително. Това е голям ъпдейт и за това се препоръчва. И все пак, ако всичко ти работи както трябва и нямаш батери дрейн, може да минеш и без уайп.
Цитирай

Пристигна ми информация за актуализиране на софтуера: "Софтуер: 23.1.A.0.690 (Актуализиране) ". Някой има ли идея какво ще актуализира, че тъкмо започнах да му свиквам и да не прецака нещо?

Sony Xperia Z3 compact - Android 6.0.1
Sony Xperia Z3+ - Android 7.1.1
Sony Xperia Z3 compact tablet - Аndroid 5.1.1
Sony Xperia XZ - Android 8.0.0
Sony Xperia XZ1 - Android 8.0.0

Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай

Това е 5.0.2 колега. Към кой регион ти е брандиран телефона?


Цитирай

(2015-04-23, 19:16:36)costi.kocev написа:  Това е 5.0.2 колега. Към кой регион ти е брандиран телефона?

Този 23.1.A.0.690 го имам от около 2-3 седмици и сега иска пак да го актуализира. Не знам към кой регион ми е брандиран телефона.

Sony Xperia Z3 compact - Android 6.0.1
Sony Xperia Z3+ - Android 7.1.1
Sony Xperia Z3 compact tablet - Аndroid 5.1.1
Sony Xperia XZ - Android 8.0.0
Sony Xperia XZ1 - Android 8.0.0

Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай

(2015-04-09, 14:00:06)Monipeev написа:  Това е варинат:
4. Кой е къстъмизейшън номера на телефона (customization no. - той показва за кой пазар е произведен)
NB! Как да проверим този номер: Влезте в сервизното меню, като наберете в дейлъра * # * # S E R V I C E # * # * (*#*#7378423#*#*). Service info > Software info и гледате Cusomization Version във формат XXXX-XXXX

П.п. Бе споменал, че си закупил апарата от Мтел, което значи, че ъпдейта ще бъде наличен, когато бъде пуснат от оператора.

(2015-04-23, 19:36:42)rcd написа:  
(2015-04-23, 19:16:36)costi.kocev написа:  Това е 5.0.2 колега. Към кой регион ти е брандиран телефона?

Този 23.1.A.0.690 го имам от около 2-3 седмици и сега иска пак да го актуализира. Не знам към кой регион ми е брандиран телефона.

#TeamPixel
Цитирай

(2015-04-23, 19:16:36)costi.kocev написа:  Това е 5.0.2 колега. Към кой регион ти е брандиран телефона?

1288-7915_R6B

Sony Xperia Z3 compact - Android 6.0.1
Sony Xperia Z3+ - Android 7.1.1
Sony Xperia Z3 compact tablet - Аndroid 5.1.1
Sony Xperia XZ - Android 8.0.0
Sony Xperia XZ1 - Android 8.0.0

Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай

(2015-04-24, 06:00:53)rcd написа:  
(2015-04-23, 19:16:36)costi.kocev написа:  Това е 5.0.2 колега. Към кой регион ти е брандиран телефона?

1288-7915_R6B
Това е централна Европа 1, обаче е наличен и 23.1.A.0.726 за този регион.
Аз лично още съм на KitKat 4.4.4 и снощи дори си настроих на ръчна актуализация. Един приятел онзи ден си купи Z3 Compact с инсталиран Lollipop два дни пищи как батерията едва му издържа от сутринта до вечерта!
Цитирай

rcd
Можеш да го изтеглиш от тук https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1128475

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай

И моя току що се ъпдейтна до 23.1.A.0.726 за сега не забелязвам някакви разлики. И в този билд няма "close all" бутон.
Цитирай

Понеже и аз съм на Теленор и не ми се чакаше изтеглих D5803_23.1.A.0.726_R3C_Customized UA от XDA и го сложих вчера .. няма бъгове засега, има Close All бутон и като цяло си работи перфектно .
Цитирай

Няма такива тъпаци като Теленор.Писах им мейл и ми отговориха да имаме търпение че го пускали регулярно към абонатите.
Цитирай

Да питам при вас "Xperia with facebook" има ли синхронизация на снимките на контактите, защото при мен има само на календара?
Цитирай

Само с календара е Sad
Цитирай

Радвам се, че с ъпдейта от днес са оправили бъга с показването на името на оператора при заключен екран. Преди винаги пишеше "Няма покритие" и все поглеждах броя на чертичките да не би да са на нула Сега си пише Мтел.

Mi 11 Lite 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)