Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт

Аз не съм използвал КитКат-а на този телефон, понеже се ъпдейтна 2 минути след като го включих за сефте За живота на батерията при мен, може да погледнеш темата за батериите

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
Аксесоари

На мен ми се струва, че след 23.1.A.0.726 батерията е малко по-зле, но може и да си внушавамUnknw_mini
Цитирай

(2015-04-28, 07:19:03)Friz написа:  На мен ми се струва, че след 23.1.A.0.726 батерията е малко по-зле, но може и да си внушавамUnknw_mini

Не си внушаваш, така е.

Sony Xperia Z3 compact - Android 6.0.1
Sony Xperia Z3+ - Android 7.1.1
Sony Xperia Z3 compact tablet - Аndroid 5.1.1
Sony Xperia XZ - Android 8.0.0
Sony Xperia XZ1 - Android 8.0.0

Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай

Някой на Теленор да е получил близалката вече? То мина месец ние още нямаме.
Цитирай

Ако ти си на Теленор и не си я получил, значи никой друг не я е получил.
Спокойно, едновременно ще я получат всички на Теленор.
Цитирай

Аз съм на Теленор и получих ъпдейт.
Цитирай

Добре де, грешно се изразих. Не исках да кажа "ако си на теленор", а "ако телефона ти е от теленор". Има разлика.
Цитирай

И при мен току що дойде ъпдейта. Мтелски телефон, но бях го флашнал с нордик рома като излезе първия lollipop release. Появи ми се бутона Close All разбира се.

EDIT: Объркал съм подфорума. За z3c говоря, като току що получих първо обаждане с новата версия и силата на звука е доста по-голяма. Наложи се да намаля наполовина силата на звука по време на раговор.
Цитирай

Надстройката 23.1.А.1.28 вече е налична за качване. Аз я сложих чрез ПС-то. Close All бутона го бях сложил ръчно преди това. Лошото е, че загубих рута.



Цитирай

А как сложи ръчно Close All бутона без да имаш руут?

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай

Бутона го бях сложил когато имах руут при .690 Сега при .28 загубих рута....и сега оглеждам за вариант да си го върна.



Цитирай

Стъпките са, сваляне до 4.4.4, руут, рекавъри, след това отново флашване на прерутнат 5.0.2 компилация . 28

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Да, знам ги тези стъпки. Все се надявам че ще измислят начин за директен рут...както е при LG lollipop например.



Цитирай

Има малка промяна в Правилата, Моля обърнете внимание на т.8 Smile

https://forum.androidbg.com/misc.php?action=help&hid=8

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Има ли съществени разлики в новия ъпдейт? Мисля да флашна направо руутнат ром, но се чудя дали си струва да правя настройки на ново.
Цитирай

@">mazy, ако и в момента си с Лолипоп, след флаш на новата прерутната версия, не би трябвало да ти се налага да правиш всички настройки отново, защото реално ще направиш само изчистване на кеш и Далвик кеш през рекавъри. Това и сега да го направиш от рекавъри, след стартиране на операционната система, просто ще ти е необходимо изчакване за кеширане на данните.
При формат на системата от рекавъри обаче, тогава вече би загубила настройките си. Това форматиране не е необходимо в случая, защото ти реално и сега си с Лолипоп. Би било необходим формат и пълно изтриване на данни, ако се флашва Андроид 5 от по-ниска версия.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Може ли линк с инструкции как може да се флашне прерутнатата версия през рекавъри...по-точно не ми е ясно как да сложа рекавъри на .690 за да флашвам от него ?



Цитирай

Необходимо е в момента да разполагаш с руутнато устройство.
Едва тогава налично рекавъри, през което и ще се флашне новата прерутната компилация.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Искам да сложа Debloated версия (в момента съм с такава и съм изключително доволна) и авторът препоръчва wipe и на системата. Затова питам дали има съществени разлики със .726
Цитирай

Няма. Има close all бутон и работещ лед без звук.
Цитирай

Не устоях и го сложих. Xposed си работи, всичко изглежда шест. За батерията не се и съмнявам, че ще е като преди, ако не и по-добра. Новия material design на клавиатурата е убийствен!
Цитирай

Интересна тема излезе днес в ХДА:

http://forum.xda-developers.com/z3-compa...0-t3105593

Има ли вероятност kingroot да се използва за директен руут на .28 макар че там е използвано за сингапурския софт .62 ?



Цитирай

Снощи дойде ъпдейта (23.1.A.1.28 / R2C) със 1288-5506 съм (Market: Singapore). Има close all бутон Dance За сега не съм руутнал, но ако потвърдят в темата от Xda за .28 ще се наканя и аз, че не ми се занимава с връщане на стара версия, руутване, рекавърита и прочие.

#TeamPixel
Цитирай

И за Мтел дойде през PC comp. Даже някой го е качил тук https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=66352

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай

Нещо за теленор ??
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)