Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Viber (безплатни разговори по интернет)

todorki написа:
svetulka02 написа:Аз съм я инсталирал няколко пъти и само си пиша номера първоначално и програмата тръгва. Само първия път го видях кода, не го записах никъде и добре, че за сега няма проблеми.
аз го имам записан в смс-тите...нали го получих,но ти казвам,натиснах ДЕЛИЙТ АКАУНТ...и сега не мога да вляза с стария си код,а не ми дава нов...

Аз влизам с телефонния номер, пробвай да изчистиш кеша/данните и тогава я деинсталирай, рестартирай и я инсталирай пак, напиши си телефонния номер на втория ред (примерно - 0888123456) и би трябвало да тръгне.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
Аксесоари

svetulka02 написа:
todorki написа:
svetulka02 написа:Аз съм я инсталирал няколко пъти и само си пиша номера първоначално и програмата тръгва. Само първия път го видях кода, не го записах никъде и добре, че за сега няма проблеми.
аз го имам записан в смс-тите...нали го получих,но ти казвам,натиснах ДЕЛИЙТ АКАУНТ...и сега не мога да вляза с стария си код,а не ми дава нов...

Аз влизам с телефонния номер, пробвай да изчистиш кеша/данните и тогава я деинсталирай, рестартирай и я инсталирай пак, напиши си телефонния номер на втория ред (примерно - 0888123456) и би трябвало да тръгне.
инсталирах,рестартирах,по-стара версия слагах,данните чистих,не и не...иска ми код,а не праща смс...стария код не приема...прочетох че един акаунт се вписа на ново след 24 часа,утре ще опитам пак...

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай

Не ви ли дразни програмата, че при писане на sms, клавиатурата не се завърта в landscape режим? Мен много ме дразни. :mad:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Тя изобщо няма landscape mode, не само при писане на съобщение. И на мен ми къса нервите всеки ден :angry:

Samsung Galaxy S IV Mist Black - AOSP KitKat
Asus Transformer Prime - CM 11 KitKat
Цитирай

да,така е щото много пишем,хихихи...говорете бе....

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай

Драснете и на разработчиците - току виж добавили тази "екстра".
Цитирай

ceco2004 написа:Драснете и на разработчиците - току виж добавили тази "екстра".
Писах им на стената във Facebook Smile

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Ето го и отговора от тях:

Viber: It's already in the works.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

:thumbup: Я, хехе.
Пиши им да пуснат опция да си избираш дали да ти пуска високоговорителя автоматично или не.(използвайки сензора за близост) Cool

mi11
Цитирай

Още нещо, което не ми харесва (може и да е споменавано) - звуците за входящо обаждане/съобщение: някога ще има опция за промяната им, но не се знае кога.

И още от FB страницата им - скоро Viber ще отключва клавиатурата и ще излиза доставеното съобщение за кратък период(с цел възможност за бърз отговор) и после автоматично ще заключва клавиатурата.

Samsung Galaxy S IV Mist Black - AOSP KitKat
Asus Transformer Prime - CM 11 KitKat
Цитирай

Днес имате ли проблеми с приложението?
При мен от обяд започна да се дискънектва, на няколко пъти се свърза, но от около 2 часа упорито си пише : "Service disconnected!". Рестартирах приложението, телефона, пробвах друг Интернет- не, не, и не. Гледах в маркета - няма повече обновления - след като вече инсталирах едно днес.
Версия 2.0.3 Huawei Ideos c Dronix 0.3
Цитирай

Имах проблеми по-рано с единия доставчик (вкъщи имам 2 рутера, с и-нет от два доставчика) и към двата имам интернет, но Viber-a към единия не се връзваше, незнайно защо. С мобилната мрежа иначе също работеше.

Samsung Galaxy S IV Mist Black - AOSP KitKat
Asus Transformer Prime - CM 11 KitKat
Цитирай

Хора, ползвайте Fring...
Цитирай

Davida написа:Хора, ползвайте Fring...
Oт FRINGLAND не са си направили труда да включат моят телефон в списъка с поддържани устройства и тегленето от маркета е невъзможно.
Android Market написа:This app is incompatible with your HUAWEI Ideos.
Въпреки това приложението работи, но качеството на звука е много зле - само високите честоти. Nimbuzz е на светлинни години напред но, стига с офтопика.

Онзи ден се обаждах и питах дали филтрират трафика - след 5 минутно чакане за справка, отговорът беше "Не господине, Виваком не прилага никакви ограничения относно ползването на Интернет от приложенията." Странно но след този разговор приложението вече се беше вързало.
Днес пак съм оффлайн :unknw: Не се свързва нито с Виваком, нито с Wi-Fi от Люлин Нет.
След малко тръгвам "на лов за свободни мрежи" та да видим.
Цитирай

Как сме
Ако някои има Viber да драсни някои ред или да ми се обади да видим колко бачка Smile) 0879171434 Smile))
Цитирай

Бачка си нормално, но много ме дразни, че като го спреш - след малко се пуска пак. :mad:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

След второто спирене се "успокоява" и повече не се пуска.Е като телефона си почисти РАМ-та по някое време и пак се самопуска.Тъпо.
Цитирай

Не знам какво ви пречи да е пуснат ? Разлика с пуснат и без за батерията лично аз не виждам...

Samsung Galaxy S IV Mist Black - AOSP KitKat
Asus Transformer Prime - CM 11 KitKat
Цитирай

pwf написа:Не знам какво ви пречи да е пуснат ? Разлика с пуснат и без за батерията лично аз не виждам...

:thumbup: има бре вместо да хаби 2% на час хаби 2.002% :thumbup:

за какво да го спираш нали идеята е да могат да те намират и да го ползваш когато те търсят други вибер-и не само ти да да намираш като търсиш някой /ами ако и той си го спира къв е сисъла/

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай

Приложението буквално не се усеща като консумация.
По-високата консумация при пуснат Вайбър, не идва от приложението а от постоянната връзка с Интернет. Който не вярва нека пробва - ще му отнеме не повече от 3-4 дни.
1./ Нека спре всички приложения и да си остави телефона постоянно онлайн, и да види за колко му пада батерията - при мен е за по-малко от 20 часа.
2./ Нека към това добави и Вайбър след пълен заряд на батерията - е, при мен резултата е същият, дори да има разлика тя не се усеща.
За въпросният тест съм спирал Вайбър от неговото си меню, и не се е стартирал сам, въпреки наличието на Интернет.
Относно спиранията на услугата които се получиха при мен, писах на ФБ страницата им, и хората ми отговориха доста бързо, че имат временни проблеми със сървърите си поради засиленият интерес, но работят усилено за решаването му.
Подкрепям всички които не спират приложението, и призовавам и другите след като се "регистрират" да не го спират защото смисъла му се губи - това не е Скайп и др. които има статус и може да видиш даден потребител дали е онлайн / въпреки че и тук има начин/. Хората които не го ползват нека поне си деактивират акаунтите.
Цитирай

При мен си се стартира, та стой и гледай. Както и да е - ще го преживея. Smile

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

да,не хаби батерия ако е включен,но ако е включен и няма нет,ела гледай,какво прави,докато търси мрежа...за 7/8 часа смъкна на 0,заредена на макс батерия...
и при мен се стартира сам когато му е кеф...за това си го държа почти винаги включен,когато имам нет

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай

Е, това не съм пробвал, но си го поставям за цел, не защото не вярвам, а за да видя дали има разлика м/у различните телефони/РОМ_ове.
Само да заредя, и започвам. Ако утре се успя ... ще има "лош Вайбър, лош " и съответно "лош Цецко, лош" Big Grin
Инак би било хубаво да му вдъхнат малко разум, и да не прави опити да се свърже когато глобалните настройки на телефона са без Интернет, а да му удари един сън.
Цитирай

При мен с РОМ-а от подписа върви идеално и за разговори и за писане. Проблем има при стоковите Огънчета че трудно се говори с тях. С приятел със Самсунг Ейс си побъбрихме доста днес Smile Само че ми дава съобщение за FC но разговора си продължава без проблем... Нека го доизпипат още иначе ми харесва много на фона на чупения тромав Скайп.

Samsung Galaxy Note (4.1.2 AXXROM N7000 XXLSZv12) + Samsung 8gb SDHC Class 10 + more than 100GB cloud storage
HTC WildFire CM7.2 (2.3.7 ICS STYLE) ROOT AlphaRev X @691MHz S2E/EXT3 512MB/
Цитирай

И така много е яко стига нета да ти е стабилен
Обадиха ми се доста хора от тук и си бъбрихме яко е но нета в БГ е слаб Smile))))
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)