Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Viber (безплатни разговори по интернет)

(2017-10-31, 14:13:22)ASimov написа:  Здравейте, някой може ли да сподели каква е причината вайбър стикерите да нямат звук на Samsung Galaxy A3 и ZTE Blade Q. Зададено е в настройките на вайбър да си тегли мултимедията през Wi Fi и мобилна дата, звуците са пуснати...  Rolleyes

Де и моя телефон да правеше така. Това е най-голямата глупост, която Viber можаха да измислят. Да ми пискат някакви маймуни, само като си отворя телефона, без да го искам.

Нали се сещат, че не всички хора биха желали да ги чуват. Някои работят, други са по болници и банки...
Цитирай
Аксесоари

Как се спират от вайбър да се теглят изображения и клипове когато цъкнеш на тях ,, да не се запазват на телефона , видях 4е има опция но там нямам отметки, но проблема продължава да стои?
Цитирай

А как да накарам Вайбър да сваля клиповете, които правя с предната камера? Преди го правеше, сега няма такъв филм...

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

Никой ли няма решение??
Цитирай

(2017-07-18, 12:38:37)Ивайло69 написа:  Последната lite версия на Viber-7.1.0.6-arm7 от 4PDA, аз само вградих български.
Може да се теглят всички стикери!!!

Може ли нов линк. Този вече не е активен със вграден Български. Благодаря

Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

Viber-7.1.0.6-arm7-ultra - lite версия с над 1000 стикера
Viber_v7.8.0.0_Patched_arm - пълна версия с над 1000 стикера.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Благодаря много.

Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

Колеги някой със такъв проблем,на мобилен нет когато съм точи яко батерията без дори да го ползвам,на wi-fi не се показва дори в хронологията. Със версията от предният пост съм.7.1.0.6 lite. [Изображение: 57ad0a57c47885443862fb971f2ff494.jpg]

Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

Здравейте, имам проблем с изпращането на файлове когато съм на wifi (изпращам файла, кръгчето се върти и нищо), ако пусна на мобилен няма проблеми. Също така само на мобилен мога да отварям маркета със стикери. Някой да има идея от какво може да е?

Motorola Milestone XT 720 - Samsung Galaxy S 4 - Samsung Galaxy S 7 Edge
Цитирай

От днес в notificatoin лентата постоянно ми стои надпис за Viber. Настойки не съм променял. Съвет?

   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Аз използвам MOD версия и нямам такива....а Google Play последните 2 дни нищо не update.
Цитирай

(2017-12-26, 22:43:00)farfui написа:  Здравейте, имам проблем с изпращането на файлове когато съм на wifi (изпращам файла, кръгчето се върти и нищо), ако пусна на мобилен няма проблеми. Също така само на мобилен мога да отварям маркета със стикери. Някой да има идея от какво може да е?

Имахме същия проблем - оказа се кофти wifi от рутера.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай

Здравейте ! Инсталирах си "вайбър" и като получа кода ми изписва "грешен код" и така вече 4-5 дена и не мога да го оправя.

Дори като получа друг код. пак същото ми изписва Sad
Цитирай

Някой ти е докладвал номера на телефона, че изпращаш спам съобщения,... и аз го имах този проблем. 
Разрешава се като пишеш на съпорта на вайбър.... и ти отблокирват номера, като ти обесняват причината, която както казах е доклад за спам.
При повторен доклад на номера ти спират завинаги номера от който ползваш вайбър.
Ако все пак се стигне до спиране на вайбър на номера ти, решението е да си вземеш free US номер с Primo, 
За да си запазиш free номера в Primo - който ти се дава за 1 месец, плащаш $3  за 1 година в последните 3 дни преди да ти изтече месеца. 
Иначе ако решиш да го запазиш веднага сумата е $5
Цитирай

@clev най-отдолу има ситно написано (трудно се чете) натисни него.
Цитирай

Като отида на "Получете помощ" едната стъпка е за bulgaria (+359) а другата колкото разбирам е за тел.номер, а трябва ли и кода който съм получил да го пиша там ?
Пробвах и двата варианта и като натисна "Next" вместо да ме прати на следващото ме праща най-отдолу и нищо не става.
Цитирай

Възможно ли е да се инсталират два Вайбъра на двусимов телефон, всеки за номера си?

 Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB Titanium Black
Цитирай

Пробвай дали ще стане с такива приложения като Parallel или App Cloner например.

 
Цитирай

Пробвах но бъгва.

 Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB Titanium Black
Цитирай

Тествай с някоя по-стара версия на Viber тогава.

 
Цитирай

(2018-01-15, 19:39:45)NoMaD написа:  Пробвай дали ще стане с такива приложения като Parallel или App Cloner например.

Стана с първата програмка.Благодаря!Преди може би съм пробвал с подобна но не ми се получи сега всичко е наред.

 Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB Titanium Black
Цитирай

Включвам си днес телефона и една приятелка, с която снощи си писах - ми се появява с официалното си малко име и с подкана да я адна... аднах я. Сега имам две позиции на нея, но чата си е един?! Има съмнение за следене.
Единственото действие в това отношение е премахването ми от списъка й с "предпочитани" в указателя (самсунг).

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Еднакви ли бяха тел. номерата?
Цитирай

(2018-01-16, 23:18:17)dobs7z написа:  Еднакви ли бяха тел. номерата?

Не проверих, но и двата ме водеха към основния чат.
Изтрих й номера от картата, изтрих целия чат и двата записа във Viber - изчезна новопоявилия се профил?! Запаметих го отново, само той си е сега. Странно.
Мисля да й кажа все пак да деинсталира програмата, но не искам да я стресирам.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Здравейте колеги, възможно ли е прехвърлянето на viber history от iphone на android ?

Nexus S > Moto G > LG G3 > Iphone 6S > Huawei p10 + Sennheiser Momentum 2.0
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)