Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Viber (безплатни разговори по интернет)

Погледни "интелигентно известяване" като преплъзнеш в чата наляво. Аз преди исках да е точно така, както ти искаш, но така и не можах да го направя, може и някакъв бъг да е.
Цитирай
Аксесоари

Явно е от приложението, няма оправия Bu
Цитирай

Viber --> Settings --> Notification --> Show message preview --> махаш отметката.
Viber --> Settings --> Notification --> New Message popup --> махаш отметката.

[Изображение: oneplus-logo-black-and-white.png]
Цитирай

(2017-02-07, 12:37:00)vamp1r3 написа:  Viber --> Settings --> Notification --> Show message preview --> махаш отметката.
Viber --> Settings --> Notification --> New Message popup --> махаш отметката.

Махнати са, ама...... Bu
Цитирай

Можеш да пробваш през настройките на андроида:
За Nougat 7.0+: Settings --> Notification --> All apps --> Viber -->Show silently
За Marshmallow 6.0: Settings --> Apps --> Viber --> Notifications --> Allow peeking --> махаш отмеката

[Изображение: oneplus-logo-black-and-white.png]
Цитирай

(2017-02-07, 14:20:33)vamp1r3 написа:  Можеш да пробваш през настройките на андроида:
За Nougat 7.0+: Settings --> Notification --> All apps --> Viber -->Show silently
За Marshmallow 6.0: Settings --> Apps --> Viber --> Notifications --> Allow peeking --> махаш отмеката

Да, ама не. Аз съм с 5.0.2 Bu
Явно е от приложението......
Цитирай

забелязахте ли вече, че вайбъра не показва постоянно онлайн при включен нет на Андроид устройство? Само когато си в самия вайбър е онлайн.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Ако след последния ъпдейт на приложението се е променила опцията "онлайн"е добре,странното е,че при мен не е така и "онлайн"е при включване на нета.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
Exclamation 

Здравейте,

Имам телефон Galaxy S4, проблемът, който имам е свързън с вайбър. Когато получа ново съобщение то се спуска отгоре като известие. Преди ми излизаше само като надпис в лентата с часа, батерията, будилника и т.н. Проблемът го имам от няколко дена, като не съм пипал абсолютно нищо по телефона или вайбъра. От настройките на вайбъра съм спрял "изскачане на ново съобщение". Ако някой се сеща за какво става на въпрос и има решение, ще съм благодарен Smile

Извинявам се ако темата не е пусната на точното място.
Цитирай

@nanook , 4 поста по-нагоре коментирахме това Smile Предполагам става въпрос за "heads-up notification", която я има от Lollipop насам.
Само Вайбър известията ли излизат по този начин или всички такива? Ако е само Вайбър, пробвай:
За Marshmallow 6.0: Settings --> Apps --> Viber --> Notifications --> Allow peeking --> махаш отмеката
За Lollipop не съм сигурен дали може да се спре от настройките, но има приложение в Google Play - HeadsOff - Disable heads-up

[Изображение: oneplus-logo-black-and-white.png]
Цитирай

Здравейте, интересува ме как да скрия всички известявания, когато ми пише точно определен номер. Тоест от всички искам да остане само светлинния индикатор, но да не излиза съобщение или известие и да не може да се види от кого е. Принципно чата е заключен, но когато пристигне съобщение пак излиза най-горе и иска парола, което обезсмиля малко това че е скрит.
Ако няма как това да се направи само с 1 номер как да го направя за всички? Не искам нито да ми свети екрана, нито отгоре в лентата да имам иконата на viber. Просто все едно го няма. От настройки не се получава и отново излизат известия.
Цитирай

За да блокираш всички известия от Вайбър:
За Lollipop: Settings --> Apps --> Viber --> махаш отметката на "show notifications"
За Marshmallow: Settings --> Apps --> Viber --> Notifications -->  Block all /при някой устройства, например Samsung, се маха отметката на "Allow Notifications"/
За Nougat: Settings --> Аpps --> Viber --> Notifications --> Block all

[Изображение: oneplus-logo-black-and-white.png]
Цитирай

А да блокирам известия само на един номер?

И има ли как да остане само светлинния индикатор?
Цитирай

Без допълнително приложение едва ли Sad Може да пробваш с Notification Manager или подобно.

[Изображение: oneplus-logo-black-and-white.png]
Цитирай

Според тази статия , Вайбър ще предлага или вече предлага изпращане и получаване на снимки и видео без компресия?!
Хлъзгат ли ни нещо от тази медия, защото при мен няма друга програма, която да „мачка” снимките повече от вайбър...
Цитирай

Има ли как да възстановя изтрит чат във viber? Чата беше скрит и трети човек при опит да налучка паролата го е изтрил. Та.. има ли опция да си го върна от самото начало?
Цитирай

Забрави да вътаноновиш история на чат.
Цитирай

Тоя Вайбър става все по-зле и по-зле. Доскоро Андроид устройствата ги показваше винаги онлайн при включен нет а сега уж само когато е в приложението(както всички други месинджъри от няколко години), НО сега се бъгва и показва някакви стари дати на "последно онлайн" аз си пиша с даден човек, той излиза и бам "последно онлайн" вчера  Lol . 
Вчера звънях на човек в чужбина дава ми свободно, но не вдига. Потърсих го в друг месинджър и се оказа, че е изтрил тъпия вайбър(добро решение според мен) а аз звъня като бунак и чакам да вдигне?! Толкова ли не може да те оповести, че няма активен акаунт отсреща? 
Накрая ще накарам всички 5-6 човека с които си пиша редовно там да си сложат Whatsapp и да го разкарвам. А ако Telegram вкарат и разговори направо там. Много скапан вайбър.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Минаваш на по-стара версия и си в джаза...Smile

MI A2
Цитирай

Вайбър вече не позволява да се върнеш на по-стара версия. Последната сега е 6.8.0.25 и евентуално може да приеме някоя 6.x.x.x.
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1185402
Малко преди Нова година жена ми си смени телефона. Пробвах да й инсталирам 4.3.3.67, която ползвам, но не стана. Инсталирах й олекотена шестица от 4pda. Засега няма оплаквания.
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...p=52349881
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...p=52352087

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай

@Luke Netwalker, аз все още ползвам на моя телефон в. 5.0.2. Но не можах през м. май миналата година да я инсталирам на телефона на жена ми Motorola X Play.

Изпратено от моя XiaoMi Mi2S през Tapatalk

(2017-03-29, 09:53:50)mita6ki9 написа:  А ако Telegram вкарат и разговори направо там. Много скапан вайбър.
Off-topic: Честито! Днес имам ъпдейт на Telegram до в. 3.18, която версия въвежда разговори. Първоначално в Европа, след това и другаде.

Изпратено от моя XiaoMi Mi2S през Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

@krassiy, ползваш я защото ти стои от едно време. Аз на Престижиото още ползвам в. 3.1.0.1103. Но ако по някаква причина ти се наложи да преинсталираш, няма да се получи с версия по-стара от 6.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай

Жена ми беше с 6.6.0 (последната, която показва кой е онлайн) на SGS3, но преди 5-6 дена установи, че вече не може да изпраща снимки - снимките се показват в чата, но въртят безконечно качване и дотам. Обнових версията, колкото и да не ѝ се искаше и всичко се оправи. С тази политика на Вайбър може да ни изгубят като клиенти.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай

(2017-03-30, 17:14:29)krassiy написа:   

Off-topic: Честито! Днес имам ъпдейт на Telegram до в. 3.18, която версия въвежда разговори. Първоначално в Европа, след това и другаде.
И аз вече минах на Telegram - Viber с техните ъпдейти и платени емотикони вече е за мен като далечен спомен и лош сън.

 
Цитирай

Тоя Telegram малко увъртян ми се вижда, а и имам само 2 човека от моите контакти в него, така че ще остане за по-нататък. То и ICQ предлага разговори и чат, но вече няма никой в него. Месинджъри от този тип с лопата да ги ринеш, но повечето хора си знаят Вайбър, ползват си Вайбър и инерцията трудно ще се преодолее.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)