Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на LG G3 в Android 5.0

При мен е това батерията. Мисля,че ще направя 5 часа или близо до 5 часа SOT. Не е зле е батерията за този дисплей и резолюция.
http://prikachi.com/images/243/7863243b.png


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
Аксесоари

Аз съм много доволен от живота на батерията. Без проблем изкарвам 3 дни без зареждане и е на 20-30%. А това е днес:  Big Grin

[Изображение: L7L3Jyx.png]

[Изображение: S1m0Xt8.png]
Цитирай

С близалката!


Прикачени файлове Миниатюри
       

         Samsung i9000 Galaxy S------Asus Memo Pad HD 7-------LG G3 16GB TITAN Marshmallow 6.0 [stock 30n+Xceed kernel]
Цитирай

Ето и от мен. Много съм доволен от батерията.

[Изображение: 2zf4mf5.png]

[Изображение: 4v4bki.png]

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Найстина не знам от къде идва тази голяма разлика в живота на батерията като повечето колеги тук получавате над 4 часа екрана аа аз ако удара 3 ще е чудо. Предимно изкарва 2ч. и 30 мин. Какво ли не съм правил, просто виждам как докато го разцъквам горе процентите падат на минута с един или ако не и повече. Bu Bu Bu  
Цитирай

Колега, аз ти казах какво да пробваш. Върни се на Кит Кат, рутни го, сложи къстъм рекавари и инталирай рутната 5.0. След това премахни приложенията на LG, който не ползваш и виж какво ще стане тогава. Ако и тогава батерията ти държи малко, значи наистина имаш някакви проблеми.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Мда това планирам да направя, но понеже сега съм в сесия и имам доста работи на главата само ще изчакам и ще се захвана с това..... Все пак като видя такива резултати найстина се радвам че е възможен такъв добър живот на батерията.
Цитирай

А това е на третия ден.  Smile На екран не знам колко ще издържи, защото нямам нерви да се занимавам с него часове. Big Grin  Иначе, когато е включен екрана наистина доста по-бързо пада батерията. Само на разговори почти не мърда. С 2 часа и нещо разговори и почти нищо друго за ден пада от 100 до 92-3%.
[Изображение: OJ2HPTF.png]
Цитирай

Защо не тествате телефоните със всичките му неща пуснат фейсбук пуснат мобилен нет да си чатиш във нета да го ползваш здраво и ще изкарвате по 8-10 часа като гледам половината си го ползвате като нокия със фенерче без да инсталирате приложения и да го натоварите и 1 седмица ще ви изкара
Цитирай

Аз лично моя не го ползвам, като "фенерче". Интернет, гледане на клипове в YouTube, доста програми и е-mail и правя около 6 часа. А и всеки си ползва телефона, както си иска.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Имам си и Нокия с фенерче. Big Grin
Показвам как е при мен, за начина по който аз го използвам.
Цитирай

(2015-01-26, 11:58:58)danitoo86 написа:  Защо не тествате телефоните със всичките му неща пуснат фейсбук пуснат мобилен нет да си чатиш във нета да го ползваш здраво и ще изкарвате по 8-10 часа като гледам половината си го ползвате като нокия със фенерче без да инсталирате приложения и да го натоварите и 1 седмица ще ви изкара
Ако си ползваме телефоните като Нокиа с фенерче (без фенерчето) ще изкарва м-ду 10-20 дена с по 1 час разговори на ден.
Имам 63 инсталирани приложения и го ползвам на макс без никакви икономии. Само мобилния нет не ми е включен постоянно. Когато съм на работа се зарежда всяка вечер, а когато не съм по 2 пъти, единия към 15-16 часа а другия като си лягам. Средно по 5 часа екран с 1 зареждане.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

При мен нещо се беше бъгнал процесът Система Андроид...направих абсолютен хард ресет, форматирах и картата. След това си флашнах отново лолипопа. За сега да чукаме на дърво, всичко е ток и жица. Преди за 1ч на екран ми смъкваше до 60%, а сега ми е на 90 Smile А въпросният процес ми стоеше буден по 2 3 часа...

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

@vargala81 имам едно питане... как направи SOT над 6 часа? С кой Ром си,настойки КК или LP?


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Писал съм назад в темата, със стоков Лолипоп съм и абсолютно всичко ми е стоково. Писал съм и какво съм деактивирал от системните приложения. Не ми е трудно да направя 6 часа дисплей ако не играя игри - 2-3 часа браузър, 2-3 часа видео (смесено, от паметта и от YouTube), малко Viber и към 15 мин. разговори на ден.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

(2015-01-27, 18:58:31)vargala81 написа:  Писал съм назад в темата, със стоков Лолипоп съм и абсолютно всичко ми е стоково. Писал съм и какво съм деактивирал от системните приложения. Не ми е трудно да направя 6 часа дисплей ако не играя игри - 2-3 часа браузър, 2-3 часа видео (смесено, от паметта и от YouTube), малко Viber и към 15 мин. разговори на ден.

Аз видях всичко,което си написал. Аз също съм декативирал всичко посочено от теб. Остава сега да сваля батерита до 2% само това не съм направил. Аз стигам до 4:40 часа,може би ще ги стигна макс 5. За мен не е никак зле,но 6 часа е супер. Дори от скритото меню МЛТ съм го деактивирал,то също дърпа ток. А таклбак веднага го махнах,лг хеалт също съм го махнал,г+,там разни павилиони също не ги ползвам, почти само на wifi съм, контраста ми е на ауто 33%, но 6 часа не съм правил до сега. С Г2 ги правих и 7 дори без много усилия.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

MLT не съм деактивирал, защито не усещам да ми дърпа батерията. Винаги съм на 50% авто яркост, освен в случаите когато играя, тогава само махам отметката от авто. На вън рядко ми се случва да вдигам яркостта до макс. Имам 4 екрана, на първия е уджета Smart Notice, на втори този за музиката, на трети е уджета на календара и на четвърти са предпочитани контакти, мениджър задачи и Quic Memo.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

   
Това е от мен. С 4.4.2 съм. Екрана е на автоматична яркост 100%. Общото време на батерия трябва де е било около 12часа по спомен. Игри не играя. Facebook, Whats app, браузване...такива неща. На Wifi е резултата.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай

В скоро време трябва да се пробва това чудо на техниката. Въпреки,че сега малко скочи долара-----> http://www.ebay.com/itm/4100mAh-Extended...rmvSB=true


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Така е добре,но и още по-добре може...
Благодарности на vargala81. Сега съборих батерията до 2% и заредих напълно.ще видим резултата.
Извинявам се за поредните постове,нямам идея как мога да ги обединя.


Прикачени файлове Миниатюри
           


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Най-накрая ми остана малко време  да се върна на Киткат и да роотна. Така че, сега съм флашнал debloated ChupaChups РОМ 20Е. След като съм рутнат ще мога и да видят през BatteryStats, кое точи най-много батерия. Просто напоследък ставаше непоносимо и изкарваше от 100 до 0 макс 2 часа и 20 мин. което беше 6 часа общо на батерия. Просто срамота. Sad Надявам се сега да има някаква промяна Smile
Цитирай

А дано. Пиши после резултата. Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

За мое огромно съжаление всичко си е както по старо му. Никаква промяна в живота на батерията. Отказвам се.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Да не ти е заминала батерията бре човек???
Цитирай

Това вече е нередно. Толкова бързо да пада. Май си за нова батерия.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)