Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Viber (безплатни разговори по интернет)

Аз не мога да повярвам, че има хора в тази тема, които теглят модифицирани/кракнати от случайни руски ентусиасти версии на програма за комуникация! Плачете си да ви четат чатовете и снимките.  Dumbom

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
Аксесоари

Те ще ги четат независимо с каква версия си, що за бисери ръсиш?!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Viber не съхранява нито съобщенията, нито снимките на сървърите си и има end-to-end encryption. Това нещо е очевидно:
* като изчистиш данните на приложението и влезеш пак с телефонния си номер, всичко е изтрито
* като изтриеш някоя получена снимка от галерията на телефона, тя изчезва от чата и се замества от placeholder, който казва, че файлът не е намерен
Естествено горното нещо за съобщениета спира да важи, ако използваш функцията на Viber за бекъп.

Дори и Viber да можеха да четат съдържанието на комуникацията (а те не могат, защото E2E encryption!), нямаше да се притеснявам толкова. Повече би ме притеснил руският хакер, дето със сравнителна простота може да инжектира един метод от не повече от 20 реда на правилното място, който да изпраща всяко съобщение в суров вид до неговия сървър. А приказки от вида "я вирус не добавлял" остават празнословни, докато не пусне сорс кода на промените, които е направил, и не си компилираш APK-то лично ти.

Аз ли ръся бисерите, защото изразявам аргументирани съмнения, или ти, който ми намекваш, че е напълно безопасно да си сложа APK на програма, което е модифицирано от някой друг?

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Вибер не съхранявал, така се казва ама дали, никой не може да знае със сигурност, по-скоро се.
Като изтриеш някоя снимка няма значение, защото тя отдавна е вече някъде.
Много как да го кажа нека са "субекти" могат да ти четат чата и със сигурност го правят, в дълбока заблуда си, ако мислиш че не се прави, та нали за това е създаден, както и всяка подобна програма, но да не задълбаваме, та в тоя ред на мисли хич не ми е през .... че някой руски хакер ми чете чата.
Мисля, че спора е излишен, без лоши чувства.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Здравейте,
Моля за информация как мога да си върна изтрит чат във Viber? Става дума за Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005).
Телефонът няма ROOT. Дали има някаква програма - безплатна или платена, с която да си го върна?
Цитирай

Днес вайбъра се актуализира и вече като натисна от менюто изход изписва моля изчакайте и така си върти нищо не става а преди си излизах, някой има ли такъв проблем или си е от самия вайбър
Цитирай

Аз нямам такъв проблем след актуализацията.

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай

@esil2 къде точно натискаш, че аз не намирам такова нещо?
П.П.- Благодаря! При мен е в дясно-горе, но го има....
Цитирай

Трите черти на вайбъра горе в ляво излизат настройки, пазар за стийери и така нататък и най долу има изход натискам го изписва изчакайте и така си върти нищо нестава а преди актуализацията си излизах по този начин а сега трябва да давам назад от стрелката на телефона
Цитирай

Здравейте, знае ли някой при андроид 7 къде се съхраняват снимките на хората с които си чатил. При по старите операционни системи папката беше в viber/media/photos, но сега не мога да я намеря къде е и дали изобщо има.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Снимките които сте си обменяли? Не знам дали зависи от UI на телефона, но при мен са в Галерия/ Албуми/ Viber images.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Не, не става въпрос за разменените, а през файловият мениджър във вътрешната памет/viber/media/viber photos се намираха снимките с които си чатил, а сега при андроид не я виждам и дали изобщо я има някъде.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Файлов мениджър - Хранилище - Viber - Media - Viber images. Така е при мен.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Или пита за аватарите.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Хванах му цаката на изхода, значи като сложа вайбъра след заключване на екрана да заспива приложението не може да се излезе с изход а като махна отметката тогава става и това се появи след като вчера актуализирах телефона с нова версия която ми дойде като ота актуализация става въпрос за Huawei P10 lite
Цитирай

Много е добра тази нова актуализация, но аз искам да попитам има ли версия без реклама или да видя в 4pda. ?
Цитирай

(2017-10-11, 15:23:36)person написа:  Много е добра тази нова актуализация, но аз искам да попитам има ли версия без реклама или да видя в 4pda. ?

Извини ме но не схващам какво искаш да кажеш, може да се дължи и на това че нощес бях на работа
Цитирай

Кое и е доброто на новата версия, че май съм изпуснал?
Цитирай

Качете я и ще видите....
Цитирай

(2017-10-11, 14:20:26)alexbg67 написа:  Или пита за аватарите.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Точно за тях Smile

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

(2017-10-12, 00:56:49)person написа:  Качете я и ще видите....
Топ отговор.
Мерсаж.
Цитирай

(2017-10-11, 11:05:12)simeonov_74 написа:  Здравейте, знае ли някой при андроид 7 къде се съхраняват  снимките на хората с които си чатил. При по старите операционни системи папката беше в viber/media/photos, но сега не мога да я намеря къде е и дали изобщо има.

/android/data/com.viber.voip/files/user photos
Цитирай

Здравейте, някой може ли да сподели каква е причината вайбър стикерите да нямат звук на Samsung Galaxy A3 и ZTE Blade Q. Зададено е в настройките на вайбър да си тегли мултимедията през Wi Fi и мобилна дата, звуците са пуснати...  Rolleyes
Цитирай

Че има ли стикери със звук?! Нещо май съм ги пропуснал...
Цитирай

Пратиха ми някакви от Фермата, изтеглих ги и при мен си работят (Huawei P10 Lite). На другите два телефона обаче, които съм написал по-горе не искат.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)