Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Note 3 + Galaxy gear?
#1

Търсих, но не можах да открия такава тема (има за такива с мнения, но нищо конкретно).
Интересува ме тук някой ползва ли galaxy gear и какъв модел, колко време държи батерията, даволен ли е от инвестицията и дали си заслужава такава покупка..
Някаква по-стойностна информация от 1ва ръка. Гледал съм интервюта и т.н. но ме интересува по-горе написаното.

Samsung Note III
Цитирай
Аксесоари
#2

Имам gear 2, батерията му държи около 4-5 дни ако само ти мери крачките, известява те за случващото се с телефона и други такива. Ако го ръчкаш повече, снимаш с него, мериш пулс, следи ти съня, гледаш снимки и видео батерията логично пада по-бързо. Когато някой ти звъни, с ръкавици си, не можеш да извадиш телефона от джоба или си го метнал някъде, gear-а е много удобен за разговор. Можеш да видиш пристигащи имейли, съобщения, чатове, да ги четеш. И в продавалника се появяват бройки на добра цена от време на време. Обаче има и разлика в консумацията на батерията на телефона - някъде около 10% на ден харчи повече отколкото ако не е свързан с gear-а.

Каквото дойде
Цитирай
#3

Аз също имам геар 2 и съм доволен от дадените пари. Удобен, елегантен и най-вече функционален. Единствената причина заради, която искам да се разделя с него е Геар С Smile. Ако те интересува пиши на ЛС

Galaxy Note 4 - Adata 64GB SDHC Class 10 - android 5.1.1
Цитирай
#4

Пулс може да мери разбрах от по горната тема на @zootv ,а кръвно налягане включва ли го или само пулса може да мери?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#5

Абе чудя се, понеже дадох доста парички за телефона, че в кеш го взимах, и се чудя още дали си заслужава ..

Samsung Note III
Цитирай
#6

и на мен ми хванаха окото, но на поносима цена са само първата генерация....

Galaxy Note 3
Цитирай
#7

В продавалника излизат добри оферти,моя го gear2 го взех на 165 лв с година и 3 месеца оставаща гаранция ама....не е кой знае какво да ти кажа Wink

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай
#8

Kamen666 написа:В продавалника излизат добри оферти,моя го gear2 го взех на 165 лв с година и 3 месеца оставаща гаранция ама....не е кой знае какво да ти кажа Wink


е знам де, но си е джаджа, пък аз обичам такива неща

Galaxy Note 3
Цитирай
#9

Така, ето малка информация за тези, които се мидят има ли смисъл от такава джаджа и т.н.
Много си чидех и аз то силе решех и се сдобих с мистонов Галакси гиър2 нео - разликите между гиър 2 и гиър 2 нео са само в корпусите, метален с камера и пластмасов с ir сензор, който за раслика от watch on па ноут-а подсържа всички гелевизори.
Батерията държи при мен по 3 дни постоянно свързан, при ноута няма голяма разлика в спада на батерията. Приятното е, че за разлика от гиър1 тук съобщения от фейсбук, известия, месинджър, вайбър и други си пише всичко, и не е нужно да си вадиш тел. Има много приложения които са полезни и функционални. Аларми, бележки, разговори, напомняния, всичко излиза на гиър-а и ги контролираш оттам. 
Времето на зареждане е около час, час и половина, така че не е голям проблем. И има много вариянти за как да изглежда началния екран с часовника и wallpaper-a.

Samsung Note III
Цитирай
#10

Комбинацията е перфектна ,досега имах Ноте 2 и Гиър Нео и всичко работеше перфектно -до 2 дни издържаше батерията.
Сега смених с Ноте 3 ,но нещо Блутута не иска да се свързва всеки път,иначе си е перфектна комбинация.
Цитирай
#11

От два месеца рева из форума! Нот 3 и галакси гиър 2 нео нямат връзка след андроид 5. Няма решение на проблема, в този форум или ще коментират как пишеш, или ще ти пишат за гладните в Африка. Часовника седи в хола ми от няколко месеца мъртъв! Програмата gear manager е мъртва и няма връзка с часовника. Дали някой разбирач от форума ще ни помогне???
Цитирай
#12

А ти преинсталира ли си софтуера, както беше посъветван в тази тема?

D_coffee
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)