Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на LG G3 в Android 5.0
#26

За 1.5 часа ми изяжда батерията при сърфиране със ниската скорост на Теленор - 128 кбс
Цитирай
Аксесоари
#27

Много съм доволен от Лолипоп.[Изображение: 74194a5c8b93cc6324e174e7efca32aa.jpg][Изображение: 89db4260f373d20a4164f6ad48b9ef05.jpg][Изображение: d7ee4060dece2980ec13910cf4346511.jpg][Изображение: 79cef9fdc717023f691738caed0dbd57.jpg]

самсунг с4 , лг г3
Цитирай
#28

Аз за пръв път изкарах 2 дена с този телефон, обаче бях направил хард ресет, т.е. всички глупости, които сложих се премахнаха. Сложих само фб, месинджър и нз какво още, като цяло малко приложения. Първият ден до обяд Wi Fi му бе включен, а след това го изключих и го пуснах на Пестене на батерия. Вечерта към 8 ч бе на 80 %, което си е постижение. Ако се ползва малко за фб и други такива неща и само за разговори би изкарал 4 дена според мен. Да не кажа и 5-ти. Иначе през отпуската го зареждах 2-3 пъти на ден Smile
Цитирай
#29

Здравейте, искам първо да кажа, че телефона е уникален и няма нещо което да не харсвам в него освен скапаната батерия... На лолипоп съм, 16gb закупен от техномаркет, пише че е унгарски телефона. От 100до 15 процента пада за 7 8 часа с не повече от 2 часа и 40 минути екран. Мисля че това не е доста сравнение с вашите резултати. Направих хард ресет и пак същото.
Цитирай
#30

Пусни скриншот да се види откъде идва този дрейн на батерията.

 
Цитирай
#31

Почвам да мисля че проблема е от батерията и ще купувам май нова ......


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#32

С тази батерия от колко време си?

 
Цитирай
#33

Моята изкара почти 2 дена, със 6 часа на дисплей, чат,инсталиране на приложения и ровене из нета.
Цитирай
#34

Ами телефона ми е от 2 седмици. Мисля че ще се купува нова батерия
Цитирай
#35

Преди да купиш нова батерия, дай шанс на тази. Изтощи я до 2%, изключи телефона и го остави цяла вечер на зарядно. На другия ден пак я изтощи, ама ще го натовариш яко с игри, браузване, абе целта е да я изтущиш бързо пак до 2%. После пак повтаряш зареждането с изключен телефон.
И никога не вади зарядното веднага щом светне в зелено диода, оставяй го още 20-30 мин. да се зарежда.
Аз като го извадя веднага и след 5 мин. браузър ми е паднала на 99%, а като го оставя още половин час и ми държи по 15-20 мин. браузър докато падне на 99%


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#36

Това е интересно ще пробвам. Въпреки че вече веднъж го направих това с пълното изтощаване на батерията без резултат,но не няколко поредни дни. Според мене наистина не показва правилно колко е заредило защото понякога много бързо индикира че е на 100 процента , направо невъзможно.
Цитирай
#37

Щом си с нова батерия, ще ти трябва няколко цикъла на зареждане-разреждане, да се разработи и да почне да ти държи нормално.

 
Цитирай
#38

Ами вече почти 3та седмица мисля че е достатачно за разработване. Почти повечето пъти го свалям до 5 процента и тогава го зареждам на макс.
Цитирай
#39

Има някакво грешно отчитане. Аз веднъж я оставих на 18%, след 20 мин. го вадя от джоба и гледам, че е на 22%.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#40

Да странна работа, но не мога да разбера дали проблема е  софтуерен или хардуерен. Ще и дам още малко време шанс и ако ли не, ще ходя да купувам нова. Батерията е едно от най-важните неща в един телефон.


P.S Един приятел работи в магазин за телефони и ми даде колкото за проба една батерия от друга G3-ка, та сега ще видим как ще е положението Smile))
Цитирай
#41

Колега имам същият проблем пробвах това със разреждането до 2% и нищо не се подобри.Та искам да споделиш как се държи тази новата батерия която си взел и нея ли я яде по същият начин ?

Samsung Note 10 + , Poco f3 256 GB  &  Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай
#42

Тези батерии нямат нужда от такива гимнастики, просто го зареди на лаптоп или компютър, става бавно но батерията ще държи много повече, ако пак не държи значи някое приложение/процес ти точи батерията!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#43

Колега би ли ми препоръчал приложение с което мога да засека ако има такова приложение което да мо точи батерията ?
Цитирай
#44

Има доста програми за тази цел. Може да пробваш Wakelock Detector, Better Battery Stats. Изборът е твой. И двете програми са много добри.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#45

Да запознат съм с тези две програми колега но с лолипопа и двете нямат разрешение да работят и показват информация.....
Цитирай
#46

Да. Ти си прав. Трябва руут и за двете, а за лолипопа още няма. А без руут е трудна работата.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#47

Искам да попитам уважаемите колегите тук в темата които имат добър живот на батерията, дали държът синхронизацията и локацията подтоянно включена ?
Цитирай
#48

Здравейте колеги,
вчера бях на нощно каране на ски, батерията ми на телефона беше 45%. Докато се качвах с лифта си вадя телефона, направих едно обаждане, тръгнах да си пускам музика и бам, рестартира се. После какво да видя...батерията на 3 %. Сложих го обратно в джоба и след час или малко повече го вадя и гледам, батерията на 13%, след някакво време го изваждам пак и гледам на 14%. След това направих 1,2 снимки и бам, отново се рестартира. И така, всеки път, когато го извадя от джоба. После, когато го сложих на зарядно на кола, не тръгна да се зарежда веднага, 1во го постоплих малко и след това тръгна зареждането. Мислите ли, че може да е от студа, беше към -10 градуса. Или може би има друга причина?

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#49

Абе добре си беше като LG си правеха само прахосмукачки и телевизори хахахахха.....майтап Smile)))
Цитирай
#50

(2015-01-13, 11:05:34)Coventry написа:  Искам да попитам уважаемите колегите тук в темата които имат добър живот на батерията, дали държът синхронизацията и локацията подтоянно включена ?

При мен са и тези неща имат минимален разход на батерия, истината е, че тези ромове са наблъскани с много глупости, трябва рут и яко почистване и телефона става друг!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)