Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на LG G3 в Android 5.0

оооф като почнат да ми говорят за космическта оригинална батерия ми става напушено смешно.като е оригинална защо изкарва толкова малко,може би защото струва 50 лв?!?всички си ги купиват от китай за по $5-$10 .в алиъо има сумати хубави батерии и всичките са мегаоригинални по нашите стандарти,н о нали сме си свикнали да си храним нашите лакомници и затова се успокояваме че при тях е мегагигаоригиналдъ.
Цитирай
Аксесоари

Някъде откакто се появи 4G в Мтел забелязах , че батерията започна да се точи по-бързо , а след няколко месеца вече започна от 30% рязко да пада и изключва . Понеже телефона направи 2+год. реших, че това е края и трябва да сменям батерията. Поръчах в едно сервизче до малките Пет кьошета в София уж оригинална за 30лв. Резултата е ,че вече не пада рязко , но пак се точи по-бързо и то в дни в , които имам малка експлоатация с две думи не е това , което очаквах , но поне не ме предава от раз. Впрочем никога на никой мой телефон резервната батерия не се е представяла като оригиналната.

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай

(2016-10-15, 20:51:16)nikid написа:  Някъде откакто се появи 4G в Мтел забелязах , че батерията започна да се точи по-бързо , а след няколко месеца вече започна от 30% рязко да пада и изключва . Понеже телефона направи 2+год. реших, че това е края и трябва да сменям батерията. Поръчах в едно сервизче до малките Пет кьошета в София уж  оригинална за 30лв. Резултата е ,че вече не пада рязко , но пак се точи по-бързо и то в дни в , които имам малка експлоатация с две думи не е това , което очаквах , но поне не ме предава от раз. Впрочем никога на никой мой телефон резервната батерия не се е представяла като оригиналната.

Аз пък купих оригинална от Сити тел и държеше идеално!

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай

(2016-10-13, 11:01:25)malakie7ca написа:  Въпросът ми е дали да си взема оригинална батерия или една от тези китайските с 5300 mАh
Ако от LG можеха да вкарат повече mAh в батерията, със сигурност щяха да го направят. Евтините китайски батерии и акумулатори не отговарят на спецификацията си! Няма как в една и съща опаковка да вкараш почти двойно повече ампери. Не се лъжи.

(2016-10-14, 05:49:44)vargala81 написа:  Ако питаш мен, обади се на LG България
0 700 1 5454 и ги попитай от къде можеш да поръчаш батерията.
Фирмения сервиз на мобилни телефони LG за България е Most. От тях си взех моята втора батерия.

(2016-10-14, 17:50:18)Wild bear написа:  оооф като почнат да ми говорят за космическта оригинална батерия ми става напушено смешно.като е оригинална защо изкарва толкова малко,може би защото струва 50 лв?!?всички си ги купиват от китай за по $5-$10 .в алиъо има сумати хубави батерии и всичките са мегаоригинални по нашите стандарти,н о нали сме си свикнали да си храним нашите лакомници и затова се успокояваме че при тях е мегагигаоригиналдъ.
Има огромна разлика между китайска евтина батерия и оригиналната. Занимавам се с акумулатори за разни хоби неща и имам достатъчно опит с подобна евтина продукция. Китайците имат и читави неща, но те са равни или почти равни на европейските цени... И не иде реч за лакомници, както пишеш, а за качествена продукция. Не ви ли писна да купувате боклуци и като се скапят да излизате със становището "ами за толкова пари пак добре изкара"? Станали сме едно консуматорско общество, на което не му пука за продукцията, а гледа само най-ниската цена. И затова пазара е залят с боклуци. Защото има кой да ги купува. Иначе всички сме силни на думи, с умиление гледайки назад във времето и цъкайки с език какви коли се правеха, какви телевизори, по колко изкарваха и т.н. В тази насока - на база кое определяш, че оригиналната батерия кара малко? Две години малко ли са? Хайде да посмятаме. Това е смартфон, който повечето хора зареждат всяка вечер. За две години това са малко повече от 700 заряда. Посочи ми акумулатор за битови/домашни цели, за който това да не е предела на възможностите му. И не на последно място, без да искам да те обидя, а само да отбележа - гледайки как пишеш си задавам за пореден път въпроса не стигнахме ли това дъно, че да почнем да се катерим обратно нагоре...?
Цитирай

Подкрепям те напълно... Коментарът ти е описание на случващото се в България след 1989 година.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)